מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים כסא אורטופדי למשרד

8 0

כסאות משרדיים הם הגדרה מאוד כללית עבור אותו פריט ריהוט המשמש את מבקרי המשרד לישיבה. אך למעשה ניתן לחלק את הכסאות הללו לכמה קטגוריות שבעזרת החלוקה יהיה לכם יותר קל לבחור את הכסא המתאים ביותר לאותו חלל במשרד. כמובן ישנם מספר פרמטרים שחשוב לבחור בכל הכסאות ללא הבדל היכן הם ימוקמו כמו למשל כסא משרדי אורטופדי בכל חלל במשרד, מפינת הקפה ועד המשרד של המנכ"ל אך ישנם חללים במשרד שיש לשים דגש על מספר פרמטרים נוספים.

אם בעבר כסא אורטופדי היה נחשב לפינוק לעובד או אפילו פינוק לעצמך אם אתה עובד מהמשרד הפרטי, היום זהו בהחלט אינו פינוק והוא בגדר מוצר הכרחי בכל משרד. עובדים רבים בוחנים עוד לפני שהם חותמים על חוזה העסקה מול המעביד החדש את סביבת העבודה. ישנם העושים זאת במודע וחלקם עושים זאת ללא ידיעה כלל מה שנקרא "תחושת בטן". הם יושבים על הכסא בחדר ההמתנה או בחדר הישיבות לראיון, הם בוחנים את המשרדים, העיצוב וההתנהלות של צוות העובדים במקום וכן הלאה. אדם שמגיע לראיון עבודה ואינו מרגיש בנוח זה ישפיע על החלטתו בקבלת העבודה.

איך כבעל/ת עסק אתם יכולים להתאים את הכסאות במשרד?

אם יש לכם תקציב בלתי מוגבל שכן אתם יכולים להזמין איזה כסא שרק תבחרו ואם לא ימצא חן בעינכם תמיד תוכלו להחליפו. אך מי מאתנו באמת יכול להרשות לעצמו תקציב בלתי מוגבל? גם אם העסק מצליח ביותר ישנו תקציב מסוים שמופנה לרכישת ריהוט משרדי.

ראשית, מומלץ לעשות הפרדה בין החללים ולרכוש כסאות בהתאם לחלוקה. למשל במשרדי עובדים, להזמין עבור העובדים כסא אורטופדי מתכוונן המתאים בצורה אופטימלית לסביבת העבודה כך שתתפשר לעובד ישיבה ארגונומית טובה ובריאה. בהתאם לתקציב שלכם לרכישת ריהוט למשרד, תוכלו לבחון את האפשרות ברכישת כסאות מנהלים אוטופדיים לכלל העובדים שיושבים שעות (מרבית היום) מול מסך המחשב או כסאות אורטופדיים ארגונומיים. שנית, חשוב להזמין את הכסאות למשרד מחנות איכותית ובעלת מגוון רחב של כסאות אורטופדיים. חנות המאפשרת לכם בחירה מגוונת יכולה לספק לכם פתרונות עיצוביים מגוונים כך שיתאימו למשרד בצורה אופטימלית וגם יתאפשר שלכם מגוון רחב של מחירים שונים כך שאתם מרוויחים גם התאמה עיצובית וגם התאמה תקציבית.

טיפ לפני החלפת הריהוט במשרד, מרבית בעלי העסקים חושבים על העובדים שעובדים כל יום במשרד וזה נהדר. אבל מה בנוגע ללקוחות שלכם המגיעים לפגישה? לפני שאתם מבצעים רכישה של כסאות למשרד בחנו את האפשרויות בהתאם לתקציב והעיצוב במשרדים לבחירת כסא משרדי אורטופדי גם עבור הלקוחות שלכם. הם מגיעים לפגישה, לא תמיד הפגישות חלקות ומהירות ישנם עסקים שהפגישה עם הלקוח עורכת שעה, שעתיים ואפילו יותר. אם אתם מאפשרים ללקוחות שלכם כסא נוח לאורך הפגישה, הפגישה תעבור בצורה חלקה יותר ונעימה יותר עבור שני הצדדים.

Related Post

מנתניה לירושלים באהבה

Posted by - 12 בספטמבר 2019 0
המקהלה העירונית "שפתי נועם" התארחה בבית הכנסת הגדול בירושלים; חברי המקהלה ליוו את החזנים הבינלאומיים חיים אדלר ואברהם קירשנבאום מאת…

היטלי השבחה

Posted by - 12 באפריל 2022 0
מועצת העיר נתניה, בישיבתה האחרונה, קבעה כי  יוטלו (היטלי השבחה מלאים) בשיעור של 50% מההשבחה שתחול כתוצאה מתוכנית חדשה –…

אסתמה של העור: יש מה לעשות

Posted by - 28 ביוני 2023 0
אסתמה של העור, 'אטופיק דרמטיטיס' היא מחלה עור כרונית דלקתית שפוגעת בכ-20% מכלל התינוקות ברחבי העולם. המחלה באה לידי ביטוי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות