מול החוף וילג' חוזר לפעילות

10 0

ההקלות בהסגר מגיעות גם לחנויות במתחם הקניות הגדול בחדרה

לאחר שבועות ממושכים בהסגר שהביאה איתה הקורונה והנחיות קפדניות שהגיעו גם למתחמי הקניות והחנויות השונות, מתחם "מול החוף וילג'" פותח את שעריו בהתאם להנחיות החדשות ונוקט בפעולות מיוחדות לרווחת המבקרים.

הנהלת המתחם מדווחת כי החנויות שחוזרות לפעילות הן אותן חנויות שבהתאם להנחיות משרד הבריאות החולט כי יחזרו לפעול. זאת, בתקווה שההקלות בסגר יורחבו גם לחנויות הנוספות והמסעדות במתחם.

בכדי להתאים את מתחם "מול החוף וילג'" לשגרה החדשה ולדאוג לחיטוי מירבי של אזורי הבילוי והקניות, ההנהלה בחרה לנקוט באמצעי זהירות והקצתה עובדים שיפקחו על קיום הנהלים ובין היתר, ימדדו חום למבקרים. מעבר לכך, ההנהלה החליטה לנצל את מערכת הטפטפות הממוקמות מעל שדרות החנויות ומשמשות בשגרה לצינון האוויר בעונת הקיץ, ומזרימה באמצעותה חומרי חיטוי ידידותיים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות, בכדי לייצר מתחם נקי בימי הקורונה. חומר החיטוי יטופטף באמצעות מערכת המתזים פעמים ביום- בתחילת כל יום פעילות ובסופו כך שהמדרכות, ספסלי הישיבה והאוויר יעברו חיטוי ויסייעו לשמור על בריאות המבקרים והעובדים.

לדברי דניאל אלפי, מנהלת השיווק של מול החוף וילג' "מעבר לאישורים שהוציא משרד הבריאות לפתיחת חנויות מסוגים מסוימים כרגע, העובדה שמדובר במתחם שהשהייה בו היא באוויר הפתוח, מוסיפה לתחושת הביטחון של המבקרים שממשיכים להגיע בהתאם להוראות וזו גם הסיבה שאנחנו מאמינים שלא ירחק היום שבו המתחם יחזור לפעילות מלאה".

בהתאם להקלות, החנויות הרלוונטיות ב"מול החוף וילג'" החלו בחזרה לשגרה ופתוחים לקבלת קהל הלקוחות במתכונת מצומצמת ובהתאם ל"תו הסגול". בין החנויות: יוחנננוף, סופרפארם, שילב, צומת ספרים, מגה ספורט, פיצוחי שאדי, טרקלין, ג׳מבו סטוק, חנות החיות אניפט, פרטנר, תחנת הדלק סונול, שטיפת רכבים, באג, סניף דואר ישראל, IMC הכל לבית ולגן ועוד. המסעדות פאט ויני, רובן וקפטן בורגר פתוחות למשלוחים בלבד. ניתן להתעדכן בשעות הפתיחה באתר האינטרנט של המתחם.

Related Post

מחדשים את תחנות האוטובוס

Posted by - 1 ביולי 2020 0
עיריית חדרה תתקין,  68 סככות אוטובוס חדשות ברחבי העיר, שיחליפו את תחנות העמוד הקיימות כיום. הפרויקט מתבצע בשיתוף עם משרד…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות