מדורת גן לחימום האווירה

8 0

מתלבטים אם לקנות מדורת גן לגינה שלכם? כאן נפרט למי בדיוק היא מתאימה ולאילו שימושים!

מדורת גן באופן כללי

מדורת הגן היא פריט עיצובי לכל דבר ועניין. אבל מלבד היותה יפה ונעימה לעין, היא גם מאוד שימושית ובהמשך מאמר זה, נסביר גם את מי היא תשרת במיוחד וכיצד. הייחודיות של מדורת הגן היא, שהיא מאפשרת לכל אחד להבעיר מדורה פרטית בלי לחשוש מפני סכנות האש ובלי לסבול מריחות של עשן.

איך זה יכול להיות?

אם אתם שואלים את עצמכם איך אפשר להדליק אש בחצר של הבית בלי לחשוש מהסכנות של האש בעזרת מדורת גן, אז יש לכך שתי תשובות עיקריות. הראשונה היא, שמדורת הגן פועלת על גז ולא על גחלים וכך ניתן לשלוט בעוצמה שלה ואין גיצים שעפים לכל עבר. התשובה השנייה היא, שמדובר על מתקן, שתוחם את האש וכך היא לא יכולה להתפשט מעצמה. מבחינת העשן, היות שהמדורה לא שורפת עצים, אין את ריח השריפה וכל מה שנפרף למעשה, הוא הגז ובדיוק כפי שכאשר מבשלים על גז אין עשן וריח של שריפה, כך קורה גם מדורת הגן, שהיא ייעודית בדיוק למטרה זו.

לזוגות

כידוע, זוגיות דורשת עבודה והשקעה מתמדת ואחד החלקים החשובים ביותר בשימור הזוגיות הוא הקפדה על זמן איכות זוגי ושמירה על הרומנטיקה. דבר ידוע נוסף הוא, שישיבה משותפת מול האש ובעוד שבסרטים נהוג להראות זוגות יושבים מול האח המבוערת, באפשרותכם לייצר לעצמכם את האווירה הרומנטית ביותר שקיימת ממש אצלכם בחצר של הבית!

לחובבי האירוח

מי שאוהב לארח יודע עד כמה זה כיף כשהאורחים מגיעים ואפשר לארח אותם בנחת וברוגע ולראות עד כמה הם נהנים. מדורת גן תאפשר לכם ליהנות מחוויית אירוח יוצאת דופן, בעיקר בזכות האפשרות לראות את האורחים שלכם נהנים מהאווירה המיוחדת שיצרתם עבורם.

לעסקים

יש עסקים, שהשטח החיצוני שלהם הוא חלק מאוד משמעותי מחוויית הלקוחות שלהם. לדוגמה, גני אירועים, אולמות אירועים עם שטח חיצוני, בתי קפה ומסעדות ועוד. בתי עסק אלו, יכולים ליצור ללקוחות שלהם חוויה ייחודית בשטח החיצוני שלהם בעזרת מדורת גן מעוצבת, שתאפשר להם לשבת בכיף ולהתחמם סביב המדורה.

לסיכום

מדורת גן היא הפתרון האולטימטיבי לכל מי שרוצה להשקיע בנראות ובחוויה של השטח החיצוני שלו, בין אם מדובר על חצר של בית פרטי ובין אם מדובר על שטח של בית עסק שמארח קהל. זאת, בעיקר בזכות העובדה, שמדובר על מתקן בטיחותי ביותר, שאיננו מייצר עשן וכך הוא גם לא מסכן את היושבים קרוב אליו וגם לא מפריע לשכנים מבחינת ריחות או רעש. חשוב לציין, שמדורות הגן מגיעות בדגמים שונים, הנבדלים האחד מהשני בגודל המתקן, בצורתו ובצבעיו וכך באפשרותכם לבחור את המתאים ביותר עבורכם.

Related Post

מה בכפר יונה: מגלים עולם

Posted by - 2 באוגוסט 2022 0
תוכנית חדשה "מגלים עולמות" היא מיזם ייחודי לעידוד הקריאה בקרב תלמידי כיתות א'-ו', אשר מתקיימת בספריה יונה ובעשרות ספריות ברחבי הארץ. כל ילדה וילד שנרשמו לתכנית קיבלו מצוות הספריה לוח משחק מיוחד, שבו הציבו לעצמם יעד קריאה יומי. מדי יום כותבים המשתתפות והמשתתפים את מספר הדפים היומי שקראו, ומסמנים/ות במפה מאוירת אלו דמויות פגשו ואלו עולמות גילו. כמו כן, מוזמנים/ות הילדות והילדים שנרשמו לתכנית, למפגשים שבועיים חווייתיים בספריה, ונהנים/ות בנוסף מפעילויות שונות המיועדות עבורם/ן. בספריה עוקבים אחר ההתקדמות, אוספים את הנתונים ומרכזים את מספר הדפים שקראו כולם/ן יחד. הנתון המספרי מועבר למוקד הארצי של הספריות. משתתפים/ות במיזם 70 קוראות וקוראים צעירים/ות, שביחד קראו נכון לשבוע שעבר מעל 8,100 דפים! היעד הציב לעצמו צוות הספריה הוא, להגיע יחד עד סוף חופשת הקיץ בספירה הארצית, ל-750,000 דפים. בעיריית כפר יונה מודים לתרצה שקד, מנהלת הספריה, ולספרנית שמרית בר בוחבוט, על הובלת המיזם בעיר.

ביטחון תזונתי

Posted by - 21 ביוני 2022 0
בשורה ענקית ליותר משלושים אלף משפחות ברחבי הארץ.  במסגרת המיזם, יקבלו משפחות הנמצאות באי ביטחון תזונתי חבילת סיוע חודשית בסך של…

חלל ישראלי

Posted by - 15 בינואר 2020 0
הפלנתניה, מרכז מדע חלל ותרבות, נבחר לארח את אירועי שבוע החלל הישראלי – זו השנה השנייה. האירועים בשיתוף סוכנות החלל…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות