מדריך קניית מאווררי תקרה מעוצבים לבית שמשדרגים את סגנון העיצוב

8 0

מאווררי תקרה מעוצבים הם תוספת חובה לכל בית. הם מזרימים אוויר קריר במזג אוויר חם, וניתן להשתמש בהם על מנת ליצור זרימת אוויר חם בחורף, ולשלוח אוויר חם ברחבי החדר על מנת לסייע בשמירה על הנוחות. הם מסייעים גם בחיסכון בחשבונות החשמל, ומעבר לתפקוד, מאווררי תקרה מעוצבים לבית מעניקים גם לחדר תחושה דרמטית של סגנון.

מאווררי תקרה מעוצבים לבית זמינים עכשיו באולם התצוגה של חברה שמייצרת ומשווקת פתרונות אוורור, בסדרות חדשות ובסגנונות מרהיבים. הדגמים החדשים של המאווררים כוללים גופי תאורה מעוצבים, ודגמים מינימליסטיים שמושכים תשומת לב בזכות העיצוב היצירתי שלהם.

אז אם אתם מעוניינים לרכוש מאוורר תקרה חדש, הנה כמה מהשיקולים העיקריים שיש לקחת בחשבון.

סוגי מאווררי תקרה מעוצבים לבית

רוב מאווררי התקרה מורכבים מחלקים דומים, מההרכבה ועד הלהבים, וניתן גם להחליף או לשנות את רוב החלקים.

אבל כשאתם מתחילים בתהליך של חיפוש אחר הדגם המתאים לבית שלכם ממגוון הדגמים של מאווררי תקרה מעוצבים לבית, הנה ארבעת הסוגים הבסיסיים:

מאווררי תקרה סטנדרטיים

דגמים אלו מחוברים לתושבת תקרה על ידי פס אנכי, שמספק הרבה מקום לאוויר לנוע בין התקרה לרצפה. מאווררי תקרה מעוצבים לבית בדגמים אלה זמינים עם גופי תאורה, או שהם זמינים כערכה פשוטה של מנוע ולהבים.

רוב מאווררי התקרה הם הפיכים, מה שמאפשר להם לשמש כמכשירי קירור בקיץ וכמכשירי הפצת אוויר חם במהלך החורף.

מאווררים מרובי ראשים

דגמים אלו מיוצרים עם מספר ראשי מאווררים קטנים מובנים. ברוב המקרים, הראשים הקטנים מסתובבים באופן עצמאי כשכל המתקן מסתובב.

מאווררים לחים או רטובים

מאווררים שמיועדים להתקנה בחוץ. הם נחשבים לבחירה מצוינת לגינות, לפרגולות, לשטחים ליד הבריכה או לפינות ישיבה על הדק.

גדלי מאווררי תקרה מעוצבים לבית

החלטה על גדלי מאווררי תקרה מעוצבים לבית מבוססת על שני שיקולים עיקריים: הגובה, שהוא אורך המוט, וגודל להבי המאוורר. רוב הדגמים של מאווררי התקרה פועלים ביעילות מרבית כשהלהבים ממוקמים במרחק של שמונה מטרים מהרצפה ולפחות מטר מהתקרה.

אבל מכיוון שבבתים רבים יש תקרות בגובה שמונה מטרים, רוב המאווררים ממוקמים בסביבות שבעה מטרים מעל הרצפה. אם התקנה זו קרובה מדי לרצפה, מומלץ לבחור דגם בהתקנה שטוחה. עבור תקרות גבוהות יותר, אתם יכולים פשוט להחליף מוט ארוך יותר על מנת לשמור על גובה שמונה עד תשעה מטרים שמאזן בין יעילות ומראה.

סגנונות ומאפייני גימור של מאווררי תקרה

מאווררי תקרה מעוצבים לבית זמינים בשיטות גימור וסגנונות שונים, מעיצוב קלאסי ועד מודרני, ואפילו שיק תעשייתי.

מאוורר מעוצב היטב מתאים לבית ומשתלב עם האסתטיקה של עיצוב הפנים, כך שאתם יכולים למצוא התאמה מושלמת לעיצוב הבית שלכם, מבלי לוותר על תפקוד או יעילות.

תמונה: freepik

Related Post

נתניה במגרש של הגדולים

Posted by - 5 באפריל 2022 0
בשבוע שעבר לראשונה מאז פרוץ משבר הקורונה לפני שנתיים נפתח יריד התיירות הבינלאומי 2022imtm באקספו תל אביב, התערוכה כללה כ-80…

משפט שלמה – גרסת 2019

Posted by - 4 בפברואר 2019 0
סכסוך משפטי מר פרץ בין שני חברים לשעבר לאחר שהאישה טענה בתוקף כי הגבר הוא אבי תאומים בגילאי הגן, אותם…

סכנה ברורה ומיידית

Posted by - 9 באוקטובר 2019 0
כמו בכל שנה, גם השנה, גידול חד במספר הילדים שהיו מעורבים בתאונות אופניים; על-פי עמותת אור ירוק מעל 1000 ילדים…

לקראת החופש הגדול…

Posted by - 16 ביוני 2020 0
איך הופכים את חדר הילדים, שקירותיו מתלכלכים במהירות ובקלות, לחדר שיקי ופרקטי? ילד אסור? ילד מותר! מצליחים לדמיין חדר ילדים…
כלי נגישות