מה כדאי לעשות ומה לא כדאי כשאת מחפשת שמלות כלה?

4 0

בחירת שמלת כלה היא אחת ההחלטות היותר מלחיצות בדרך לחתונה, שהיא אירוע שמייצר לא מעט לחץ באופן כללי. המבחר עצום, אינסופי כמעט, כל מי שעומדת לעמוד מתחת לחופה בקרוב שומעת לא מעט עצות ודעות לגבי כל שמלה שהיא מודדת, לצד החלומות יש גם אילוצים שונים – ולכן אין פלא שההתלבטויות רבות. לבחור עבורך שמלה אנחנו לא יכולות, אבל אנחנו כן יכולות לספק לך רשימת המלצות שיעזרו לך לסמן עוד V בדרך לחתונה מושלמת מבחינתך.

כדאי: להתחיל בזמן

בחירת שמלות כלה הוא תהליך שאורך זמן רב. כשמדובר על שמלה שנתפרת ספציפית עבורך, מומלץ לצאת לדרך חצי שנה לפני החתונה, וגם במקרים אחרים רצוי להקדים את שלב החיפושים ככל האפשר – גם כדי שלא תילחצי, וגם על-מנת שיהיה מספיק זמן כדי להתאים את השמלה באופן מושלם למידות הגוף שלך. בכל מקרה קחי בחשבון שהמדידות האחרונות וההתאמה הסופית מתרחשות כשבועיים לפני החופה.

לא כדאי: להתקבע

כשיש מבחר עצום, אפשר אפילו לומר אינסופי, של שמלות כלה, חבל להתקבע. אמנם לנשים רבות יש בראש תמונה של השמלה האידיאלית, וזה כמובן כיוון שכדאי לבחון, אבל במקביל רצוי להגיע לתהליך עם ראש פתוח – לפעמים דווקא שמלה שלא חלמת עליה תתגלה כמחמיאה במיוחד ובעיקר כמי שהיא בדיוק את.

כדאי: סינון ראשוני

המסע בין כל מעצבי ומעצבות שמלות כלה עלול להיות מתיש. כדי לחסוך בזמן, משאב יקר מאוד לקראת חתונה, מומלץ לבצע סינון ראשוני קפדני – באינטרנט. כשאת נכנסת לאתר של מעצב או מעצבת, או לדף האינסטגרם/פייסבוק וכו', את יכולה להתרשם מאופי השמלות. את לאו דווקא אמורה למצוא את ה-שמלה שתלבשי, אבל אם יש דגמים שנראים לך יפים ושהיית שוקלת לקנות אותם, יש סיכוי טוב לחיבור חיובי ולכן כדאי לקבוע פגישה עם אותה מעצבת (או אותו מעצב, כמובן). אם לא, הסיכוי שדווקא שם תמצאי את שמלת הכלה לא גבוה, ועדיף לך לדלג הלאה.

לא כדאי: להגיע עם יותר מדי אנשים

יכול להיות שיש נשים רבות (ואולי גם גברים) שירצו לקחת חלק בתהליך הבחירה, ויכול להיות שהעצות של כל אחת מהן מועילות – אבל כדאי לזכור את הכלל "מרוב עצים לא רואים את היער". עודף דעות עלול לבלבל ולמנוע ממך לראות את שמלות הכלה המוצעות לך כפי שהן באמת, ולכן גם לפספס שמלה מוצלחת.

כדאי: למדוד שמלות כלה עם נעליים בגובה דומה לאלה שתנעלי בחתונה

אורך השמלה ובמידה מסוימת גם העיצוב שלה נגזרים מגובה הנעליים וממנח הגוף שמושפע מנתון זה. בהתאם כדאי מאוד להגיע למדידות של שמלות כלה עם נעליים בגובה הרלוונטי. טיפ נוסף לקראת המדידות הוא ללבוש חזייה וגם תחתונים בצבע גוף (או לבן), כדי שלא יבלטו מתחת לשמלה, וכדי שתוכלי להתרשם בלי הפרעות מהמראה שלך ביום הכי מרגש בחייך.

Related Post

כל בית (יפה) צריך פרקט

Posted by - דצמבר 8, 2020 0
בחירה בצבע וסוג הפרקט יכולה להיות בעלת חשיבות רבה בעיצוב החלל ובאווירה שאתם רוצים להקנות למקום. ידוע שרצפת פרקט משרה…

גג להיכל הספורט

Posted by - אוקטובר 14, 2018 0
הקמת היכל הספורט הרב-תכליתי "אנרבוקס" מתקדמת בקצב מהיר, והשבוע החלו בהרכבת הגג.  הקמת היכל הספורט הרב-תכליתי "אנרבוקס" מתקדמת בקצב מהיר,…

מבזק חדשות קורונה!!

Posted by - ינואר 31, 2022 0
באגף הילדים בבי"ח לניאדו מאושפזים הבוקר: 2 ילדים (בגיל שנתיים ובגיל ארבע) הסובלים מתסמונת PIMS, אחת מהן הינה בטווח הזמן…
כלי נגישות