מוסיקה לכל

7 0

מרכז קהילתי דרום נתניה יקים מרכז מוסיקה  חדשני בקריית נורדאו בעלות של כחצי מיליון ש"ח . כך הודיע הממונה על המרכזים קהילתיים עופר אורנשטיין לאחר סיכום עם ראש העיר מרים פייבררג איכר ומנכ"ל העיריה יורם כהן.

המרכז יתמקד במתן מענה לאוכלוסיית מיוחדות ושילובן באוכלוסיה, ויהיו בו מגוון של חללים שיאפשרו לאומנים צעירים להתאמן ולהופיע.

היוזמה של מרכז קהילתי דרום בניהולה של ליאת אריה, מגיעהבהמשך להצלחה של להקת המחול הייחודית המשלבת בתוכה רקדנים על כיסא גלגלים וכבר הופיעה במספר מקומות ברחבי הארץ.

יש לציין שאורנשטיין כבר פעל בקדנציה הקודמת להקמת מרכז מוסיקה במרכז קהילתי חפציבה במזרח העיר בשיתוף קרן נתניה, ארגון עזרה וסלקום.

עופר אורנשטיין :" אני נרגש לבשר שאחרי זמן רב של עבודה מאומצת התקציב אושר ואנחנו נמצאים כבר בסוף שלב התכנון . המרכז הזה הוא חלק מהחזון שלנו לשלב כל אחד בתוך הקהילה בדגש על תושבים מאוכלוסיות מיוחדות ולהפוך מגבלות ליתרונות .

אני רוצה להודות מקרב לב לראש העיר מרים פיירברג איכר על תמיכתה במייזם, למנכ"ל העיריה יורם כהן שסייע לנו באישור התקציב ולמנכ"לית מרכז קהילתי דרום ליאת אריה על היוזמה ועל התוכנית המפורטת. אנחנו שמים דגש אסטרטגי על השכונות הותיקות כמו קריית נורדאו,ואני כבר בצפייה לטקס הפתיחה והתחלת הפעילות במרכז המוסיקה בשנה הקרובה "

Related Post

חופש משמעותי בתרומה לקהילה

Posted by - 8 באוגוסט 2018 0
ימי החופש הגדול הם הזדמנות גדולה להתנדב ולעשות מעשים טובים. חניכי מרכז הנוער "מקום בלב" בנתניה של ארגון ה- OU ישראל החליטו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות