מטיילים מתחת לבית

4 0

מיזם סיורים חדש בחסות משרד התיירות מתרחב גם לערים שונות ביניהן גם העיר נתניה.  הסיורים מוצעים בחינם לציבור הרחב על ידי מורי דרך.

מאת יקיר מנשה

הסיורים החדשים מטעם משרד התירות

  1.  "מחוף לחוף בנתניה", שם הסיור בעיר אשר יתקיים בימי רביעי החל מ – 1.5 בין השעות 16.00 – 18.30

2. "רחוב הרצל בנתניה – סיפורה של עיר דרך רחוב אחד" יתקיים בימי שישי בחודשים מאי ויוני  בין השעות 9.30 – 12.30.

ממשרד התיירות ל"השבוע בנתניה" נמסר כי לעיר פוטנציאל תיירותי גבוה, המתבטא בעוגני תרבות ופנאי, ברצועת טיילות מרהיבה, בחופים ייחודיים ובשמורות טבע בלב העיר. בתוך כך – מתוך רצון לאפשר חוויה שתחשוף את נתניה לציבור הנופשים ותוזיל את חופשתם בעיר ובמקביל – תספק פתרון תעסוקתי למורי הדרך,  יתקיימו סיורים עירוניים כאמור גם בנתניה.

נמסר כי את הסיורים המודרכים מתקצב משרד התיירות בעלות כוללת של כ – 25 מיליון שקלים. פרטים והרשמה: אתר רשות הטבע והגנים.

שר התיירות יואל רזבוזוב שהוא גם תשוב העיר מסר ל"השבוע בנתניה" : "לאחר שנתיים מאתגרות עבור תעשיית התיירות, יש לתושבי העיר נתניה הזדמנות גדולה לסייע למורי דרך וגם סוף סוף לצאת מהזום, לחזור לשפיות, לקחת את המשפחה והחברים ללא עלות, וליהנות מסיורים מודרכים בערים ובאתרי הטבע. אז קחו מורה דרך וצאו לטייל".

ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר ל"השבוע בנתניה":  "אני מברכת על היוזמה החשובה, שנועדה לחשוף את מכמני הערים השונות בפני הציבור הרחב. לנתניה היסטוריה מרתקת הקשורה קשר אמיץ עם תקומתה של המדינה וכיום היא נהנית ממוקדי תרבות ופנאי ומנופים ייחודים. אני מזמינה את הציבור הרחב להירשם לסיורים וליהנות."

אפרים בולמש, משנה לראש העיר, הממונה על התיירות ל "השבוע בנתניה" : "סיורים אלה מצטרפים לסיורים שמוציא מוזיאון נתניה וכן סיורים שמקיימים מדריכי תיירות רבים באופן עצמאי ברחבי העיר לרבות בשבתות. לשמחתי יש ביקוש גדול לסיורים בנתניה שמציעה חוויה קולינרית,  סיורי אופנה, גרפיטי וסיורים במוקדי תיירות ואטרקציות. המגוון הוא רחב מאוד ונתניה בהחלט על המפה."

Related Post

בוחרים בית הארחה בצפון

Posted by - 22 ביוני 2022 0
טיול בצפון הוא חלום של כל ישראלי, ומדי פעם עולה הרצון, שלא לומר הצורך, להיכנס לרכב, ולהצפין. כבישי הארץ הנוחים…
כלי נגישות