מכוונים לחשיבה עסקית

0 0

סיור לקידום עסקים באזור התעשייה נתניה התקיים השבוע במסגרת שיתוף פעולה של 'מעוף נתניה' ועיריית נתניה

מאת יאיר אברהם

השבוע התקיים סיור בקרב העסקים באזור התעשייה הישן של נתניה, זאת כחלק מפרויקט משותף לקידום העסקים בעיר, של מעוף נתניה-מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה והאגף לרישוי עסקים ואגף פיתוח עסקי בעיריית נתניה.

מנהלת מעוף נתניה ומנהלי האגף לרישוי עסקים ואגף פיתוח עסקי בעיריית נתניה, נפגשו באופן אישי עם בעלי העסקים הקטנים והבינוניים באזור התעשייה, שמעו מפיהם על צרכיהם ועל האתגרים עמם הם מתמודדים, תוך מתן מענה יעיל וזריז, במטרה לסייע ולקדם את העסקים, באמצעות שירותי כלל הגופים. סיור זה יתקיים אחד לחודש ע"י נציגי העירייה ומעוף, כחלק מהעשייה המשותפת לטובת קידום העסקים בעיר.

אילנה בנר, מנהלת מעוף נתניה וצפון השרון, מסרה לעיתון השבוע בנתניה כי  "לסיור שטח בין העסקים קיימת חשיבות עצומה בחשיפת שירותי 'מעוף' לקהל המקומי. אנחנו שמחים להכיר את בעלי העסקים ולשמוע על הדרישות העולות מהשטח. חשוב לנו לטפל ולקדם את העסקים באופן מקצועי ואישי. צוות היועצים העסקיים של מעוף, עומד לרשות העסקים במגוון תחומים: שיווק דיגיטלי, ליווי בגיוס מימון, ייעוץ פנסיוני ועוד. שיתוף הפעולה בין מעוף לאגף רישוי עסקים והאגף פיתוח עסקי, מהווה מנוף מקצועי, הלכה למעשה בקידום העסקים וביצירת מרחבים עסקיים פוריים בעיר ואנו מברכים את עיריית נתניה על כך".

נפתלי קאיקוב, מנהל אגף רישוי עסקים בעיריית נתניה, הוסיף כי "חשוב לנו לתקשר ישירות עם בעלי העסקים כדי לקדם את הפעילות העסקית ואת המסחר בנתניה".

ואילו אירנה ליבשיץ, מנהלת אגף פיתוח עסקי בעיריית נתניה, הוסיפה כי "סיורי העסקים בשטח היא דרך מצוינת להכיר ולעזור לעסקים מצד אחד, ולאפשר לבעלי העסקים להכיר את הנציגים הרלוונטיים במעוף ובעיריית נתניה שאיתם ניתן לקדם את העסק".

'מעוף', הינו מערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, שמטרתו לקדם עסקים ויזמים. שרותי מעוף מוענקים בהתאמה לצרכי העסק והפיתוח האזורי. לאורך השנה יקיימו 'מעוף' מספר כנסי חשיפה לבעלי עסקים וקורסים לייעול העסק.

סיורי עסקים נוספים יתקיימו בחודשים דצמבר וינואר. לתיאום פגישות היכרות ניתן לפנות למעוף נתניה וצפון השרון- 072-2217943

תמונה ראשית: חיזוק הקשר העסקי.

Related Post

עיר החלונות

Posted by - מרץ 27, 2018 0
הפנינג ענק בחול המועד פסח במרכז המבקרים של מרכז הבנייה הישראלי. חוה"מ פסח  02-04.04 בימים שני, שלישי ורביעי. בין השעות…

נתניה עדיין במשחק הנדל"ן

Posted by - מרץ 11, 2020 0
למרות ירידה תלולה במספר הדירות החדשות שנמכרו בנתניה, העיר עדיין ברשימת 15 הערים המובילות והערכות הן שקצב הבנייה יוכפל בזמן…

מפתחים את נתניה

Posted by - ספטמבר 6, 2020 0
ח.ל.ת החברה לפיתוח ותיירות נתניה, ממשיכה לקדם בהצלחה את פרויקט שיפוץ חזיתות הבניינים ברחבי העיר מאת: חן כהן שיפוץ חזיתות,…

פינוי־בינוי נוסף יוצא לדרך

Posted by - ינואר 6, 2021 0
השבוע אישרה רשות הרישוי העירונית מתן היתר בניה לפרויקט "הרצוג" – פינוי בינוי ברחוב הרצוג פינת יהושע טהון בצפון העיר.…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות