מה זה מרכזיות ip בענן?

0 0

מציאת מרכזיה לעסק שלכם יכולה להיות משימה מורכבת. קיימים דגמים רבים ושונים לבחירה וידע שלם שצריך ללמוד. על מנת לקבוע אילו מרכזיות ip בענן יכולות לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, עליכם לקחת בחשבון את הצרכים הטלפוניים העסקיים של בית העסק ושל העובדים שלכם, והיכן אתם יכולים להפחית בעלויות.
מרכזיות ip בענן הן רשתות טלפונים עסקיים המאפשרים תקשורת בארגון ומחוצה לו. המרכזיות משתמשות בערוצי תקשורת שונים, ושירותים משולבים ברשת דיגיטלית. אז בואו נראה מה זה בדיוק מרכזיה שממוקמת בענן, ולמה כדאי לכם לרכוש אותה.

אפשרויות מתקדמות

מרכזיה בענן נבדלת ממערכות טלפונים רגילות או סולריות, באמצעות הצעות השירות המתאפשרות, עם תכונות כמו שיחות ועידה, אפשרויות חיוג נרחבות, הגדרות שעות פעילות לניתוב שיחות מחוץ לשעות העבודה, תורי המתנה של לקוחות, והפעלת מוסיקה.
מרכזיות ip בענן מעבדות את החיבורים בין הטלפונים כדי להקל על השיחות הנכנסות והיוצרות. המערכת גם מספקת מידע מפתח למטרות חשבונאיות ושולטת ברוב התכונות במערכות הטלפון העסקיות.
מרכזיות ip בענן לעומת מרכזיות רגילות
מכיוון שרוב מערכות מרכזיות ip בענן פועלות באופן אוטומטי, הן נבדלות באופן משמעותי ממערכות רגילות של מרכזיות, אשר דורשות ממפעילים אנושיים ליצור קשרים.


מרכזיה אנלוגית


מערכות מרכזיות אנלוגיות מסורתיות, כאלה עם הצורך במפעילים אנושיים, נבחרות רק לעיתים נדירות על ידי בעלי עסקים היום. מערכות אלו מתחברות לרשת הטלפן הציבורית דרך שירות טלפן ישן רגיל, המחבר פיזית שיחות באמצעות חיווט נחושת.
אם יש לכם מערכת מרכזיה אנלוגית ואתם מעוניינים לחבר אותה לערוצים דיגיטליים כמו מרכזיות ip בענן, תצטרכו להשתמש במתאם. מערכות אנלוגיות אינן ניתנות להרחבה או לשדרוג.
מרכזיות דיגיטליות
הסוג הנפוץ ביותר של מערכת טלפונים עסקיים הוא מערכת דיגיטלית או מעכת מרכזיית IP, המעבירה תקשורת קולית או תקשורת וידיאו דרך האינטרנט.
אתם יכולים לבחור מרכזיות ip בענן בדגמים מסורתיים או לבחור את הדגמים המתקדמים יותר, שהם מערכות טלפונים ששוכנות פיזית במשרד ומחברות טלפונים דרך הרשת המקומית של המשרד שלכם, לרוב באמצעות אותה רשת אינטרנט עליה עובדים מחשבי המשרד שלכם.


עלויות נמוכות

היתרון המשמעותי ביותר של מערכות מרכזיות ip בענן הוא העלות הנמוכה שלהן. מכיוון שמערכות אלו מתארחות בענן, אין צורך לרכוש ציוד פיזי כלשהו. אתם יכולים לרכוש טלפונים רגילים המאפשרים הפעלת שיחות בענן אם תרצו, או שהמערכת שלכם תעבור לטלפנים ניידים. היעדר הציוד עוזר לכם גם לחסוך בעלויות ההתקנה והתחזוקה.
כל השירותים והתכונות של המערכת מתארחים באופן מלא בענן ומתוחזקים על ידי הספק שלכם, מה שאומר שעלות שירות הטלפון שלכם מכסה עדכונים ותחזוקה שוטפים.


כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון


קחו בחשבון שמרכזיות רגילות דורשות הוצאות הון גדולות על חומרה וציוד נלווה וכן עלויות תחזוקה ועדכון רצופות. אתם יכולים לצפות להוצאות משמעותיות על דמי החומרה, הטלפון וההתקנה, בתוספת עלויות שירות חודשיות.
מערכות של מרכזיות ip בענן הן אפשרויות ידידותיות יותר לתקציב באמצעות הפחתה בעלויות הציוד. מערכות אלו מספקות אודיו בהגדרה גבוהה, תורי שיחות וכללי שעות עבודה, והן משתלבות עם יישומים אחרים כמו מערכות CRM.

Related Post

השבוע ברחבי ארה"ב נערכו טקסי זיכרון לציון 20 שנה לפיגועי 11 שגבו 2,977 קורבנות

Posted by - ספטמבר 12, 2021 0
סדרה של פיגועי התאבדות שהתרחשו בארצות הברית, הנחשבים עד היום לפיגועי הטרור הגדולים והקטלניים ביותר בהיסטוריה של האנושות. בבוקר יום שלישי, 11 בספטמבר 2001,   19מחבלים המשויכים לארגון הטרור האסלאמיסטי "אל-קאעדה" חטפו ארבעה מטוסי נוסעים. החוטפים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות