מה בכפר יונה: ביקור השר

8 0

עיריית כפר יונה אירחה ביום שלישי את שר המשפטים וסגן ראש הממשלה, גדעון סער.

בביקור הציגה בפני השר, ראש העירייה, שושי כחלון כידור, את האתגרים עימם מתמודדת העיר, ביניהם הקפאת פרויקט כביש עוקף 57 צפון, עומס תנועת כלי הרכב ברחוב גילה בשכונת גבעת אלונים, הצורך בקבלת תקציבים להקמת מוסדות חינוך, המחסור בהכנסות מתעסוקה, ועוד.

השר סער שאל שאלות, רשם את הדברים והבטיח שישוחח עם שרת התחבורה, מרב מיכאלי, כדי לקדם את פרויקט הכביש העוקף, וכן עם שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון. ראש העירייה ציינה לחיוב את שיתוף הפעולה עם שרת החינוך, שביקרה בעיר לפני כחודשיים, והדגישה את נכונותה לסייע, כמו גם את הקשר האישי הרציף ביניהן.

לאחר הביקור בעירייה, המשיך השר סער לבית הספר השש שנתי "איש שלום", שם נפגש, לבקשתו, עם תלמידות ותלמידים, והשיב על שאלותיהם/ן.

במפגש המרגש השתתפו תלמידות ותלמידי כיתה י' 10 (כיתת מופ"ת), אשר הכינו לשר שאלות מבעוד מועד. השר השיב בפירוט ובסבלנות על כל שאלה, ואף החמיא להם/ן על השאלות החכמות והקשב הרב שגילו לתשובותיו.

הנהלת העירייה מבקשת להודות לשר סער על הגעתו, על הרצינות שבה התייחס לאתגרים הניצבים בפני העירייה, ועל מחויבותו להעניק מניסיונו האישי והמקצועי לתלמידות ותלמידי בית הספר.

השר גדעון סער: "שמחתי לבקר בכפר יונה. אני רואה את העשייה של ראש העירייה, שושי כחלון כידור, ואת התפתחותה הרבה של העיר בשנים האחרונות. האתגר המרכזי בעיר הוא הצורך באזורי תעשייה ויצירת מקומות תעסוקה נוספים. הדלת שלי פתוחה, כדי לעבוד בשיתוף פעולה ולתת מענה לכל אתגר שהעיר תתמודד אתו בעתיד".

Related Post

מתופף בעקבות החלום

Posted by - 4 ביולי 2018 0
ביום ראשון הקרוב, ה – 8 ביולי, יצוין חג האהבה היפני 'טנבטה' בפלנתניה מהשעה 16:00. בין המופעים המיוחדים שייערכו, ינגן…

השקת מיזם "שעשני אישה", אנה זק לא יורדת מהכותרות, החברה שעיצבה את בית האח הגדול וגם – "ליגת הצדק" במזרח העיר נתניה

Posted by - 15 ביוני 2022 0
1. מותג האיפור מייבלין ניו-יורק משיק בישראל את התכנית החברתית העולמית של המותג "אמיצים ביחד" – לתמיכה בצעירים החווים חרדה ודיכאון. הקמפיין  יעלה תחת…

מיזם עפיפונים למשפחות

Posted by - 12 במאי 2019 0
צעירים הלוקחים חלק בתוכנית "תופסים כיוון" הובילו מיזם קהילתי של בנייה והפרחת עפיפונים בחוף הים.  צעירים הלוקחים חלק בתוכנית "תופסים…
כלי נגישות