לצאת מהבית

0 0

רשות נחל הירקון מציגה עשרה תחביבים ופעילויות שניתן לעשות מחוץ לבית כמובן בהתאם להנחיות משרד הבריאות

 בתקופה שבה אנו זקוקים לשינוי אווירה וצמאים לשאוף אוויר, בזמן הסגר ולאחריו, ריכזנו לכם מספר פעילויות בשבילן ניתן לצאת מהבית על פי התקנות המותרות ולפתח תחביבים חדשים או לחזור לפעילויות שזנחנו לאחרונה.

  1. ספורט- בין אם אתם מעדיפים ריצה, הליכה או דווקא רכיבה על אופניים, ניתן לקיים את כל פעילויות הספורט בפארקים ובמסלולים של רשות נחל הירקון. אחד מהמסלולים המומלצים והקרובים לבית מתחיל בכיכר היל ומסתיים בנמל רידינג תל אביב.
  2. פיקניק בטבע- אם חשקה נפשכם בטיול אופניים באזור נמל תל אביב , בהחלט ניתן לסיים בפיקניק רומנטי בשקיעה. כמובן רשות נחל הירקון מציעה פינות נוספות לאכול את הלאנץ’ במקום להמשיך ולזלול מול הטלוויזיה – בפארק האקולוגי בהוד השרון יש פינות ירוקות שאפשר לשבת בהם לאכול ולהנות מהמפל הזורם.
  3. לצייר את הנוף- אם אתם אוהבים לצייר או רוצים לפתח את הכישרון החבוי בכם, בפארק האקולוגי בהוד השרון יש גם פריחה משגעת של טורמוסים. כמו כן, שבע טחנות נראה מושלם למשימה, וכמובן אגם השייט  והסירות הצבעוניות, הכדור הפורח והשקיעות הנפלאות.
  4. צילום אומנותי- גם התצפית מהר הזבל שבפארק ייחודית וניתן לצלם בה תמונות מרהיבות, בין אם זה לאיסטגרם ובין אם לפיתוח אלבום, של הפארק והנחל הזורם לאורך האגנים הירוקים והחפירות הארכאולוגיות של תל קנה.
  5. לקרוא ספר- כמה אפשר לשכב על הספה ולקרוא ספר?  אם מגיעים מגשר המכבייה ברמת גן וממשיכים לאורך תווי הנחל, ישנן מלא פינות חמד בהן אפשר לפרוס סדין ולשמוע את השלווה לצד ספר טוב. כמו כן, אפשר להמשיך הלאה  לאגם השייט ולקרוא ספר בשקט ובאוויר הפתוח.
  6. משחקי חברה- גם את משחקי החברה כמו מחבואים ותופסת שזקוקים למרחבים ניתן לשחק ביחד עם אחים וחברים במרחבים הירוקים של גני יהושע.
  7. משחקי קופסה- גם את משחקי הקופסה שנהוג לשחק על השטיח ניתן להוציא לפארקים השונים. אם ממשיכים לאזור שבע טחנות מאגם השייט ניתן ללמוד על שרידים קדומים ולהעשיר את הידע.
  8. מציאות מדומה- גם את משחק המציאות המדומה ניתן להעביר לאוויר הפתוח ולטייל עד לאזור גבעת נפוליאון המשקיפה על אזור הפארק והנחל.
  9. להעיף עפיפון- את התחביב הישן והאהוב אפשר להכין בבית עם הילדים ולאחר מכן לצאת להעיף אותו באזור בריכת הנופרים המקסימה בעלת הצמחייה הייחודית בה.
  10. לטייל עם הכלב- גם הכלב שלכם זקוק לשינוי אווירה. ניתן לטייל לאורך גן לאומי תל אפק, שם נמצא מבצר אנטיפטרוס ולהמשיך סביב האגם. ניתן לסיים בבריכת שכשוך להתרעננות.

Related Post

ערב שרים, זוכרים ומספרים

Posted by - April 24, 2018 0
בשבוע שעבר התקיים ערב מרגש אשר לא הותיר עין יבשה בקהל שגדש את היכל התרבות בערב שרים זוכרים ומספרים בהפקתו…

שינויים זמניים בתנועת הרכבות במסילת טבעת השרון ובאשדוד ואשקלון במהלך חודש פברואר בשל עבודות היערכות של רשת החשמל הרכבתית לחיבור המסילה המזרחית ועבודות להרמת גובה המסילה לשיפור הבטיחות בעת העלייה לרכבת

Posted by - January 26, 2023 0
משרד התחבורה ורכבת ישראל מקדמים את הפרויקט הלאומי “המסילה המזרחית” אשר יהווה ציר רכבתי נוסף בין איזור הצפון למרכז ולדרום,…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility