לתשומת ליבם של הרוכשים בחו"ל: החל מהיום ועד סוף חודש אוגוסט – דואר ישראל יפעל במתכונת מצומצמת

5 0

לידיעת הציבור הרחב, החל מהיום (א'), ובין התאריכים 16-27.8 יפעלו יחידות הדואר במחצית השנייה של חודש אוגוסט, במתכונת מצומצמת.  מ-30 באוגוסט ואילך, ישובו יחידות הדואר לפעול כסדרן.

מרבית הסניפים והסוכנויות יפעלו בשבוע הראשון והשני של אוגוסט, בימים א-ה' בין השעות 8-15:00, ובימי ו' בהתאם לשעות הפעילות הרגילות של אותה יחידה (על פי רוב 8-12:00).  במידה ושעות פעילות של יחידה מסוימת יצומצמו בשבוע המתחיל ב-16.8, היא תשוב לפעול כסדרה בשבוע המתחיל ב-23.8, ולהיפך.

שעות הפעילות של כל יחידה מעודכנות באתר הדואר ובסניפים. ניתן להזמין תור מראש למאות יחידות לשעות הפעילות שצויינו במחצית אוגוסט. למרות האמור לעיל יתכנו שינויים נוספים בשעות הפתיחה, ויש להתעדכן באתר הדואר טרם ההגעה ליחידות.

החברה ממשיכה לפעול למניעת התקהלות, בהמשך להנחיות משרד הבריאות ועל פי כללי התו הסגול ומתוך שמירה על בריאות הציבור. על פי הנחיות משרד הבריאות תותר שהיה של כמות מצומצמת אנשים בכל יחידה, לרבות עובדי היחידה.

מרכזי מסירת חבילות: יש להתעדכן באתר הדואר. שעות הפעילות עשויות להשתנות בהתאם לשיקולי הזכיין וההנחיות שיקבל. משך זמן שהות החבילה ביחידות הוארך ל-21 ימים, על מנת לאפשר ללקוחות להגיע ולאסוף אותן. בתום התקופה החבילות יוחזרו לשולח.

שירותי הבנקאות יפעלו בהתאם לשעות פעילות יחידות הדואר.

כספומטים של בנק  הדואר – יפעלו כסדרם.

המוקד הטלפוני 171 יפעל במתכונת מצומצמת. יתכנו זמני המתנה בשל ריבוי פניות והיעדרות חלק מצוות העובדים. ניתן לקבל מידע ושירות באמצעות אתר הדואר, וכן באמצעות עמוד הפייסבוק, באפליקציה בנייד וכן בצ'ט עם נציג באתר הדואר.

מערך השליחים

ניתן להזמין שליח בתשלום באתר הדואר או באפליקציה בנייד, לאיסוף חבילה מיחידת הדואר או ממרכז המסירה ועד הבית, באמצעות שירות 'הדואר בא אלי' בעלות 19.9 שקל לכל הארץ עד 3 ימי עסקים, או שליח של Gett Delivery בשיתוף הדואר עד 30 דקות מההזמנה במאות יחידות נבחרות, במחיר 35 שקלים, ברדיוס עד 4 ק"מ מסניף הדואר.

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, דוורים ושליחים יניחו את החבילות על מפתן דלתם של לקוחות, לשמירת בריאותם. לקוחות מונחים להקפיד על ההנחיות ולשמור על מרחק של 2 מטר זה מזה.

Related Post

המהירות מ… השטן

Posted by - 16 ביולי 2019 0
נתפסה נוהגת במהירות מופרזת ברכב ללא טסט מעל שנתיים ובדיון בבית המשפט נקבע לה קנס בסך 750 ₪ בלבד… האמנם?…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות