מי הגיעה ליום ניקוי החופים הבינלאומי, הדוגמנית מור ממן מציגה גנים משובחים וגם – מי חטף את ברקו?

7 0

יום ניקוי הים הגדול, לא רק בנתניה הייתה התגייסות. ארגונים סביבתיים בכל הארץ  ביניהם עמותת אקואושן, הפועלת בשיתוף פעולה עם מותג גרנייה. המטרה – להגדיל את המודעות הציבורית  לשמירה על חופי ים נקיים מפסולת ומפלסטיק.  מאות מתנדבים הגיעו  ליותר מ-100 מוקדים לאורך חופי.  בין המתנדבים בחוף בלטה השחקנית שהיא במקור משלנו למי ששכח  מגי אזרזר, שגרירת מותג הטיפוח גרנייה. צילום: אסף לב

כפר עידוד בית חם לאנשים מיוחדים, מביאים את אווירת הנופש לדיירים במקום החופשה השנתית שהתבטלה עקב הקורונה. השנה חגגו הדיירים בשני ימי הפנינג בנושא בריאות וספורט, מתקני ספורט פוזרו ברחבי הכפר, מוסיקה חיה בליווי מנחים, פינת יוגה, ריקודים, שייקים של פירות וירקות, באולינג, מוכניות על שלט, דוכני יריד, תיפוף ועוד. האירוע נערך בקפסולות באווירייה שמחה ומקרבת . דיירי הכפר אמרו למציצים "לא ניתן לקורונה לנצח אותנו, אנחנו נשמח נחגוג ונרקוד למרות המצב". 

מי חטף את ברקו?.. במסגרת הצילומים לפרסומת חדשה של סובארו  לדגם האיוולטיס החדש שנחת בישראל וכהמשך לפרסומת הקודמת בה חוקר ברקוביץ' את כל סוכני מכירות הרכב באשר הם במכונת פוליגרף, הגיע שלב הנקמה והפרסומת מתחילה ב"חטיפה" של ברקוביץ'. הוא מובל בעודו כפות עם כיסוי ראש למחסן אפל, בו הוא "נחקר" ע"י סוכני המכירות שחזרו לנקום, כשהוא עצמו מחובר למכונת אמת. קרדיט צילום – אור גפן

50 מחשבים ניידים חדשים נתרמו לילדים הזקוקים לכך ע"י ד"ר רוברט ולינדה רוזנבלום והווארד ופאם הלר-אנשי הקהילה היהודית מסרסוטה וניו ג'רזי, אוהבי ישראל. עכשיו שלמידה מרחוק הפכה לחלק משמעותי  היה חשוב לתורמים לדאוג לילדים אשר אין באפשרותם לרכוש מחשבים. המחשבים חולקו ע"י המרכז הקהילתי מזרח נתניה.  צילום-נמרוד גליקמן.

מור ממן, הלוא גם היא מהעיר שלנו צ'יפרה את אחיה לעול הדוגמנות. ממן הבן נבחר כפרזנטור של מוצר הטיפוח הראשון שהיא פיתחה לגברים בחברה שלה ״מור ממן קוסמטיקס״. בצילומים היא לא הצליחה להסתיר את התרגשותה, מהכוכב החדש  אביב ממן, בן ה-23, דוגמן  עם רזומה, שעוד רגע מתחיל לימודי אדריכלות ועיצוב פנים. בינתיים יש לנו תמונות שמראות מה עושים גנים משובחים. צילום סטילס: אלעד אדמוני.

נוער מרכז קהילתי מזרח נתניה ציין 25 שנה לרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. נוער חפציבה ונוער מרכז המוסיקה ווליום במרכז קהילתי מזרח נתניה מבית החברה למתנ"סים הארצית יזם טקס מרגש במלאות 25 שנה לרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. יצחק תמנו מנהל מרכז וווליום מסר לנו: "היה מאוד מרגש לראות את ההירתמות של בני הנוער והחשיבות שהם נתנו לנושא". צילום: נתנאל אזרד.

דותן מוביל מחאת העצמאים בארץ,  הביא את הדגלים הירוקים לנתניה להיזדהות עם מצוקת העסקים בעיר ולהראות לכל המדינה שגם נתניה ובעלי העסקים בה בחשש במחאה בכיכר בעצמאות בעיר. דון מוסר לנו –" אי אפשר להתעלם מהפגיעה בעסקים  שבנתניה או בכל מקום אחר בארץ. אני  מכיר היטב את מצוקת העסקים  ובאתי להפגנה  להזדהות עם המפגינים ודרישותיהם".

צלם הסלבס הנתנייתי טל חמד תפס לאחרונה את כוכב העבר מנתניה ברוך חסן לתמונה בשיאו של יום עבודה כמובן שהתמונה כאן אצלנו.

מידן פטנר שמככב השבוע במדור המציצים שלנו בתמונה עם  יוסי חלפון מנהל האולם בסניף רמי לוי שיווק השקמה בעיר אחלה שבוע.

המון מזל טוב לירין חסיד היקר שחגג לאחרונה יום הולדת 21 בגרסת קורונה מצומצמת עם החברים הקרובים יום הולדת שמח.

עוד בגזרת החוגגים עומר מולנר האחד והיחיד חגג לאחרונה יום הולדת 22 מדור מציצים רוצה לאחל אושר ועושר והמון מזל טוב לחוגג הנתנייתי.

אורי זגורי גם חגג השבטוע, והחליף קידומת מדור מציצים רוצה לאחל המון מזל טוב. כמובן שהתמונה מחגיגות יום ההולדת ה-20 כאן אצלנו יום הולדת שמייח.

משרד גולדן סיטי נדלן ממשיך להפציץ… ויצמן 102 ירדה מהמדף על ידי סוכני המכירות הטובים והאמינים בעיר אסי רובין, שמעון עמרם ורפאל אלקובי האלופים. רועי ואורטל ברהום הלקוחות המרוצים סיפרו לנו על שירות הגון מקצועי ומסור…

Related Post

מנגנים צועני

Posted by - 9 ביולי 2019 0
במסגרת פעילויות קיץ 2019, אותן מקיימות עריית נתניה, "רגעים"- העמותה לחינוך בלתי פורמלי ורשת הספריות העירוניות, יתקיים ביום שני הקרוב…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות