מאוורר לפרגולה – הבחירה הטובה לקיץ

8 0

 

תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה, אתם יושבים בגינה או במרפסת שלכם, יום חמים ונעים, שותים משקה קר, אוכלים אבטיח, מארחים חברים, הכל מתחת לפרגולה שמותקנת במקום. אך האוויר עומד, אין בריזה, הלחות מתחילה לתת את אותותיה.

מהר מאוד סיטואציה כזו שיכולה להיות נחמדה ונעימה, עלולה להפוך לרגע מאוד לא נעים מבחינה פיזית ובכלל. היא יכולה להפוך להיות סיטואציה מיוזעת אשר תגרום לכם ולאורחים שלכם לעזוב את המקום ולהיכנס חזרה פנימה, הביתה. סביר להניח שאתם לא רוצים בכך.

מאוורר לפרגולה זה הפתרון האידיאלי בשביל להתמודד עם אוויר עומד ועם מזג אוויר קייצי, דביק ולח. מדובר על פתרון מאוד נוח ואפקטיבי, גם בגלל שהוא פשוט, זול, וכאמור הוא מאוד יעיל, מספיק שנכוון את המאוורר על עוצמה מסוימת, ומיד נוכל להרגיש את הבריזה הקלילה נושבת בקרבנו, ותעלים מאיתנו את החום והלחות.

הרעיון של מאוורר לפרגולה מאוד נפוץ לא רק במקרים של פרגולות פרטיות לבית. אנחנו יכולים למצוא לא מעט בתי עסק, בין אם זה בתי קפה ומסעדות ובין אם זה עסקים אחרים שיש בהם חצרות או גגות, אשר מותקנים בפרגולות שלהם מאווררים בגדלים שונים, הן על עמודי הפרגולה והן על החלק העליון שלה, החלק שהופך אותה למקורה. בשני המקרים אגב, אפשר למצוא סוגים שונים של מאווררים כמובן.

לפני שאנחנו נסביר כיצד בוחרים מאוורר לפרגולה, חשוב להדגיש, כל תהליך ההתקנה מתבצע על ידי גורם מוסמך, אחרי שהוכנה תשתית מתאימה לכך. חשוב גם לומר, השימוש במאוורר הוא הרבה יותר יעיל ונכון מאשר שימוש במזגן במצב שכזה, מאחר ואם אנחנו נבחר להתקין מזגן, סביר להניח שהוא לא יעבוד בצורה אפקטיבית ולא נוכל למצות את השימוש בו עד תום, מאחר והאוויר הקר יתמזג עם האוויר החם, דבר שיכול להיות מאוד לא נעים.

כיצד בוחרים מאוורר לפרגולה?

כשאנחנו רוצים לקנות מאורר לפרגולה, אנחנו צריכים להתייחס לשלושה דברים עיקריים: המאוורר, הפרגולה והמיקום בו היא מוצבת.

לגבי המאורר, באופן טבעי אנחנו נרצה לקנות מכשיר שהוא חזק, יציב ועוצמתי ברמה כזו שמתאימה למיקום ולגודל של הפרגולה. לא גדול ולא קטן מדי. אנחנו גם נרצה לקנות מאוורר שיתאים מבחינת העיצוב לפרגולה וכן מבחינת אפשרויות השימוש בו.

לגבי הפרגולה, אנחנו נצטרך לבחון את הגודל שלה, את העיצוב וכן את השאלה, האם מדובר בפרגולה רגילה, פתוחה, פרגולה חשמלית, זאת על מנת שנוכל להחליט באיזה מאורר אנחנו צריכים לבחור והיכן אנחנו יכולים להתקין אותו.

כאמור הדבר השלישי שאנחנו צריכים לבחון זה המיקום של הפרגולה, לאיזה כיוונים היא פונה, מה מזג האוויר במקום, מה התנאים בימים חמים. כל אלה יכולים להשפיע על השאלה האם אנחנו צריכים מאוורר ומאיזה גודל, סוג ובאיזו עוצמה.

 

קרדיט תמונה: https://www.pexels.com/photo/brown-wooden-bar-stools-1565256/

Related Post

בנתניה שמים לב

Posted by - 22 בפברואר 2023 0
מנהל חינוך וחברה בעירייה השלים בימים אלה התקנה של מפעמים – דפיברילטורים – בכל בתי הספר בנתניה. העמדות מצילות החיים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות