מה מכוסה בפוליסת ביטוח בריאות פרטי?

1 0

כיסוי ביטוח בריאות פרטי מחולק לכיסוי של בתי חולים, כיסוי לטיפול כללי וכיסוי אמבולנס. כיסוי אמבולנס עשוי להיות זמין בנפרד, בשילוב עם פוליסה אחרת, או במקרים מסוימים הוא מכוסה על ידי המדינה.

יש סוגים שונים של כיסויים שמציעים יתרונות שונים, אז כדי להבין מה בדיוק אתם מקבלים במסגרת הפוליסה שבחרתם, כדאי שתתייעצו עם יועץ ביטוח כדי לוודא שהכיסויים שמוצעים לכם אכן מתאימים לצרכים הבריאותיים שלכם ושל בני משפחתכם.

כיסוי בית חולים

בכיסוי בית חולים, המבוטחים מקבלים את הזכות לבחור רופא שמועדף עליהם, ולהחליט אם יטופלו בבית חולים ציבורי או בבית חולים פרטי בו הרופא שלהם מבצע ניתוחים. אם אתם חולים פרטיים בבית חולים פרטי, יתכן שתוכלו לבחור מתי תתקבלו לאשפוז.

אם אתם חולים פרטיים בבית חולים ציבורי, אתם כפופים לרשימות ההמתנה של בתי החולים הציבוריים. כשאתם מאושפזים בבית חולים, אפשרויות הטיפול הבאות זמינות עבורכם:

מה מכוסה בפוליסות בתי חולים פרטיים?

כל חברת ביטוח מציעה פוליסת ביטוח בריאות פרטי ברמות כיסוי שונות. הפוליסות היקרות מכסות מגוון רחב של שירותים, ואילו הפוליסות שמוצעות בעלויות נמוכות יותר, מגבילות את השירותים המכוסים בבית חולים פרטי.

כמו עם כל פוליסת ביטוח אחרת, המבוטחים יכולים לנהל את הכיסויים שהם בוחרים באמצעות בחירת כיסוי מקיף עם פרמיות גבוהות, או לשלם פרמיות נמוכות יותר עבור כיסוי מופחת.

מה לא מכוסה בפוליסת ביטוח בריאות פרטי?

בפוליסת ביטוח בריאות פרטי שאתם קונים, יהיו מגבלות מסוימות על הטיפול בבית החולים, שעשויות לכלול:

אי הכללות. שירותים פרטניים שאינם מכוסים כלל.

מגבלות הפוליסה. שירותים שמכוסים במידה מוגבלות, מה שאומר שתקבלו תשלומים גבוהים. הטבות מוגבלות אינן מספיקות לכיסוי העלות המלאה של אשפוז בבית חולים פרטי, ותצטרכו לשלם עבור ההפרש בעלות.

אשפוז ממושך. אם אתם מאושפזים בבית החולים למשך פרק זמן של יותר מחודש, אתם מוגדרים כחולים שמאושפזים לפרק זמן ארוך, או חולים סיעודיים, אלא אם כן הרופא שלכם ציין אחרת. משמעות ההגדרה היא שתצטרכו לשלם יותר עבור השהות בבית החולים לאחר התקופה הראשונית.

כיסוי לטיפול כללי

זהו כיסוי שנקרא גם כיסי נלווה ומספק ביטוח כנגד חלק או כל עלויות הטיפול שזמינות על ידי נותני שירותי בריאות נלווים. היקף הכיסוי שלכם תלוי בסוג הפוליסה שתבחרו ועשוי לכלול שירותים כגון:

  • טיפול שיניים;
  • טיפול כירופרקטי;
  • שירות סיעוד ביתי;
  • טיפול פודיאטריה;
  • פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, טיפול בדיבור;

כמעט כל השירותים שמכוסים בטיפול כללים מכוסים רק במידה מוגבלת. קיימות מגבלות שונות שעשויות לחול, למשל מגבלה לשירות, לשנה או למגבלות לכל החיים. יתכן ששירותים מסוימים אינם מכוסים כלל.

לכן חשוב לבדוק את הצהרת המידע בפוליסת ביטוח בריאות פרטי שאתם מעוניינים לרכוש, ולבקש מידע מחברת הביטוח, לקבלת פרטים על מגבלות אלה.

Related Post

סטנדים מקרטון – טוב לסביבה!

Posted by - דצמבר 14, 2022 0
סטנדים מקרטון הם דרך מצוינת ליצור מגע ייחודי ואישי לחתונה שלכם. הם יכולים לשמש כקישוטים, להגדיר כמסגרות תמונה או אפילו…

עור הוא לא משחק ילדים

Posted by - ספטמבר 12, 2019 0
רופאת העור, ד"ר מוניקה אלמן, בעלת רשת מרפאות עור ואסתטיקה, קובעת: הסוד לטיפול מוצלח הוא באבחון מקצועי על-ידי מומחה מאת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות