אז מה רוצים גברים?

6 0

יום הגבר הבינלאומי שייחגג היום 19 בנובמבר ברחבי העולם כולו צוין לראשונה בעולם בשנת 1992. על אף שעל פני שפתותיהם של רבים קיומו של היום מעלה חיוך ואף גיחוך, הרי שמשמעותו ומטרותיו רציניות מאוד, ובדיוק כמו ימים המוקדשים לקהל הנשי, יום זה בא במטרה לחגוג את תרומותיהם של הגברים לחברה, לקהילה ולמשפחה, לדון באספקטים שונים בחייהם של גברים, להצביע ולזעוק על אפליות שקורות נגד גברים בתחומי חיים שונים, לציין מודלים גבריים, לשפר את היחסים האיזון בין המינים ולקדם שוויון ועוד. יושבת ראשון הארגון למען נשים ותרבות השלום באונסק"ו, אינגבורג בריינס, אף אמרה עליו בעבר שמדובר ב"רעיון מצוין שיתרום לאיזון המגדרי".

מאת ברק גולן

ברמה המשפחתית והסביבתית המצומצמת של כל אחת מאתנו, יום הגבר הבינלאומי יכול להיות מנוצל כיום נחמד להגיד לגברים הקרובים אלינו תודה והזדמנות לפנק במתנה נחמדה. לכל אילו שמסכימות וכוונותיהן טובות, החלטנו לעזור עם שאלת השאלות ולעזור להבין מה כדאי לקנות? אם כן, בעוד שאישה כמעט תמיד תהיה מרוצה מפרחים או תכשיטים, הבעיה הגדולה הרבה יותר היא למצוא את המתנה המושלמת לגברים, שתמיד מצהירים שיש להם כבר את כל מה שהם צריכים. אז מה קונים?

לגבר הפרקטי

ייתכן שיש שיאשימו אותנו בסטריאוטיפיות, אך מרבית הנשים יסכימו שחלק גדול מהגברים אותם הן מכירות הם יצורים מאוד פרקטיים. אי לכך ובהתאם לזאת, לסוג זה של גברים רצוי לבחור במתנה אשר תשמש את מקבלה ותהיה קשורה לעיסוקיו היומיומיים או לתחביביו. חשבו מהו התחביב אותו אוהב מי שאתן רוצות להעניק לו את המתנה ובמה מתעסק בחייו המקצועיים או בזמנו הפנוי. מתנה זו יכולה להיות קשורה למשל במוזיקה, בישול, אלכוהול, מצתים מעוצבים למעשנים, אולרים וכלים רב תכליתיים משוכללים שונים שטובים לכל עת, עטים מעוצבים ואפילו גינון.

לגבר המטופח

בשנים האחרונה יותר ויותר גברים אינם מתביישים להודות כי הנראות החיצונית ונושא הטיפוח האישי חשובים להם לא פחות מאשר לנשים וכי הם משקיעים בכך זמן ומשאבים לא מעטים. אם נודה על האמת, עובדה זו מקלה גם על נשים רבות שמוצאות את עצמן צריכות להסביר פחות את קניותיהן והוצאת הכספים על פריטים בקטגוריה זו. כיום גברים רבים אוהבים להתלבש ולהתגנדר ויהיו שמחים לקבל פריטים כגון חולצה מכופתרת יפה, חגורה, עליונית חורפית לעונה הגשומה או זוג נעליים יפות אם תצליחי לנחש את המידה. מי שמחזיקה באיש עסקים בביתה שמרבה ללבוש חליפה תוכל לפנק אותו בז'קט מחויט, תיק או אפילו בזוג חפתים מעוצבים ומקוריים.

לגבר הטכנולוגי

אופציה שלישית ואחרונה היא ללכת על בטוח, כאשר הכוונה היא לפריטים אשר לרוב מדברים לכל אוכלוסיית הגברים באשר היא ושכמעט לא ניתן לטעות בהם. גברים אוהבים גאדג'טים טכנולוגיים, כאלו שמשרתים את חייהם היומיומיים, משדרגים אותם, בהם יוכלו להתגאות ולהשוויץ לחבריהם ולקולגות ויעסיקו אותם בלמידה ופענוח. מדובר בקטגוריה רחבה מאוד שכוללת שעונים שכוללים פונקציות שונות מעבר להצגת השעה או עשויים מחומרים חדשניים, אולרים משוכללים, אוזניות, מכשירי מסאז' מפנקים ועוד.

אם כן, יום הגבר הבינלאומי אולי מעלה על שפתנו חיוך וגיחוך, אך מעבר לאג'נדות החברתיות, פוליטיקה ונושא השוויון והמגדר, מדובר ביום נחמד שמטרתו להביע הערכה. גם להם מגיע!

בתמונה הראשית: טבעת חותם 7000 שח, צמיד טניס שחור 10700 שח, צמיד טניס לבן 14800 שח, להשיג ב- BLOOM, שוהם 6 רמת גן, צלם גיא דניאלי

Related Post

חוגגים שבועות

Posted by - מאי 31, 2022 0
נתניה חוגגת את חג השבועות עם מגוון אירועים לקהל הרחב במוקדים השונים שמקיימת עיריית נתניה  בכיכר העצמאות, בשכונות העיר ובמוזיאון…

לקחת נשימה עמוקה בטבע

Posted by - דצמבר 5, 2023 0
רשות הטבע והגנים מאירה לכם את חנוכה בפעילויות בגנים ובשמורות מצפון ועד דרום וללא תשלום למפונים רשות הטבע והגנים והמשרד…

 שלושה דורות   

Posted by - יולי 5, 2022 0
תערוכה קבוצתית חדשה בגלריה על הצוק של עשרה אמנים המציגה את סיפורו האישי של כל אחד מהם לחוד , ויחד לאמירה…

פעילויות מונגשות

Posted by - דצמבר 5, 2022 0
במסגרת אירועי 'שבת ישראלית' של משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים, מתקיימות בימים אלה שורה של הצגות ופעילויות באתרי מורשת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות