למקרה שתהיתם מדוע יש קולות נפצים לאחרונה: משטרת נתניה פועלת למיגור התופעה

8 0

משטרת נתניה בשילוב מנהל האכיפה בעירייה פועלים בעת האחרונה במגוון דרכים במיגור תופעת השלכת נפצים באזורים שונים בעיר המייצרים בהלה ופוגעים באיכות חיי התושבים.

בהמשך לפניות התושבים אשר התלוננו על תופעת השלכת נפצים ופגיעה ברכוש בשכונת בן ציון-הקליר, פארק נאות שקד, גן אינשטיין, אזור הספורטק בקרית השרון ושכונות נוספות, הנחה מפקד תחנת נתניה את השוטרים לפעול בנחישות למיגור התופעה.

הובלת המשימה הוטלה על מפקד השיטור העירוני נתניה וזה הפעיל מערך נרחב של פעילויות להשגת המטרה.

שוטרי תחנת נתניה ופקחי מנהל האכיפה מפעילים באזורים שסומנו, סיורים גלויים וכן מבצעים פעילות סמויה לאיתור המעורבים ובד בבד מקיימים פעילות הסברתית ומניעתית באמצעות מחלק הנוער.

במהלך הימים האחרונים ערכו שוטרי תחנת נתניה מספר רב של פעולות מבצעיות ובכלל זה מספר חיפושים שערכו בביתם של מי שנחשד בהשלכת נפצים. במסגרת פעילות זו, עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה שני קטינים לאחר שבביתם חשפו השוטרים מצבור של נפצים.

ממשטרת תחנת נתניה נמסר כי בטחונם ואיכות חיי תושבי העיר הנם נר לרגלינו והמשטרה תמשיך לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותנו כדי להבטיח את שלומם ולאפשר איכות חיים מיטבית בעיר.

ראש מינהל האכיפה, אלון אהרון: "בעקבות תלונות תושבים על פיצוצי נפצים בעיר ביצענו באחרונה פעילות אינטנסיבית עם משטרת נתניה למיגור התופעה המטרידה והמסוכנת. נמשיך לפעול לשמירה על איכות חיי תושבי העיר ושמירה על בטחונם".

Related Post

השמיים הם לא הגבול 

Posted by - 21 במרץ 2023 0
פולי קפלן, בת ה-14, תלמידת FLY ביה"ס העירוני למחול מבית "רגעים" התחרתה בקטגורית סולו (יחידני) וחזרה משם עם גביע במקום הראשון.  פולי עלתה…

לימודי הנדסאי סאונד

Posted by - 25 ביוני 2023 0
לימודי הנדסת קול (סאונד) נועדו להכשיר את הסטודנטים והסטודנטיות לתפקידי מפתח בתעשיית הסאונד, הן בפן הטכנולוגי והן בפן האמנותי. בוגרי…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות