מגשימים

5 0

פרויקט ייחודי שהוקם במטרה לעודד בני נוער לאחריות קהילתית וחברתית, לחשוף אותם לעולם הפילנתרופיה והפוטנציאל הטמון בו שיכול לתת לנוער את כל הכלים הדרושים לחלום ולהגשים עולם טוב יותר.


תוכנית "מגשימים" (HONEYCOMB) -פילנתרופיה ומעורבות חברתית לנוער- מבית החברה למתנס"ים הארצית, הינה עמותת HONEYCOMB מאמינים ביכולתם של נוער וצעירים לחולל שינוי משמעותי בקהילה. הנוער נושא אחריות לעיצוב העולם בו הוא רוצה לראות את עתידו. הם בעלי מעוף, חלומות ויכולות אדירות.
מטרת התוכנית היא לחשוף נוער לסוגיות בוערות בחברה הישראלית ולבחון את הדרכים הרבות בהן יכול הנוער לסייע, לשנות, לתרום ולעצב עולם טוב יותר עבורם ועבורנו.


השבוע הגיע מנכ"לHONEYCOMB – ווין גרין, להכיר את בני הנוער שפעילים במרכז קהילתי מזרח נתניה תחת תוכנית "יזמות עסקית לנוער מבית מגשימים" ולהכיר את העיר שבני הנוער פועלים בה.
הביקור התחיל בסיור קולינרי בשוק נתניה בהובלתה של חווה אפל – מנהלת המוזיאון לתולדות נתניה. בסיור נחשפו צוות התוכנית להיסטוריה של שוק נתניה ונהנו ממטעמי השוק המפורסמים.
לאחר הסיור בשוק, הגיעו צוות תוכנית "מגשימים" בהובלת ווין לביקור במרכז קהילתי מזרח נתניה, להכיר את בני הנוער של תוכנית "יזמות עסקית לנוער מבית מגשימים". בני הנוער מנהלים בהתנדבות מגוון פרוייקטים של המרכזים הקהילתיים מזרח נתניה הכוללים חדר יום הולדת ודוכני מזון הפועלים בכל אירועי הקהילה באזור. הכסף אותו מרוויחים בני הנוער בפעילותם, נתרם למען פעילויות לבחירתם.


צוות תוכנית "מגשימים" ישבו מול "הכרישים" של "יזמות עסקית לנוער מבית מגשימים" והוצגו בפנייהם הפעילות השנתית של בני הנוער ואת הפרוייקטים עבורם הם מעוניינים לתרום את הכנסתם: "מעגלים לפיסגה", "סאנרייז" ו"ליגת הצדק".

Related Post

הירדן הדרומי

Posted by - 15 במאי 2018 0
אתר התיירות "רוב רוי " השוכן על גדות נהר הירדן הדרומי, מזמין את כל המשפחה לחגיגת שבועות עם מגוון פעילויות:…
כלי נגישות