מביטים לחלל

10 0

אירוע ייחודי לפתיחת שבוע החלל התקיים ביום שישי האחרון בפלנתניה – מרכז המדע, התרבות והחלל בנתניה ע"ש מדראמה אשר נבחר זו השנה השנייה לפתוח את אירועי שבוע החלל הישראלי, האירועים להנצחת מורשת אילן רמון, האסטרונאוט הישראלי הראשון.

האירוע המיוחד במעמד השר אופיר אקוניס, סגן ומ"מ ראש העיר אלי דלל, מנכ"ל עמותת היכל התרבות נתניה בני אפרים ומנהלת הפלנתניה שלי גרינברג ובהשתתפות 400 איש, הוקדש לילדים עם צרכים מיוחדים תחת השם "בחלל כולנו שווים".

הילדים והילדות נהנו משפע האטרקציות שיש לפלנתניה להציע וראו מקרוב איך חיים ועובדים בחלל. הילדים עוד למדו מקרוב מה אוכלים ושותים בחלל?, איך עושים את זה? איך האסטרונאוטים ישנים ומתקלחים?, כמו כן, נהנו הילדים מפעילות ייחודית של מתחם הפלנתניה שנבנתה לשבוע זה "כפר על החלל" ומופע כוכבים בו טסו אל הירח ואל מאדים.

 סגן ומ"מ ראש העיר, אלי דלל, מסר כי "עיריית נתניה גאה בכך שאירועי שבוע החלל נפתחו בפלנתניה זו השנה השנייה ברציפות. אנו בטוחים כי הקהל הרחב נהנה מפעילויות ייחודיות ומעשירות בנושא עתיד החלל".

צילום רן אליהו

Related Post

הכי מצטיינים שיש

Posted by - 27 באוגוסט 2019 0
התיכונים אלדד, ריגלר, תמר אריאל, אורט גוטמן ושרת הוכרזו על ידי משרד החינוך כבתי ספר מצטיינים; מדובר בבתי ספר, הנחשבים…

יעל אלקנה וצחי הלוי הצפינו לטובת קמפיין הלבשה, ג'קי אזולאי נצפתה עם בנזוג בהשקה וגם – דקה לפני שהיא צועדת על השטיח האדום בפסטיבל קאן נצפתה ליהי קורנובסקי הלוא היא נערת תפוזינה

Posted by - 25 במאי 2022 0
1. השחקנית ההוליוודית,  ביתו של הזמר לני קרביץ: זואי קרביץ נבחרה כשגרירה הבינלאומית של  מותג שעוני היוקרה   OMEGA (אומגה). זואי קרביץ ,  שחקנית אמריקאית-יהודייה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות