לקראת פסח בנתניה – טיפים לצביעת הדירה

8 0

כמו בכל פעם, גם השנה אלפי בעלי דירות בנתניה עומדים לצבוע את ביתם לקראת חג הפסח המתקרב אך רגע לפני שמרימים את המברשת או לפני שמזמינים את הצבעי, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לקבל את התוצאה הטובה ביותר במינימום עלות.

מחירים זולים והאפשרות לשדרג את הדירה בפרק זמן קצר מאוד מביאים לכך שחג הפסח מהווה את אחד המועדים שבהם מכירת הצבעים נמצאת בשיא שנתי ומספיק להעיף מבט בתור לקופות בהום סנטר נתניה על מנת להבין על מה אנו מדברים.

אך לפני שאתם ניגשים לרכוש את הצבע המועדף, כדאי מאוד שתקפידו על מספר כללים אשר יבטיחו לכם מקסימום תוצאות במינימום מחיר.

לצבוע לבד או להזמין צבעי?

התלבטות נפוצה שעשויה לעלות היא האם לצבוע את הדירה לבד או להזמין צבעי. צביעה באופן עצמאי יכולה לחסוך כסף אבל חשוב להבין שמידת החיסכון תלויה בגודל הדירה ובשאלות כמו האם היא ריקה או שלא. מומלץ לצפות במחירון צביעת דירה שיעזור לכם להחליט אם צביעה עצמאית בכלל משתלמת או שהחיסכון לא כזה גדול.

באיזה צבע לצבוע את הבית?

כששואלים באיזה צבע כדאי לבחור צריך לעשות את ההפרדה בין הגוון של הצבע לבין הסוג שלו.

גוון הצבע

באופן כללי מומלץ להיות פרקטיים ולבחור בצבע שיראה טוב בדירה לאורך הרבה זמן. ההמלצה היא לא להתפתות למצבי רוח ואופנות חולפות ולהתמקד במשהו שיתאים לשאר חלקי הבית.

צביעת דירה בצבע הלבן המוכר תהיה אפשרות מאוד טובה מפני שהוא מתאים לכל חלקי הבית, הוא משרה אווירת ניקיון ומעל הכל – הצבע הלבן יוצר תחושה של חלל מגורים גדול ומואר.

סוג הצבע

אתם עשויים להתבלבל ממגוון הצבעים שמוכרים היום אך אפשל לצמצם את הבחירה באופן מאוד פשוט אם רק יודעים מה לחפש.

ההמלצה הרווחת היא לצבוע את הקירות בצבע אקרילי נושם. מדובר בצבע רחיץ (מאפשר לכם לנקות את הקירות) שמעניק מראה יפה במיוחד.

לא משנה אם אתם צובעים את הדירה לבדכם או עם צבעי, תמיד יש להקפיד על שימוש בחומר גלם איכותי שיעניק מראה יפה יותר וישמור עליו לפרק זמן ארוך יותר.

לפני שצובעים – על מה צריך לתת את הדעת?

לא משנה אם החלטתם לצבוע את הדירה בכוחות עצמכם או שאולי אתם מזמינים צבעי, כדי להגיע לתוצאות הרצויות חשוב לבצע את העבודה באופן הנכון.

למרות שאין פה סודות ששמורים למעט אנשים, במקרים רבים הצביעה לא מתבצעת על פי הכללים ולא מפני שבעלי מקצוע בנתניה אינם מכירים אותם אלא מפני שרבים מעדיפים להספיק ולצבוע יותר דירות ולהרוויח יותר כסף על חשבון האיכות ולכן חשוב לבדוק את הנקודות הבאות:

  1. זמני המתנה – אחת הבעיות שאתם עשויים להיתקל בה היא חוסר הסבלנות של הצבעי (או שלכם). שמירה זמני המתנה בין שכבות הצבע או לאחר שהחורים והסדקים תוקנו באמצעות חומר מילוי קריטית לקבלת תוצאות טובות.
  2. תיקונים – תיקון של הקירות חשוב לעתים יותר מהצביעה עצמה ואופי התיקון יקבע את המראה הסופי של העבודה. חשוב להקפיד ולבצע את התיקון עם חומרים איכותיים, למלא חורים עמוקים בכמה שכבות של חומר מילוי ולשייף רק לאחר ייבוש סופי של החומר.
  3. צביעה אחידה – צביעת הקירות באופן אחיד על ידי רולר איכותי בשילוב עם מברשת מתאימה שאינה משאירה סימנים ואינה משירה שערות. כמו כן חשוב להקפיד על שתי שכבות של צבע.

צביעת דירה היא פעולה פשוטה עם השפעה גדולה מאוד אך כדי לעשות אותה באופן הנכון, צריך לבצע אותה באופן קפדני על פי הספר.

הכותב הוא: מיקי – צבעי מקצועי לצביעת דירות בנתניה והסביבה

Related Post

זמן לחימה 

Posted by - 18 באוקטובר 2023 0
נשיא המדינה במוקד הלאומי המשולב של מגן דוד אדום: ״אני רוצה לומר לכם תודה בשם כל עם ישראל על הצלת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות