מטופלת ראשונה שוחררה בדקות האחרונות ממחלקת ההתפרצות קורונה-כתר בבי"ח לניאדו

10 0

גב' שרי וייס, תושבת נתניה, בשנות ה-40 לחייה, שוחררה בדקות האחרונות ממחלקת ההתפרצות קורונה-כתר בבי"ח לניאדו. גב' וייס שהתה במחלקה כשבוע, לאחר שחזרו שתי בדיקות שליליות שוחררה היום לביתה. גב' וייס הינה רפרנטית פדגוגיה מוטת עתיד במנהל החינוך הממלכתי דתי והיא אומרת כי "העתיד כבר כאן !

זה פגש אותי במקום האישי הכי קשה. אנחנו צריכים להיות זריזים וגמישים בחשיבה שלנו לשינויים" . גב' וייס מבקשת גם להעביר מסר לציבור "זו מחלה איומה, תקשיבו להוראות ותשארו בבתים. חשבתי שאני בחורה חזקה,אני רצה בקבוצת ריצה, לא חליתי כל החורף הזה וחטפתי את זה. תשמרו על עצמכם ועל ההורים המבוגרים ותשארו בבית". ד"ר אוריאל לוינגר, מנהל מחלקת ההתפרצות קורונה-כתר בבי"ח לניאדו אמר כי "גב' וייס חוזרת לביתה לחיים נורמליים, אני מתרגש לבשר על שחרור החולה הראשונה המחלקה".

מר נדב חן , מנכ"ל לניאדו בירך את צוות המחלקה וציין כי "אתם עושים עבודה נהדרת ! מרגש מאד לראות את דחרור המטופלת הראשונה מהמחלקה, אני מקווה שיהיו עוד הרבה שחרורים. עם זאת, אנחנו נערכים לפתיחתה של מחלקה נוספת ומשקיעים משאבים רבים ברכש ציוד מיגון והנשמה"

Related Post

חברת דואר ישראל ממשיכה בשיפור השירות בנתניה עם פתיחת מרכז מסירה נוסף בעיר לאיסוף דברי דואר רשומים וחבילות: "סופר פארם קרית השרון", שד' טום לנטוס 60

Posted by - 23 בינואר 2020 0
חברת דואר ישראל ממשיכה בהרחבת מערך מרכזי מסירת חבילות ודברי דואר רשומים ברחבי הארץ כחלק משיפור השירות ללקוחות, במטרה לצמצם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות