מה בודקים כשמאחסנים תכולת דירה?

8 0

אם אתם מתכננים לעבור דירה, או שאתם בשיפוץ, או אולי בדיוק עליתם לישראל עם מכולה מלאה בכל טוב ועדיין לא מצאתם איפה להתמקם, יש לנו חדשות טובות עבורכם. שירותי אחסנת דירה בישראל לא עולים הרבה כסף. כשמאחסנים תכולת דירה אפשר למצוא פתרונות מעולים במחירים שווים לכל נפש, והרבה אנשים מאחסנים חלקים מתכולת הדירה שלהם גם לאורך שנים ארוכות.

ובכל זאת, זה שיש הרבה ספקי שירות זה לא אומר שאפשר להירדם בשמירה ולבחור רנדומלית מחסן. אנשים אחראים ובוגרים מבצעים את ההחלטות המסחריות שלהם בצורה אחראית, לאחר סקר שוק, והבנה של הפרטים הקטנים. נכון, אין צורך להתמקצע עד כדי כך שתשקלו לפתוח מחסן משלכם, אבל כדאי בכל זאת להבין כיצד מתנהלת בחירה נכונה של מחסן לאחסון תכולת דירה.

כשמאחסנים תכולת דירה:

  • מוודאים מיקום הגיוני – זה שאתם גרים בתל אביב, לא מחייב שהמחסן שלכם יהיה במרכז תל אביב. השכרת מחסן במרכז היא נוחה ונגישה, אבל גם יכולה לעלות הרבה כסף. תמצאו את המקום שנוח לכם להגיע אליו, אבל בהתאם לצורך שלכם. לרוב כשמאחסנים תכולת דירה לא צריך גישה יומיומית אליה. אם אתם מחפשים אחסנה של כמה ימים או שבועיים שלושה כשאתם בין דירות, אז אולי יהיה יותר נוח להשכיר מחסן במרכז העיר. אבל האמת היא שיכול להיות שמחסן בחולון או בראשון לציון יתאימו לכם בדיוק כאשר תהיו מוכנים להיכנס לדירה הבאה.
  • מוודאים גישה נוחה – לא, אנחנו לא מדברים על כביש סלול וחניה. אלו הם כמעט מובנים מאליהם. גישה נוחה אומרת מבחינתנו שתוכלו להגיע בכל שעה להתעסק, להוסיף ולקחת מהציוד שלכם. תכולת הדירה שלכם צריכה להיות נגישה לכם עשרים וארבע שעות ביממה, אז תוודאו זאת מראש, בטח שהרבה מהישראלים עוברים דירה בלילה, כדי להימנע מהפקקים, ועוד יותר מזה, הם עושים זאת בחגים, כי רק אז יש להם זמן.
  • שואלים לגבי הביטוח – הדבר החשוב ביותר שיש, ביטוח הוא השקט הנפשי שלכם בכל הנוגע לאחסנה. נכון, אף אחד לא רוצה להגיע לנקודה בה הוא צריך להפעיל את הביטוח, כי זה אומר שמשהו קרה. ועדיין, ביטוח מקיף זה עניין של חובה, אז כשאתם מחפשים איפה לאחסן את הדירה שלכם, תשאלו לגבי הביטוח.

מחיר וגודל, והיחס ביניהם

בסופו של יום, אתם משלמים על שירות אחסנה, ואתם רוצים לוודא כי אתם משלמים את המחיר הנכון. במילים אחרות, גם כאן אתם לא רוצים לצאת פריירים, ובצדק מוחלט. לכן כדאי לוודא כי אתם עובדים מול חברה גדולה ורצינית, כזו שלא הייתה מגיעה לאן שהיא הגיעה עם היא הייתה מתומחרת גבוה מדי.

באותה הנשימה חשוב לזכור כי אתם משלמים ביחס לגודל המחסן שאתם לוקחים, ואחסנה חכמה היא דבר שחוסך לכם כסף. אחסון נכון, בין אם כשמאחסנים תכולת דירה ובין אם כשמאחסנים תכולת משרד, הוא אחסון שמסודר בצורה שמנצלת את מלוא המרחב.

Related Post

עלייה בביקוש להנדסאי בניין ב-2019

Posted by - 31 במרץ 2020 0
הנדסת בניין או הנדסה אזרחית, הוא אחד התחומים המבוקשים והפופולאריים בשנים האחרונות. למעשה, התחום עוסק בתכנון ובניית מבנים, תכנון כבישים,…

תיק החקירה נסגר!

Posted by - 23 ביוני 2019 0
כמעט שלוש שנים מאז הצונאמי הגדול בנתניה, התבשרה היום ראש העיר מרים פיירבר-איכר על ידי הפרקליטות בהודעה שיצאה, כי תיק…
כלי נגישות