מחלקת ההתפרצות קורונה-כתר בבי"ח לניאדו מכפילה את עצמה

13 0

לבקשת משרד הבריאות – 20 מטופלים קשישים מבית אבות בבני ברק נקלטים במחלקת ההתפרצות קורונה-כתר של בי"ח לניאדו. בכך, קופץ מספר המטופלים במחלקה מ-15 ל-35

פרופ' איתמר גרוטו המשנה למנכ"ל משרד הבריאות סייר אתמול בבי"ח לניאדו ואמר "אני מחזק את ידיכם, אתם עושים עבודה מקצועית נהדרת"

מבצע קליני,סיעודי ולוגיסטי רחב היקף מתבצע בדקות אלו בבי"ח לניאדו – קליטת 20 מטופלים מבית אבות בבני ברק במחלקה. המטופלים המגיעים מבני ברק, כולם במצב קל, ישהו לצידם של 15 מטופלים שמקבלים טיפול מסור מהצוותים בלניאדו.
הנהלת משרד הבריאות, ביקשה מהנהלת לניאדו לקחת על עצמה את משימת קליטת 20 המטופלים, לאור ריבוי מקרי התחלואה בבתי אבות , ולאור העבודה המקצועית המבוצעת בלניאדו בטיפול בחולי קורונה וכן אופיו המיוחד של לניאדו כבית חולים המכיר מקרוב את הציבור החרדי, את אופיו וצרכיו.
למבצע קליטת המטופלים מבני ברק בלניאדו, קדם סיור של המשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופ' איתמר גרוטו, שהגיע אתמולמעם צוותו לסיור בבית החולים, כדי לעמוד מקרוב על הצרכים היחודיים של בית החולים, בהתמודדות עם נגיף הקורונה. פרופ' גרוטו אמר לצוות לניאדו כי "אני רוצה לחזק את ידיכם, אתם עושים עבודה מקצועית נהדרת !". במהלך הסיור הועלתה בפני הנהלת לניאדו האפשרות להקים מחלקת התפרצות נוספת שתטפל בחולים גריאטריים, נושא זה מקודם מול כלל הגורמים הרלוונטיים. כמו כן, עלה הצורך של הנהלת לניאדו בהשלמת ציוד מיגון ומכשור רפואי הכרחי.

מר נדב חן מנכ"ל לניאדו מסר כי "נקראנו לדגל, להכפיל בבוקר אחד את מחלקת ההתפרצות קורונה-כתר, זו משימה מורכבת ומאתגרת. אולם, כלל הצוותים בלניאדו לקחו על עצמם את השליחות הזו, מתוך הבנה כי יש לנו את היכולת לעמוד בכך ובעזרת ה' לטפל בחולים במסירות האופיינית לנו. הגשנו אתמול לפרופ' גרוטו וצוותו את רשימת החוסרים שלנו וזכינו לאוזן קשבת. בעזרת ה', אנו נעמוד בכל משימה שתטיל עלינו הנהלת המשרד"

Related Post

סכינים למבינים

Posted by - 1 ביוני 2021 0
אם המילה "סכין" לא מפחידה אותך אלא מדליקה אותך, ויש לך אוסף של סכינים מיוחדות, או שמראה של סכין עתיקה…

שומרים על זהירות בדרכים 

Posted by - 20 בדצמבר 2022 0
מנהלות ומנהלי מטות מאזור השרון נפגשו במטה לבטיחות בדרכים בעיריית כפר יונה. יחד עם נתי הרלב מנהל מרחב מרכז ברשות הלאומית לבטיחות…

בדרך ל100

Posted by - 14 בספטמבר 2022 0
משרד החינוך מפרסם את נתוני הזכאות לבגרויות , מגמת העלייה בנתניה נמשכת, ויש עלייה נוספת באחוזי הזכאות לבגרות משרד החינוך…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות