מגייסים חברים למלאכים של שניר

6 0

בימים אלה מגייסת עמותת שניר חברים לקבוצה החמישית של "המלאכים של שניר". מדובר בקבוצה שפועלת למען קבוצות מוחלשות בחברה הישראלית ומחפשת אנשים שאוהבים עשייה חברתית.

"המלאכים של שניר" היא קבוצה שגובשה מטעם "עמותת שניר", הכוללת קבוצות של אנשי עסקים, מנכ"לים, אנשי חינוך, מובילי דעת קהל, בעלי עסקים, וסלבס, הפועלים  ברמה היומיומיות כדי לסיוע לזולת, לחברה, ולקהילה בישראל.

הקבוצות מחוברות ביומיום באמצעות קבוצות ווטסאפ, ונותנות מענה בסיוע, עזרה ונתינה לאוכלוסיות מוחלשות, נכים ,קשישים , ניצולי שואה ,חולי סרטן, חיילים בודדים, וכמו כן פועלת למען מטרות חינוכיות, חברתיות נוספות שלמענן הוקמה הקבוצה .

 

לדברי איש הנדל"ן, ניר שמול, ממייסדי עמותת שניר, וממקימי קבוצות "המלאכים של שניר": "אנחנו בעמותת שניר שמחים וגאים בקבוצות "המלאכים של שניר" שמידי יום נותנות מענה וסיוע לאוכלוסיות מוחלשות. כשהקמנו את קבוצת המלאכים של שניר הראשונה, קיווינו שיקומו עוד קבוצות ושהמיזם יגדל, והיום אני שמח לבשר על כך שאנחנו מגייסים  חברים כבר לקבוצה  חמישית והיד עוד נטויה. בקבוצות אלה רואים את הפנים היפות של ארץ ישראל,  מידי יום. עם ישראל שמח לעזור, וזו לא רק סיסמה".

 

עמותת שניר הינה עמותה ללא מטרות רווח אשר נוסדה בשנת 2010 ושמה לה למטרה לפעול לטובת קידום שוויון הזדמנויות לילדים, בחינוך ובתרבות. מייסדי העמותה, הם ברובם אנשי עסקים ונדל"ן צעירים בשנות ה 40-30 -לחייהם החולקים גורם מניע משותף והוא:  תרומה ועשייה חברתית, לצד פעילות עסקית.

 

לדברי ניר שמול: "עמותת שניר הוקמה כפועל יוצא מכך שבישראל ישנם אלפי תלמידים אשר חווים קושי אמיתי לממש את הפוטנציאל האישי הגלום בהם בעקבות קשיים כלכליים וסביבתיים, אשר לתוכם הם נולדו.  מטרת העמותה היא לנטרל גורמים מעכבים אלה ולייצר עבור הילדים הזדמנות שווה להגשים את עצמם, למנף את הישגיהם,  וזאת על ידי מתן תמיכה אישית וחינוכית אשר הינה כה חיונית עבורם.  מאז הקמתה,  פועלת העמותה לאיתור אותם ילדים במטרה למנף, לעודד ולקדם אותם. לאחר שאותרו, משולבים הילדים במסגרות תומכות ומעשירות , המסייעות להם בדרך למצוינות חינוכית  והעצמה אישית,  החל מבית הספר היסודי ועד לסיום לימודי התיכון".

 

המעוניינים להצטרף לקבוצת המלאכים של שניר החמישית, מוזמנים להשאיר את פרטיהם בדף הפייסבוק של עמותת שניר.

 

Related Post

גיבורה

Posted by - 18 בפברואר 2020 0
השבוע ציינו שנה למותה של אפרת דואני מימון, תושבת העיר, שנפטרה בגיל 44 ממחלת הסרטן.  אפרת הקימה את מרכז לא"ה, מרכז…

מהו ייפוי כוח מתמשך?

Posted by - 22 באוקטובר 2018 0
צוות המשרד שמח לבשר כי העורכת דין אורטל שמואל גנון מוסמכת מטעם משרד המשפטים  לערוך ייפוי כוח מתמשך. "ייפויי כוח…

זעקת המגזר העסקי

Posted by - 5 באפריל 2020 0
מרבית המגזר העסקי במדינת ישראל, לרבות נשיאות המגזר העסקי, לשכת עורכי הדין, לשכת ארגוני העצמאים (להב), לשכת יועצי המס, עמותת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות