לקראת פסח – מדריך עשה זאת בעצמך

8 0

תקופת הקורונה הפכה רבים מאיתנו להיות הנדימן, לעיתים בשמחה ולעיתים בעל כורחנו. הרכבת רהיטים יכולה להיות תהליך מורכב, בלשון המעטה, עבור כל המעורבים. זה מתחיל בדרך כלל עם תחושה של שאפתנות וגישה של “אני יכול לעשות זה!”, אחר כך מלווה בעצבנות קלה, אשר עלולה להתפתח לתחושה שאולי לקחתי על עצמי יותר מידי…התסכולים מתנגשים, קללות עומדות על קצה הלשון, עד שלבסוף, מתחילים הדברים לזוז. כשאתה דופק עם הפטיש את המסמר האחרון, אתה מרגיש מאושר. "עכשיו זה לא כל כך נורא” אתה חושב לעצמך, מתפעל מהריהוט החדש והמבהיק שלך. אם אתה מעדיף לדלג על החלקים הלא כל כך נעימים, כל שעליך לעשות הוא לשים לב לטיפים באדיבות לדרמן.

מאת: יקיר מנשה בשיתוף חברת לדרמן

צמיד אולר עבה Leatherman __Tread המכיל 29 כלים שימושיים, 988 שח, להשיג בחנויות המובחרות ובאתר www.Leatherman.co.il, יחצ חול

תזמון הוא הכל – תנו לעצמכם זמן מראש להתמודד עם פרויקט הרכבת רהיטים בבית. אם אתם מרגישים עייפים מידי, אתם צפויים לעשות טעויות מתסכול.  במילים אחרות, 22:30 בלילה זה לא בהכרח זמן נהדר להתחיל להרכיב מיטה חדשה. יש לאפשר יותר זמן ממה שאתם חושבים שאתם צריכים.

תפעול ביד אחת- כלי רב תכליתי לדרמן FREE P4, 79 שח, להשיג בחנויות ובאתר www.leatherman.co.il, צלם יחצ חול

בצעו ספירת מלאי – פתחו את הדפים בחוברת ההדרכה. (טיפ בונוס: גם אם יש לך את ההוראות, תוכלו לחפש אותם בסרטון באינטרנט הסיכויים טובים כי שלבי העבודה מצולמות).

צריכה להיות רשימה מפורטת של כל מה שצריכים כדי להרכיב את הרהיט, כולל כמויות מדויקות. עדיף לגשת לחנות לפני תחילת העבודה מאשר כאשר אתה שלושה רבעים בתוך ההרכבה.

כלי רב תכליתי לדרמן FREE P2, 649 שח, להשיג בחנויות המטיילים והמתנות המובחרות ובאתר www.leatherman.co.il, צלם יחצ חול

להתארגן – פזרו את כל החלקים בצורה כזו שניתן לראות כל חלק בבירור. שימו לב ישנם חלקים דומים לכן, שימו עליהם תווית כדי לדעת את ההבדלים. השתמשו במיכלי אחסון קטנים כמו כוסות לשמור על החלקים הקטנים ממוינים – זה ימנע מחלקים קטנים ללכת לאיבוד.

לפנות מקום –  חשבו מראש את המקום של המוצר הסופי כדי לא לעשות טעות. נקו את השטח ואפשרו מרחב גדול ככול האפשר על מנת להעביר את הרהיט מצד לצד במידת הצורך.

כלי רב תכליתי Leatherman Charge Plus, 1190 שח, להשיג בחנויות המטיילים המובחרות, יחצ חול

בלי קיצורי דרך – אל תנסו לקצר את הדרך : משטחים מסוימים מתאימים יותר להרכבת רהיטים מאחרים. לדוגמה, אם אתה צריך להרכיב משהו כדי להיות מפולס ברמה מושלמת, הרכבתו על השטיח או בחוץ על הדשא הולך לסבך אותך. משטח חלק, מוצק, כמו עץ ​​, או רצפה, יעזור לך לשמור על דברים מיושרים- אבל דפיקות כמה חומרים נגד משטחים קשים יכול לגרום חתיכות לפצח, כך לשמור על השטיח לזרוק בקרבת מקום כמו משטח רך אפשרות.

כלים מסדרת לדרמן FREE החדשה, 205-749 שח, להשיג בחנויות המובחרות ובאתר www.leatherman.co.il, צלם יחצ חול

בדוק את מצב הרוח –  רק אתם יודעים באיזה סביבה אתם יעילים ועובדים הכי טוב. ישנם טיפוסים שצריכים שקט מוחלט להתרכז – אם זה נשמע לך מוכר, כדאי לסגור את הדלת ולמנוע מאחרים להפריע לך עד סיום ההרכבה.

אם אתם מאלו האוהבים להרכיב רהיטים כשיש לכם מוזיקה ברקע – עשו זאת עם השירים שאתם אוהבים. 

בקשו עזרה – לעיתים יש פרויקטים שדורשים יותר משתי ידיים לבנות אותם. אל תפחדו להתקשר לחבר ולבקש עזרה. רוב הסיכויים שתקבלו אותה כדי להחזיר את טובה בשלב כלשהו.

תמונה ראשית: כלי רב תכליתי Leatherman Charge Plus, 1190 שח , להשיג בחנויות המטיילים המובחרות, יחצ חול.

Related Post

כך תבחרו קייטרינג לשבת חתן!

Posted by - 23 בספטמבר 2020 0
מארגנים שבת חתן ורוצים לכבד את האורחים שלכם? כאן נעזור לכם לבחור קייטרינג לשבת חתן! קצת על שבת חתן שבת…

"נתניה היהלום שבכתר"

Posted by - 7 באוגוסט 2023 0
כך ציין מנכ"ל מכון התקנים, גלעד גולוב, שהעניק להנהלת העיר השבוע את "תו היהלום". תו היהלום הוענק לעיריית נתניה על…

קהילה בטוחה מאלימות

Posted by - 29 בנובמבר 2022 0
"אמנת קהילה בטוחה מאלימות מינית", משותפת לראשי רשויות מרחבי הארץ ובשיתוף מרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית – זאת, במסגרת…

מסנט פטרסבורג לנתניה באהבה

Posted by - 13 בנובמבר 2019 0
"ימי סנט פטרסבורג" נחלו הצלחה רבה בנתניה: במסגרת האירועים התקיים מופע מחול מרהיב וסוכמו על שיתופי פעולה עתידיים – העשויים…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות