מבצע הנחות הענק ברשות האכיפה והגבייה עתיד להסתיים בחודש הבא

7 0

מהרו לבדוק זכאותכם לקבלת הנחה.

כפי שפירטנו בהרחבה בשבוע שעבר אודות המהלך היזום של רשות האכיפה והגבייה [הוצאה לפועל] לפיו בימים אלו נשלחות למאות אלפי חייבים בהוצאה לפועל, הודעות על קבלת הנחה למגוון חברות הגדולות במשק ביניהם בנקים, חברות אשראי, חברות סלולר, ביטוחים ועוד . חייבים אשר להם תיקי הוצאה לפועל הפתוחים מספר שנים ואשר צברו ריביות גבוהות, יוכלו עתה לגשת לעו"ד הוצאה לפועל  בנתניה/חדרה, מקצועי ומנוסה על מנת לבחון חלופה ליציאה מהחובות כנגד תשלומים זעומים בלבד.

כך לקוח משרדנו שצבר חובות בגובה 200,000 ₪ לבנקים סגר אותם כנגד תשלום זעום בסך 20,000 ₪, לקוחה אחרת הגיע אלינו עם חובות של כחצי מיליון שקלים [500,000 ₪] וזו יצאה מהחובות כנגד תשלום סך של 57,000 ₪ בלבד. לקוחות אלו ורבים אחרים יוצאים מידי יום לחיים חדשים בפרק זמן מקוצר וללא ניהול הליך משפטי מתיש ומסורבל אשר עשוי להמשך מספר שנים.

מידי יום נולדים אלפי חייבים חדשים אשר אינם מצליחים להרים את ראשם מעל המים, כנגד אום חייבים ננקטים לא פעם הליכים קשים במיוחד אשר אף לעיתים שוללים מהחייב אף את חירותו, כך לצורך העניין לקוח משרדנו שהגיע אלינו כשנגדו עמד עיקול על חשבון הבנק ולא יכול היה לכלכל את ילדיו. בתוך פרק זמן של 7 ימים פתרנו עבורו את הבעיה וכיום משכרותו מופקדת ללא חשש לחשבון הבנק.

האם ניתן לבטל הגבלת יציאה מהארץ?

בהחלט ניתן להביא לביטול הגבלה על יציאה מהארץ הכל בהתאם לאופי התיק וכמובן בכפוף לטיפול בחוב עצמו ע"י פריסתו לתשלומים או קבלת הנחה משמעותית.

ביטול עיקול עו"ש

הליך ביטול עיקול עו"ש מחייב את החייבים להתחיל ולשלם סכום חודשי מסוים על חשבון החובות שאז עוה"ד שלכם יוכל לבצע עבורכם את ביטול העיקול בתוך מספר ימים בלבד.

עד איזה גובה הנחה אשר לקבל מהבנקים?

הנחות מהבנקים תלויים בנסיבותיו של כל תיק בנפרד, לרוב הסדרים מול בנקים וחברות גדולות מהמשק מסתיימים בהנחות ענק לרווחת החייבים, דבר אשר מאפשר להם להשתחרר מהחובות ללא כל הליך משפטי. 

האם ניתן לבטל ריביות בהוצאה לפועל

כחלק מניהול המשא ומתן מול הנושים אנו נדאג עבורכם לקבלת הנחה גדולה ככול האפשר וכמובן תוך צמצום הריביות למינימום האפשרי ועד לביטולן באופן מלא.

אם יש לי תיק אחד חדש בלבד מה אפשר לעשות ?

במקרה כזה ניתן לפנות לעו"ד הוצאה לפועל מנוסה על מנת לבחון אופציה לפריסת החוב לתשלומים חודשיים ובכך להביא גם לביטול אי אלו הליכים כפי שננקטו כנגדכם, מכל מקום אין זה אומר כי מיד עם התחלת התשלום יסירו ויבטלו כנגדכם את כלל ההליכים וכי בתחילה יוסרו עפ"י רוב : עיקולי עו"ש, ועיקולי משכורת ו/או צד ג' מתחדש.

חייגו אלינו היום ליציאה מהחובות באופן מהיר ובטוח. האמור במאמר זה אינו בא להחליף ייעוץ משפטי.

אייל קורסיה עו"ד

טלפון: 0506351208

אתר: https://adv-dk.co.il/

Related Post

החובות בצל נגיף הקורונה

Posted by - 23 במרץ 2020 0
טיפול בחובות במתכונת חירום בצל הקורונה. עו"ד קורסיה עושה לכם סדר! [ אייל קורסיה ושות-עורכי דין] בשל משבר נגיף הקורונה…

לרגל צאת הספר "פעימות אם, מדריך לאם לאחר לידה", הדס אגוזי פרקש, ילידת נתניה בראיון בלעדי לעיתון "השבוע בנתניה"

Posted by - 27 ביולי 2021 0
הדס אגוזי פרקש, נולדה וגדלה בנתניה, פסיכולוגית קלינית מומחית ומאמנת אישית וארגונית בכירה המתמחה בחוסן אישי, בראיון בלעדי לרגל צאת ספרה – "פעימות…

הנה באה הרכבת

Posted by - 11 ביולי 2023 0
ביוזמת הנהלת העיר, משרד התחבורה ובקידום חברת נתיבי איילון – תחובר נתניה בשני צירים של מערכת תחבורה ציבורית עתירת נוסעים…
כלי נגישות