מה הופך חופשת סקי למוצלחת?

8 0

אחד מסוגי החופשות הספורטיביות הפופולאריות והאהובות ביותר על ישראלים היא חופשת סקי. הדחף המאפיין ישראלים רבים ליהנות מסוגי ספורט "אקזוטיים" ומלאי אדרנלין, הקרבה של ישראל לאתרי הסקי האירופאיים הטובים ביותר בעולם והחיבה שלנו לשלג במדינה אשר מרבית ימי השנה מתאפיינת בטמפרטורות גבוהות יחסית – כל אלו ועוד הם גורמים אשר הופכים את חופשות הסקי לפופולאריות ונפוצות במיוחד בישראל. עשרות אלפי ישראלים טסים לחופשות אלו מדי שנה, ורובם חוזרים מדי שנה או כמה שנים לחופשות נוספות כאלו. מה ניתן לעשות על מנת להבטיח שחופשת הסקי, לה אנו מחכים כל כך, תהיה מוצלחת ובלתי נשכחת, החל מרכישת ביטוח נסיעות לחול מתאים ועד לבחירת האתר אליו ניסע?

ביטוח סקי – ביטוח נסיעות לחו"ל שיכסה אותנו בכל מצב

עבור כל טיסה לכל יעד בחו"ל מומלץ ביותר לרכוש ביטוח נסיעות לחול, אשר בקלות יהפוך כל מחלה או פציעה המצריכים טיפול רפואי מקומי ללא יותר מאנקדוטה חולפת, במקום לסאגה כלכלית כואבת במהלך טיול שהיה אמור להיות כייף גדול. במקרה של חופשת סקי החשיבות של ביטוח נסיעות מתאים הכולל הרחבה לספורט חורף הוא לרוב אף גדול יותר מאשר בטיסות וחופשות מסוגים אחרים. ביטוח לסקי הוא ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל הרחבה לספורט חורף, סקי נחשב לפעילות ספורטיבית אתגרית, ולכן נדרש כיסוי מיוחד עבורה. המחיר ברוב החברות גבוה הרבה יותר, אך הכיסוי נרחב יותר ומותאם לסוג הפעילות אותה אנו צפויים לבצע, כמו גם למקום בו נשהה (פינוי רפואי ממסלול סקי, למשל, צפוי להיות תהליך יקר יותר מאשר פינוי מאמצע העיר…)

 

אתר המתאים לרמה שלכם

כמובן שבחירה נכונה של אתר הסקי היא חשובה גם כן על מנת שהחופשה תהיה אכן מוצלחת. בבחירת האתר יש להתייחס קודם כל לרמה שלכם – במידה ואתם גולשים וותיקים ומנוסים, סביר להניח שחלק ניכר מהאתרים הקטנים והזולים יותר יהיו בסיסיים מדי לרמה שלכם. כך, תמצאו את עצמכם עושים את כל המסלולים באתר כבר בימים הראשונים, ואתם עלולים להשתעמם לקראת סוף החופשה.

לעומת זאת, במידה וזו חופשת הסקי הראשונה שלכם, חשוב לוודא כי האתר אליו אתם טסים מתאים גם למתחילים – כי יש בו בית ספר המציע שיעורים, מסלולים גם למתחילים וכד'. גם במידה ואתם נוסעים עם כמה אנשים נוספים, חלקם מתחילים וחלקם גולשים וותיקים, באירופה אין שום בעיה למצוא אתרים גדולים ועשירים מספיק על מנת לספק את הגולשים בכל הרמות

 

 

סוג האתר ודגש על חיי חברה או איכות הגלישה

נקודה נוספת שתאפשר לכם לתכנן בצורה טובה יותר חופשת סקי מוצלחת היא סוג האתר, ועד כמה הוא מתאים למה שאתם מעוניינים בו – ישנם אתרים בהם חיי הלילה מפותחים ותוססים יותר, לעומת אתרים יותר "יבשים" בהם עיקר המיקוד הוא על הגלישה בשעות היום. במידה ואתם טסים עם המשפחה או חברים, ייתכן כי אתר מסוג זה יענה על צרכיכם, אך במידה ואתם טסים לבד או עם חבר, ומעוניינים גם בחיי חברה, בדקו את האתרים המותאמים לכך (דוגמת האתרים האוסטרים וחלק מהאתרים האיטלקיים והצרפתיים).

חשוב לדאוג לא רק לצרכים הפרקטיים (דוגמת ביטוח נסיעות לסקי) אלא גם לצרכים החברתיים ולצרכי שעות הפנאי שלאחר הגלישה.

 

השוואת ביטוח נסיעות לסקי באתר שוק הביטוח

השוואת ביטוח נסיעות לחול בקלות באתר שוק הביטוח, כל המחירים והכיסויים והאותיות הקטנות שנציגי חברות הביטוח לא יעזו להגיד לכם, מה גבול האחריות לספורט חורף? האם הביטוח כולל ביטוח לצד ג'? האם ניתן לקנות ביטוח רק לימים של הסקי ? האם יש פיצוי על אובדן ימי סקי ? ועוד… מצאתם את מה שאתם מחפשים ? תעברו לקניה און ליין ותוך 5 דקות תהיו מבוטחים. במקרה של תביעה מומחה של שוק הביטוח זמין גם בWHATUP  וישמח להנחות אתכם בזמן אמת על מנת שתוכלו לתבוע ולקבל את מה ששילמתם עברו.

Related Post

משפט שלמה – גרסת 2019

Posted by - 4 בפברואר 2019 0
סכסוך משפטי מר פרץ בין שני חברים לשעבר לאחר שהאישה טענה בתוקף כי הגבר הוא אבי תאומים בגילאי הגן, אותם…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות