מי שהגיע לאחרונה למתנ״ס צפון העיר ראה את המרחב הירוק והפורח במתנ"ס צפון העיר, שברח' סוקולוב

8 0

ירוק בלב "כדאי ללמוד מן הפרחים, לא לקמץ בחיוכים והעולם תראו יהיה פתאום כה טוב", (לאה נאור)

 מרחב ירוק ופורח במתנ"ס צפון העיר נחנך השבוע, לרווחת התושבים ומבקרים. המרחב כולל עבודות פסיפס של האמנית נירה בן דוד פלד, גינון תלוי החוסך במקום שיוצר חוויית נראות מתמשכת וחלק אינטגראלי מהנוף המקומי, כמו כן, נשתלו עצי פרי בסיוע אגף גנים ונוף.


מתנ"ס צפון העיר משמש למגוון פעילויות פנאי חברה, קהילה, ומהווה חיבור של יוזמות קהילתיות סביבתיות של מועצת נשים, בשיתוף וסיוע המשרד להגנת הסביבה ועיריית נתניה – אגף איכות הסביבה ואגף גנים ונוף. המרחב הירוק החדש הינו חלק מהפעילות העירונית לשיפור מתמיד באיכות החיים ובנראות של המרחב הציבורי, במסגרת זו מקדם אגף איכות הסביבה מידי שנה יוזמות סביבתיות של קבוצות וארגונים בקהילה, וזאת בתמיכת המשרד להגנת הסביבה, במטרה לעודד קבוצות מתנדבים לפעול למען הקהילה בהיבט הסביבתי. 

 הטקס התקיים  במעמד ראש העיר מרים פיירברג-איכר, סגנית ראש העיר שירי חגואל סיידון, חבר המועצה עו"ד אדיר בנימיני הממונה על איכות הסביבה, קבוצת מועצת נשים ביוזמתה של אורנה רג'יניאנו, מרינה אלישע – מנהלת מחלקת חינוך סביבתי, מנהלי מתנ"סים ואורחים. ראש העיר ציינה את חשיבות השמירה על ניקיון המרחב הציבורי, שמירה על שטחים פתוחים והטמעת ערכים סביבתיים בקרב בני הנוער. 

 מרינה אלישע משתפת את ״השבוע בנתניה״ כי יוזמות חברתיות וסביבתיות של תושבים המעורבים בקהילה, תורמות רבות לשיפור איכות החיים והמרחב הציבורי, מגבירות את תחושת השייכות למקום ויוצרות קהילה עם אכפתיות ומחויבות.

Related Post

מה בכפר יונה: תרבות רבותי

Posted by - 16 במאי 2022 0
עיריית כפר יונה החלה בשיפוץ רחב היקף בהיכל התרבות ותוספת מבואת כניסה.  מאת יקיר ישראל  ההיכל המחודש והמרשים יהיה הרבה יותר מזמין…

צמצמו עודפים

Posted by - 14 בספטמבר 2022 0
לקראת חגי תשרי תשפ"ג מפרסמים לקט ישראל ו BDO נתוני מחקר על היקף אובדן המזון בחגי תשרי.  לפי הנתונים, היקף מכירות המזון…

הבוחר אמר את דברו

Posted by - 1 בנובמבר 2018 0
קדנציה חמישית לפיירברג איכר. כ-50% מבעלי זכות ההצבעה הגיעו לקלפיות בראש העיר תמכו 38,978 מצביעים שהיוו 48.2% מכלל המצביעים לראשות העיר.…
כלי נגישות