מבצע חילוץ

8 0

בשבת האחרונה, צוות מנהל האכיפה יחד עם המשטרה חילצו אישה בהריון בחודש מתקדם לאחר ששהתה באזור מסוכן של המצוק בעיר .

מנהל האכיפה של חופי הרחצה, ציון פירקה "עשינו מעין סולם אנושי והאישה טיפסה מעלינו עד שחילצנו אותה".

מאת : חן כהן

צוות האכיפה העירוני בחופים והמשטרה לא ישכחו במהרה את המשמרת של יום שבת האחרון. בשעות הצהריים קיבל מנהל האכיפה של חופי הרחצה בנתניה, ציון פירקה, הודעה על אישה בהריון מתקדם הנמצאת במצוקה על גבי מצוק באזור לגון כשלידה בור והיא לא יכולה לזוז.

צוות האכיפה והמשטרה יצאו לחיפוש רכובים על ג'יפ 4*4 והחלו לבצע חיפוש. במקביל התקשר בעלה של האישה למוקד המשטרה הארצי וכיוון את הצוות לאזור נקיק שיורד אל הים מכיוון אתר האשפה.

"נסעתי לשם עם הפקח אדיר יונה ושני שוטרים, מתניה גיל ומוחמד כבת, וראינו אישה צעירה בהריון מתקדם מאוד כשהיא על הצוק והיא לא יכולה לזוז לא ימינה ולא שמאלה, היא היתה בסכנת נפילה וחששה לזוז משם". מספר פירקה. מדובר באזור המצוק שהינו מסוכן ואסור למטיילים לפי השילוט במקום המורה על כך.

"זה כמובן לא שביל מסודר. עלינו למעלה כדי לחלץ אותה – שוטר אחד נשכב על הבור שהיה שם, עשינו עבורה מעין סולם אנושי כדי שהיא תטפס מעלינו ואז הלכתי קדימה ומשכתי אותה כלפי מעלה, הלכנו עוד כק"מ והזמנו למקום מד"א".

לאחר בדיקת מד"א האישה שוחררה לביתה ואז הבינו הצוותים שמודבר באישה צעירה בהריון בחודש מתקדם "זה היה אחד האירועים המרגשים שעברתי ואני שמח שהוא הסתיים בצורה הזו".

Related Post

מורן אטיאס עוברת לשעון חורף

Posted by - 24 באוקטובר 2018 0
דקה לפני הזזת השעון אחורה והמעבר לשעון החורף, הגיעה (יום ב') שיירת  סלבס, מובילי דעה ואושיות אופנה, להשקת הקולקציה החדשה…

על ילדים וממתקים

Posted by - 8 באוגוסט 2019 0
חלי ממן, מייסדת קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא, מסבירה על הקשר בין חופש גדול, אוכל, מתוקים וילדים משועממים. אז איך…
כלי נגישות