מינוי חדש

0 0

שגיא רוכל, בן 50, נשוי ואב לשלושה מונה כגזבר עיריית נתניה השבוע.  רוכל כיהן עד לאחרונה כגזבר עיריית כפר סבא. בחירתו של רובל לתפקיד נקבעה על ידי וועדת המכרזים העירונית במקומה של עירית אביבי, שפרשה לגמלאות.


רוכל בוגר לימודי ראיית חשבון וכן לימודי כלכלה וחשבונאות בהצטיינות במרכז האקדמי רופין, בוגר קורס גזברים מטעם משרד הפנים וכן קורס חשבים מלווים אף הוא מטעם משרד הפנים.


רוכל מכהן החל ממאי 2008 כגזבר עיריית כפר סבא ובמסגרת תפקידו זה עסק במגוון נושאים ובהם: ליווי כלכלי של תכנית מתאר וכן תכניות בניין עיר חדשות, הובלה של פיתוח אזור תעשייה חדש וכן הקמתו של  תאגיד המים האזורי פלגי השרון. שימש כיו"ר מנהלת העסקים והיחידה לפיתוח עסקי בכפר סבא וכן עסק בגיוס מקורות תקציביים לפיתוח ממוסדות וממשרדי ממשלה.


רוכל מסר להשבוע בנתניה : "במהלך השנים האחרונות כגזבר העיר כפר סבא ולפני כן כגזבר המועצה האזורית מגידו, הייתי שותף להובלת העיר לאיתנות כלכלית, פיתוח עסקי ושיפור השירות לתושבי העיר. אני שמח ונרגש על ההזדמנות שניתנה לי להצטרף לצוות המנצח של עיריית נתניה ומודה לראש העיר, מרים פיירברג-איכר על האמון וההזדמנות. מצפה בכיליון עיניים לאתגרים בתפקידי החדש."

Related Post

רק שלא נזדקק

Posted by - ינואר 1, 2020 0
רועננו הנהלים ודרכי העבודה במצבי חירום, בדגש על רעידת אדמה, זאת במסגרת יום עיון מטעם עיריית נתניה לאנשי אס"ל; נתניה…

נתניה מוכנה למצב חירום

Posted by - יולי 9, 2019 0
עיריית נתניה קיימה תרגיל חירום עירוני במתווה של נפילת טילים וזכתה לציון לשבח מפקע"ר. בשבוע האחרון התקיים תרגיל עירוני במתווה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות