מגילה ללא הפסקה: עשרות אלפים יחגגו עם חב"ד נתניה את פורים

8 0

חב"ד נתניה תפעיל 22 מוקדים ואוהלי מגילה סביב השעון בכל רחבי העיר לצד מסיבות פורים לילדים ולמשפחה; גם השנה יחלקו שליחי חב"ד אלפי משלוחי מנות לתושבי העיר, לחיילי צה"ל ולחולים

38c

תחת הכותרת: 'מגילה ללא הפסקה', מציעים בתי חב"ד הפרוסים בכל רחבי העיר, 22 מוקדים שונים לקריאת המגילה, במגוון שעות לאורך ליל פורים י"ג אדר (20.03) וביום פורים י"ד באדר (21.03). בתוך אלה, יתקיימו קריאות מגילה מותאמות לדוברי השפות רוסית, צרפתית ואיטלקית.

בנוסף, כך נמסר, יערכו בתי-חב"ד בכל רחבי העיר מופעים ססגוניים וחגיגיים לתושבים בשכונות, עם הפעלות ותוכניות מיוחדות להורים ולילדים.

במקביל, ערוכים עשרות מתנדבים של בית חב"ד נתניה, לחלק ברחבי העיר אלפי משלוחי מנות לרגל חג הפורים. בין היתר יחולקו משלוחי המנות לחיילי צה"ל, בתחנות המשטרה, במרכזים הרפואיים ובבתי הסוהר, והנוכחים יזוכו בקריאת מגילת אסתר ובאפשרות לקיים את מצוות משלוח-מנות.

לכל אלה יתלוו, כמובן, גם כמויות אדירות של שמחת חג במיטבה. כמסורת השנים הקודמות, בכל בתי הרפואה ובתי האבות, כמו גם בתאי המעצר תהיה ניכרת השמחה על פניהם של המשתתפים שנבצר מהם לחגוג את חג הפורים כבכל שנה.

38a

בימים שלפני פורים, עסקו מתנדבים רבים בהכנתם של המארזים לקראת חלוקה.  "הרבי מלובביץ' לימד אותנו, ששמחת פורים האישית שלנו לא יכולה להיות שלמה, כל זמן שיש יהודים שאין להם את היכולת לחגוג את פורים מסיבות כאלו ואחרות", הסביר הרב מנחם ולפא מנהל בית חב"ד המרכזי ויו"ר המוסדות: "לכן, במהלך חג הפורים נבוא במגע עם כמה שיותר יהודים הזקוקים לנו, כמו קשישים, נפגעי טרור, וציבור המאושפזים במרכזים הרפואיים".

פרטים מלאים על זמני קריאת המגילה ויתר אירועי הפורים, ניתן למצוא במודעות בעיתונים וכן בדף הפייסבוק חב"ד נתניה – הדף הרשמי.

תמונות באדיבות חב"ד נתניה

Related Post

לכבוד שבוע השפה העברית

Posted by - 25 בינואר 2023 0
בבית החינוך חמ"ד תחכמוני נראתה חגיגה עברית שעוד לא הייתה כמוה – במהלך השבוע העמיקו תלמידי בית החינוך בלימוד וחקרו…

זוגיות מאוחרת (ומחודשת)

Posted by - 27 בפברואר 2019 0
כשהילדים עוזבים את הקן ומקימים לעצמם משפחה, ההורים שנותרו עם דירה ריקה לעצמם, עלולים להיקלע למשבר בזוגיות. ד"ר אורית ארבל, יועצת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות