"מוסיפים חוויות לחיים"

8 0

לא מדובר בעוד סלוגן, כך מבטיחים לנו בהיכל התרבות נתניה. מדובר על החדשה הצפויה להוסיף עניין, אקשן, הנאות וצלילים… לחיים. 

העונה החדשה לשנת 2022-23 תכלול את כל סוגות הבמה ותתחדש במופעים מגוונים ואיכותיים. אנו מזמינים אתכם ליהנות מהשפע שאנו מציעים לכם, מחוויה תרבותית מרתקת ונפלאה, מלווה במראה משופץ של ההיכל ולהשלמת החוויה נפתחה קפטריה מסבירת פנים שתישאר פתוחה לרווחת המבקרים לפני ואחרי ההצגות והמופעים. 

העונה החדשה 

החל מנובמבר, נחזור עם סדרות התיאטרון, הזמר והמוסיקה. בתיאטרון, תעלינה על במתנו הקומדיה "ברוכים הבאים לגיהינום" בכיכובו של אבי קושניר,  "הדירה של רוזה" עם רבקה מיכאלי, "ינטל" של בשביס-זינגר בביצוע תיאטרון הבימה, "פיקוח נפש" מבית התיאטרון הקאמרי ועוד. בתחום הזמר, נתחדש השנה בערבי זמר ישראלי עם עינת שרוף, עם משה להב והטיש הגדול ועם מפגשי זמר של "קשרי תרבות" ועוד. בסדרת "ערים מרתקות" יככבו טורונטו ומונטריאול, ביטלמניה מליברפול ועוד. אריק דוידוב החצוצרן הנפלא ועימו הנגנים הווירטואוזים ואיך אפשר בלי גיל שוחט והמפגשים המוסיקליים המרתקים שלו בין הקלאסי לפופ. נשתף פעולה עם תזמורת "מזרח ומערב" שתביא עימה את הכוכבות גליקריה ונסרין קדרי ונמשיך עם המפגשים המוסיקליים המרתקים בניהולה של ד"ר אורית וולף, כאשר במפגש הראשון יתארח האנסמבל הנפלא שלנו –אנסמבל טרמולו.

המנוי הפתוח! 

אם אתם לא הטיפוסים של עולם אחד… ואתם אוהבים ליהנות מכל העולמות… "המנוי הפתוח" הוא בשבילכם. ללא התחייבות לסדרה, אתם מחליטים על המינוי שלכם!!

וכיאה להיכל שחרט על דגלו "תרבות לכולם", גם דברים חדשים נרקמים וביניהם:

שבתסיפור – כשסבא וסבתא ב"שבתרבות", יוכלו הילדים ליהנותמ"שבתסיפור" – שעת סיפור בשיתוף הקהל ובלווי תלבושות ואביזרים (ללא חילול שבת).

בובה של סיפור – תיאטרון סיפור ייחודי ומקורי, לילדים בני 3-7,המעלה סיפורים ממיטב ספרות הילדים הישראלית והבינלאומית. 

כאמור, לאחרונה עבר ההיכל מתיחת פנים, ובין השאר, שופץ גם חדר V.I.P ואתם יכולים ליהנות ממנו. יש לך יומולדת? בא לך להרים כוסית עם החברים הקרובים וליהנות ממופע? חדר ה V.I.P זה המקום המושלם והמקורי בשבילך. בואו לחגוג איתנו. 

בני אפרים מנכ"ל עמותת היכל התרבות העירוני ל״השבוע בנתניה״: "השנה אנחנו מציינים 34 שנים להיכל, כברת דרך מכובדת, בה הפנמנו את "צבע" העיר ותושביה ודאגנו להביא את המיטב מכלל הז'אנרים ולכל הגילאים. לצד העונה הנפלאה שתיפתח ממש בימים אלה, אנו ממשיכים לטפח לחזק ולהלל את כל מוסדות התרבות בעיר ואת גופי הביצוע שלנו, מרכז כלי ההקשה "טרמולו" ואנסמבל "טרמולו",הקונסרבטוריון העירוני שבפיקוח משרד החינוך, הגלריה על הצוק ובה מיטב התערוכות, גאים בתיאטרון העירוני שמעלה 2 הפקות במקביל, במוזיאון נתניה, אשר מעניק סיורים וסדנאות להכרת העיר נתניה ושמירת המורשת, מקהלות הילדים "ניצן", הרכב קולי "בריזה"ומקהלת הנשים "צליל המעיין" ובחנוכה נחגוג עם 7 להקות המחול "חבצלות" נתניה. העשייה והתכנים שאנו יוצרים הם גאוותנו וגאוות ראש העיר והנהלת העיר המקדמים את העשייה התרבותית בעיר, כי נתניה עיר מובילת תרבות.

אני מזמין אתכם להיות חלק ממשפחת עמותת היכל התרבות ולהוסיף תרבות לחיים, כל אחת ואחד על פי בחירתו. שנה מהנה ומרתקת לכולם. 

Related Post

פסטיבל מתוק כדבש

Posted by - 6 בספטמבר 2018 0
מועצת הדבש מזמינה לקראת ראש השנה לטעום סוגי דבש, להיפגש עם דבוראים וללמוד על עולמן הקסום של הדבורים. כיצד יוצרת…

חג האהבה העברי

Posted by - 8 באוגוסט 2022 0
אז איך בכלל התחיל ט"ו באב ? המשנה מספרת שבימי קדם הנשים לבשו ביום זה בגדים לבנים ומושאלים כדי שלא…
כלי נגישות