מהי מדורת גן?

9 0

מדורת גן הינה מדורה העשויה בצורה דקורטיבית מאבנים או כקערית נירוסטה שניתן להבעיר בה אש. אמנם הבערת אש עלולה להיות מסוכנת או לא בטיחותית, לגרום לריח רע, זיהום אוויר ואווירה בלתי נעימה, אך במקרה של מדורת גן זה אינו המצב. מדורת הגן הינה בטיחותית לחלוטין והינה פועלת בצורה מבוקרת ומסודרת, בשונה ממדורות ל"ג בעומר שטומן בחובו סכנות פוטנציאליות. מדורת הגן מבוססת על מערכת הפעלה חדשנית ומשוכללת, לא מזהמת, אינה מפיקה ריח רע ולא גורמת ללכלוך, גיצים אינם מתעופפים באוויר ולכן לא ניכרת סכנה פוטנציאלית למשתמש בשימוש סביר.

ל"ג בעומר 365 ימים בשנה בלחיצת כפתור
אם הינך רוצה לחגוג את ל"ג בעומר 365 ימים בשנה מינוס זיהום אוויר וציד קרשים, מדורת גן היא לגמרי בשבילך. באמצעות מדורת הגן, ישיבה בחצר הביתית שלך אינה תהיה עוד פריבילגיה לחודשי הקיץ והאביב בלבד. מדורת הגן לא רק תחמם אותך פיזית ותנעים לך את האווירה, אלא גם תיתן לך את האופציה לארח אורחים באווירה ביתית, קלאסית ודקורטיבית, בתוספת מרשמלו על האש.

הפעלתה של מדורת הגן אינה דורשת כמעט מאמץ, בלחיצת כפתור תהיה לך מדורת ל"ג בעומר משודרגת. מדורת הגן הינה חשמלית ונוחה למדי לתפעול. אפשר לבחור את גודל המדורה ויש מגוון עשיר של צורות וסוגים כאלו או אחרים של מדורות גן. הינך יכול לבחור את העיצוב, הסוג ואת דקורטיביות המדורה בהתאם לטעמך האישי.

ובכל זאת, מה חשוב לדעת לפני שרצים לקנות מדורת גן?
במידה והחלטת לרכוש מדורת גן, כדאי לעשות מעט שיעורי בית לפני ההחלטה לרוץ לקנות מדורת גן לביתך. יש מגוון עשיר של אופציות ואפשרויות, ולכן לפני כן כדאי לך לברר באשר לעיצוב ודקורטיביות המדורה, אם ההעדפה שלך היא נירוסטה/אבן, האם היא מותאמת לתנאי מזג האוויר בחוץ, סוג החומרים שהמדורה עשויה ממנה, איכות המדורה, עוצמת המדורה, אורח החיים של מדורת הגן ועוד.


כדאי לברר מי היצרן ועל החברה ממנה רוכשים את המדורה, מכיוון שישנם חברות אמינות יותר, איכותיות יותר ועם מוצרים ברמה גבוהה יותר, ולעומת זאת ישנם חברות שפחות איכותיות ועלולות להיות פחות מומלצות. בנוסף לכך, מומלץ לקנות מדורת גן שכוללת אחריות לתקופה ארוכה ככל הניתן.
כדאי לדעת שעם השנים אופציות העיצוב של מדורות הגן מתרחבות וגדלות משמעותית, כלומר המבחר וההיצע גדל – בין אם זה בסגנונות העיצוב, גודל המדורה, המרווח וכמות האנשים שיכולים לשבת במדורה ועוד.

השורה התחתונה
מדורת גן הינה מאוד יפה, דקורטיבית, בטיחותית, ידידותית לסביבה, אינה מזהמת וקלה למדי להפעלה. בנוסף לכך, מדורת הגן מהווה אופציה מצוינת לקבלת אורחים ומאפשרת לשבת בה ולקיים מפגשים בחצר הבית גם בימי החורף כשקר בחוץ. עם זאת, חשוב לבחור מוצר איכותי מחברה אמינה, ורצוי עם אחריות לטווח ארוך, וכמובן ללא התפשרות על העיצוב.

Related Post

המעצבים שמאחוריי הייצוג שלנו לאירוויזיון, תאונת השיזוף הקלה והבטן ההריוניות שהתגלתה באירוע סמאשבוקס וגם – הטאלנט האמיתי של התוכנית "ישראל גוט טאלנט"

Posted by - 20 בפברואר 2018 0
** הזוכה הגדולה של הכוכב הבא, נטע ברזילי, כובשת את המסך, לב השופטים והקהל בהופעות בלתי נשכחות לבושה באאוטפיטים, שעוצבו…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות