מוחקים חובות ללא הליך משפטי

9 0

תושב העיר, איציק בשנות ה 50 לחייו צבר חובות לבנק לאומי בסך- 400,000 ₪ כאשר אלו נמחקו וחוסלו בכפוף לתשלום 17,000 ₪ בלבד תוך פחות משבועיים לאחר כניסתו למשרדנו.

לרחל היו חובות לבנק במשך שנים עד שהגיעו לסכום כולל של כ-200,000 ₪ כאשר אלו חוסלו בתמורה לתשלום 10,000 ₪ בלבד וזאת תוך פחות מחודש ימים.

למיכל היו חובות לחברת האשראי בגובה של כ-255,000 ₪ ואלו חוסלו בתמורה לתשלום 0 שקלים

כך גם תושב חדרה בשנות ה 35 לחייו צבר חובות בגובה של כ- 350,000 ₪ כאשר אלו חוסלו בתמורה לתשלום 15,000 ₪ בלבד.

אלו מקצת הדוגמאות של תושבי אזור השרון אשר נקלעו לחובות והחליטו כי אין ברצונם לנהל הליך משפטי ארוך ומסורבל אשר בסופו ממילא יידרשו לשלם סכום מסוים.

ההבדל המשמעותי בין ניהול הליך חדלות פירעון אל מול האפשרות להגיע להסדר נושים כבר בשלב המוקדם הוא עצום, בהליך המשפטי עליכם להיות כשנה וחצי בשלב ההתחלתי ולאחר ההפטר והסכום שייקבע עליכם לעמוד בתשלום למשך עוד מספר שנים, כמו כן במסגרת ההליך עליכם יהיה לעמוד בתנאים נוקשים ולהגיש דוחות חודשיים אחת לחודשיים, לשמור קבלות מהסופר וכל הוצאה אחרת, שלא למיותר לציין כי במסגרת ההליך עליכם לשאת בצו תשלומים חודשי עד למועד הדיון וכן משימות נוספות. בעוד שבמסגרת הסדר נושים מהיר אתם עשויים למצוא את עצמכם נקיים מחובות תוך פחות מחודש, כאשר הסכום הסופי אותו אתם תשלמו יהיה זהה ו/או קרוב מאוד לסכום שתשלמו במסגרת ניהול הליך חדלות פירעון, כך תחסכו לכם שנים של התנהלות בתיקי בית משפט.

חשוב להדגיש כי על מנת לקבל תספורות ענק לחובות שלכם בדמות של הנחה לחוב עד 90%, הרי שיש להוכיח כי מדובר על חוב ישן אשר בגינו נפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל אשר פתוח משך שנים. חשוב להבהיר כי אף אם אתם עומדים ומשלמים צו תשלומים חודשי במסגרת תיק ההוצאה לפועל ומשלמים מידי חודש סכום זעום הרי שגם במצב זה ניתן לבחון אופציה ליציאה מהחוב לצמיתות שכן התשלום שלכם אינו מכסה אפילו לא את הריבית שנושא התיק ומכאן חייבים רבים אשר משלמים במשך שנים אינם מבינים מדוע הם משלמים והחוב רק הולך וגדל.

בשיטה ייחודית לתקיפת החובות שפיתח עוה"ד קורסיה ממשרד עו"ד קורסיה ושות' ניתן במרבית המקרים לחסל חובות ישנים לבנקים ו/או לגורמים חוץ בנקאיים ולחברות האשראי השונות בתוך פרק זמן מקוצר ולחסוך לכם הליכים משפטיים בבתי משפט [פשיטת רגל/חדלות פירעון] , הגשת דוחות וניהול הליך משפטי ארוך ומסורבל. חשוב לומר כי לרוב מדובר על הסדר לפיו החייב משלם בפעימה אחת את סכום ההסדר וכנגד יקבל הנחה לחוב של עד 90% בחלק מהמקרים ובהתאם לנסיבות החייב ונתוני התיק.

ראוי להדגיש כי לפי השיטה החדשה אותה פיתח עוה"ד קורסיה ניתן יהיה להביא לחיסול החובות אך ורק אם החובות הינם לגורמים בנקאיים או חוץ בנקאיים לרבות חברות האשראי וכמובן רק כשמדובר על חובות בני למעלה מ-6 שנים.

מה עושים לגבי שאר החובות שהם לנושים פרטיים ולא למוסדות?

לגבי אותם חובות ניתן יהיה לנהל מו"מ מקצועי מול הנושים כמו כן ניתן יהיה לאחר חיסול החובות הגדולים לבנקים וכדומה לגשת ישירות לרשם ההוצאה לפועל בבקשה להסדרת יתרת החובות הקטנים יותר ע"י תשלום חודשי אותו יוכלו החייבים לקיים הלכה למעשה במסגרת הגדרת חייב משלם על מנת לחסוך את ריביות התיק. ראוי להדגיש כי בהמון מקרים ניתן יהיה לחסל את החובות במו"מ גם לנושים הפרטיים.

האמור במאמר זה אינו בא להחליף ייעוץ משפטי!

טלפון: 050-6351208

אתר: https://adv-dk.co.il/

עו"ד הוצאה לפועל בנתניה/ עו"ד הוצל"פ נתניה / עורך דין הוצאה לפועל בחדרה, עו"ד עורך דין הוצאה לפועל נתניה

Related Post

פתרון יצירתי למצוקת החנייה בעיר

Posted by - 10 ביולי 2019 0
עיריית נתניה שיחררה 180 חניות "נשק וסע" הצמודות למוסדות הציבור, לרשות התושבים וללא תשלום עד סוף אוגוסט. עיריית נתניה תאפשר חניה…
כלי נגישות