מוגבלים באמצעים? משלמים שנים רבות והריבית רק עולה? כל הסודות מאת עו"ד אייל קורסיה

6 0

רבים מחייבי ההוצאה לפועל כלל אינם מודעים לעובדה כי אחוזים רבים מהם אכן זכאים לגשת להליך מחיקת חובות מקוצר ביותר. עשרות אלפי חייבים ברחבי הארץ עדיין אינם מודעים לאפשרויות של הסדרת ומחיקת כלל החובות במסגרת הליכי הוצאה לפועל וללא הליך פשיטת רגל. בפועל עשרות אלפים ממשיכים לשלם מידי חודש לחינם שלא לדבר על הריביות הענקיות שצובר התיק. 

המשמעות הינה כאמור הליכים מהירים ויציאה לחיים חדשים נקיים מחובות עיקולים והגבלות תוך פחות מחצי שנה, איך עושים זאת?

לצערנו הרב אנו מגלים מידי יום במסגרת טיפול בלקוחות המשרד, עד כמה אין הבנה עמוקה מצד החייבים לאפשרויות השונות העומדות לרשותם, מאות אלפי חייבים כבר יצאו לחיים חדשים וקיבלו את ההפטר המיוחל ומה איתכם ? אלו שיש להם חובות בהוצאה לפועל מה עליהם לעשות?

אם כן, על מנת שתוכלו לבדוק את זכאותכם להליך מחיקת חובות מקוצר במסגרת ההוצאה לפועל הרי שבראש ובראשונה עליכם לגשת לעו"ד מהתחום על מנת לבחון את התיק ואת הנסיבות השונות, עפ"י רוב ובדרך כלל עוה"ד ילמד את התיק וידע לומר לכם האם אתם זכאים להליך המקוצר אם לאו.

איך תדעו אם אתם זכאים למחוק חובות בפחות מחצי שנה?

הכותרת כאמור" חייבים מוגבלים באמצעים" הינה הכותרת המסמלת הכל, אם אתם מוכרים ומוכרזים מזה שנים כחייבים מוגבלים באמצעים ואתם משלמים במשך שנים את צו התשלומים בתיק האיחוד כאשר מנגד גובה החוב רק הולך וגדל מידי יום הרי שסביר להניח כי תהיו זכאים לגשת להליך המקוצר ולמחוק את החובות בהליך מזורז מאוד, נעים וקליל.

ככול ואתם חייבים בהוצאה לפועל ונמצאים באיחוד תיקים לפחות 3-4 שנים אחרונות- כדאי לפנות לעו"ד ולבדוק את האפשרויות.

איך לבחור ולשלם לעו"ד:

רבים מהחייבים אינם פונים כלל לעו"ד בשל השיקול הכספי ותשלום שכר הטרחה, חשוב לומר כי עלויות השכר של עורכי הדין הינן מינוריות אל מול גובה החובות אותו עשוי למחוק לכם עוה"ד באופן מהיר וממוקד.

בחירת עו"ד מקצועי הינו אקט חשוב ושיתוף הפעולה בין הצדדים הינו הסוד להצלחה בתיק ולמחיקת כלל החובות שלכם.

כך לצורך העניין, השבוע יצאה לקוחת משרדנו [ אשר לה חובות בגובה 250,000 ₪ ] לחיים חדשים במסגרת הליך דיוני שנערך באולם כב' הרשמת שבתל אביב שם קיבלה הפטר לחובותיה כנגד תשלום של 18,000 ₪ בלבד, עתה תוכל הגברת לטוס לחו"ל ולפתוח חשבון בנק נקי מעיקולים והגבלות.

מאחלים לכם שנה נקייה מחובות ואם לא ניקיתם אותם עדיין אז זה הזמן.

אין באמור כדי להחליף היוועצות עם עו"ד או כדי לשמש המלצה.

אייל קורסיה עו"ד-צור קשר

טלפון: 050-6351208

אתר: http://www.adv-dk.co.il/

Related Post

התייעלות אנרגטית בנתניה

Posted by - 20 בנובמבר 2019 0
משרד הכלכלה והתעשייה אישר מענק ע"ס 646,674 ₪ לעיריית נתניה עבור פעולות התייעלות אנרגטית עירונית מאת ברק גולן הרשות להשקעות…

טיפים להסדר חוב מול בנק

Posted by - 22 באוגוסט 2019 0
כפי שרבים יודעים, ניתן להגיע להסדר חוב מול בנק ללא פניה להליכי פשיטת רגל; עם זאת, כמו שרבים מבינים זאת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות