מדוע נשים מעדיפות מאמנת כושר אישית על פני מאמן?

7 0

היי את, שמאחורי המסך וקוראת את המילים הללו. אם הגעת אלינו, כנראה שגם את מעוניינת להיכנס לכושר או אפילו לחזור לכושר אחרי תקופה ארוכה שנבצר ממך להתאמן מסיבה זו או אחרת. באופן טבעי, ייתכן שאת מחפשת מאמנת כושר אישית וזה ממש הגיוני. אל תרגישי שאת מגבילה את עצמך, להפך! את לא לבד – רוב הנשים בעולם יעדיפו לחבור למאמנת אישית, מאשר מאמן.

שואלת את עצמך למה? בדיוק על נרחיב במאמר שלפנייך! אז הכיני לעצמך משהו חם וכיפי לשתות ובואי למצוא את התשובה לתהייה למה נשים יעדיפו מאמנות כושר על פני מאמנים?

סיבות למה מאמנת כושר אישית תהיה הבחירה הטבעית שלך

  • אחווה נשית – כנשים, סביר שלהתאמן אצל מאמנת כושר אישית ירגיש כמו בחירה טבעית כמעט, כשמתוך המקום הזה נוצר עוד רובד של אחווה נשית נפלאה; סביבה תומכת ורגשית שמקבלת ומכילה אותך בדיוק כמו שאת, בלי סטנדרטים הזויים או הטרדות בחדר הכושר. רק את והיא.
  • הבנה עמוקה יותר – בני אדם חווים עליות וירידות במהלך היום יום; לפעמים ישנה עייפות מצטברת, לפעמים לא ישנו טוב בלילה, לפעמים קמנו על הצד הלא נכון. כנשים, לעתים אנחנו חוות דברים קצת אחרת; אנחנו במחזור, אנחנו בביוץ, או שפשוט התחושה הכללית לא משהו. זה רק טבעי שאישה אחרת תבין אותנו ואת המצב שלנו הרבה יותר, שכן היא חווה את הדברים האלה בעצמה. אלה דברים שגבר יכול להיות רגיש כלפיהם, אבל לעולם לא להבין עד הסוף.
  • רגישות – אנחנו זקוקות לרגישות, לפן ההוליסטי הזה שיש לנו הנשים שמאפשר לנו לעבוד אחרת ובאופן מדויק ונכון יותר לכל אחת מאיתנו. לכן, רק הגיוני שנרצה למצוא מאמנת כושר אישית שתלווה אותנו לכל אורך התהליך המדהים הזה של כניסה לכושר ושל מתנה שאנחנו נותנות לגוף שלנו, וכמובן גם לנפש.
  • התאמה למצב גופני – אנחנו עוברות תהליכים שונים עם הגוף שלנו הקשורים בהורמונים, ובעיקר כשמדובר על הריון ולידה יש להתאים את האימון למצבה של האישה. אימון לנשים אחרי לידה הוא שונה בתכלית מאימון רגיל, ורק הגיוני שמאמנת אישה היא זו שתדע להעביר אותו בצורה המדויקת והנכונה ביותר – כדי לחזק את הגוף ולהחזיר לאם הטרייה את השליטה בגוף ואת הבטחון העצמי, ועל הדרך גם לאפשר לה ליהנות מזמן איכות מעולה עם עצמה.

מוכנה לצאת למסע שלך?

מאמנת כושר אישית תעשה הכל כדי שתרגישי הכי בנוח; בגופך, בתנועות, בתרגילים וכמובן באווירה. זוהי הזדמנות להתחבר לעצמך, לגלות את העוצמות שלך ולפנק את עצמך במפגש (או יותר כמובן) בשבוע, בו תאתגרי את עצמך ותראי שאת מסוגלת להגיע למקומות נפלאים וגבוהים יותר ממה שאת חושבת. הכל, בזכות ליווי מקצועי ואישי, כוח רצון והתמדה.

Related Post

מעשנות בשר – כך תבחרו נכון

Posted by - 17 בפברואר 2021 0
מעוניינים לרכוש מעשנות בשר ולהיות בטוחים כי אתם בוחרים לרכוש מעשנה אשר תהיה מצוינת עבור הצרכים שלכם? ובכן, יהיה כדאי…

העתיד במבנים המסחריים

Posted by - 19 במרץ 2019 0
גלית אבידן, מנהלת פיתוח עסקי ושיווק מקבוצת טי.ג׳י. יזמות ונדל"ן, קובעת: פרויקט "פריים סנטר" מביא את החדשנות והקדמה לא.ת. ק.יהלום…
כלי נגישות