מד"א נכנס לתחום בדיקות הקורונה לטסים לחו"ל: בדיקה מהירה בסניפי מד"א במחיר של 135 ש"ח

8 0

החל מיום ראשון (4.7) חברת מדאנט באמצעות מד"א וחברת איכילוב Well יחלו להציע בדיקות PCR לזיהוי נגיף הקורונה לטסים לחו"ל ב-17 תחנות מד"א ברחבי הארץ. המחיר לבדיקה יעמוד על 135₪ ותינתן הנחה למבוטחי חברות הביטוח, סוכנויות הנסיעות המובילות וחברי מועדוני צרכנות

לראשונה מד"א ייכנס לתחום הבדיקות הפרטיות לחו"ל ובאמצעות שיתוף פעולה עם חברת איכילוב Well (חברת בת של המרכז הרפואי איכילוב) יציעו החל מהיום (ראשון) בדיקות PCR לזיהוי נגיף הקורונה לטסים לחו"ל ב-17 מתחנות מד"א הפרושות ברחבי הארץ.

ההרשמה לבדיקה תערך באופן דיגיטלי – מזמינים תור באתר איכילוב Well בכתובת https://ichilov.simple-sites.co.il/, בוחרים את התחנה הקרובה ומשלמים באתר. לאחר ביצוע הבדיקה, תתקבל תוצאה במסרון לנייד ולמייל עד 24 שעות מביצוע הבדיקה.

בנוסף תעמיד איכילוב Well  מוקד שירות לקוחות לשאלות בטלפון 03-3083300.

בשלב זה הבדיקות יהיו זמינות בתחנות מד"א הבאות: ירושלים, תל אביב-יפו, חיפה, ראשון לציון, באר שבע, הרצליה, רמת גן-גבעתיים, נתניה, פתח תקוה, כפר סבא, חדרה, אשדוד, חולון, רחובות, טבריה, קריות ועכו. הבדיקות יתקיימו בימים א'-ה' בין השעות 16:00-20:00, ביום ו' בין השעות 08:00-12:00 ובשבת בין השעות 18:00-21:00. במידה ויהיה ביקוש גבוה ישקלו במד"א ובאיכילוב Well להרחיב את שעות הפעילות וכן לספק שירות בדיקות גם בתחנות מד"א נוספות ברחבי הארץ.

המחיר ללקוחות פרטיים לבדיקה יעמוד על 135 ₪.  לרוכשי ביטוח נסיעות לחו"ל בחלק מחברות הביטוח תינתן הנחה על הבדיקה, כמו כן מחירים מוזלים יינתנו ללקוחות חלק מסוכנויות נסיעות שבהסכם ומועדוני צרכנות.

"שיתוף הפעולה בין איכילוב Well שערכה עד היום מאות אלפי בדיקות, לבין מד"א, ארגון ההצלה לאומי של ישראל, שמפעיל כמאתיים תחנות ברחבי הארץ, ייתן מענה לביקוש ההולך וגובר של בדיקות PCR לטסים לחו"ל", מסביר עידו זילברשטיין, סמנכ"ל שירות ולקוחות עסקיים בחברת איכילוב Well. "הנגישות של תחנות מד"א ברחבי הארץ, המקצועיות של הגוף הגדול במדינה שהקים את מערכי בדיקות הקורונה עם פרוץ המגפה, תהליך ההרשמה הדיגיטלי ומערך השירות והתפעול המצויין של החברה יקלו בצורה משמעותית על הטסים לחו"ל לעבור בצורה מהירה את ביצוע הבדיקות".

מנהל מערך הבדיקות לקורונה במד"א איתמר אברמוביץ: "אנחנו שמחים לבשר לציבור הטסים לחו"ל על שירות חדש של בדיקות PCR לזיהוי נגיף הקורונה לקראת היציאה מהארץ. השירות החדש שיופעל באמצעות חברת איכילוב Well וחברת מדאנט באמצעות מד"א ינגיש את הבדיקות לאזרחים שיוכלו לבצע אותן בקרבת ביתם ע"י צוותי מד"א המקצועיים והמנוסים ובאמצעים טכנולוגים מתקדמים שיאפשרו את קבלת התשובות בתוך זמן קצר ישירות לטלפון הסלולרי ולדואר האלקטרוני."

תמונה באדיבות PIXABAY

Related Post

כפר יונה – עיר הילדים

Posted by - 31 ביולי 2023 0
כפר יונה הוכתרה השבוע כ"עיר ידידותית לילדים", מטעם "יוניסף ישראל" והמכון לשלטון מקומי באוניברסיטת ת"א. כפר יונה וראשון לציון הן…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות