למצוא ולקנות מגוון רחב ואיכותי, ובזול – חנויות אאוטלט

10 0

קניות הן משהו שכולנו עושות ועושים בהיקף זה או אחר. כמעט בלתי אפשרי להתחמק מסיבוב קניות אחת לתקופה, והכוונה אינה לקניות היומיומיות שאנחנו עושים במכולת. קניות של בגדים, נעליים, אביזרים אלו ואחרים ועוד – לכל אלו כולנו נדרשים לפחות אחת לתקופה. עבור מי שמחפש אחר דרכים למצוא מותגים איכותיים ומוכרים במבצעים ובמחירים יוצאי דופן עבור מותגים אלו, מומלץ בחום להכיר את הסוג הרלבנטי ביותר של חנויות עבורכם – חנויות אאוטלט.

במידה ואינכם מכירים סוג זה של חנויות מקרוב – מהן למעשה חנויות אאוטלט? מהם יתרונותיהן העיקריים והיכן ניתן למצוא אותן בישראל כיום?

מהן חנויות אאוטלט?

חנויות אאוטלט ידועות בישראל גם כ"חנויות עודפים". מדובר בחנויות אופנה, ביגוד והנעלה (כמו גם תחומים נוספים, דוגמת מוצרי ילדים ותינוקות), בדרך כלל של מותג מסוים, אשר מציעות את עודפי העונה שעברה או העונה שחלפה כבר במחירים הנמוכים משמעותית מהרגיל. כיום, ניתן למצוא במקומות מסוימים קניונים ומרכזי קניות שלמים של אאוטלט – מקומות בהם מרוכזות עשרות חנויות אאוטלט שונות תחת קורת גג אחת.

בישראל ניתן למצוא כמה וכמה חנויות אאוטלט של מותגים מובילים המוכרים לכולם, דוגמת חנות עודפים של נייקי, שילב,  factory 54 outlet ועוד. חלקם ממוקמים כאמור במרכזי אאוטלט – מרכזי קניות המורכבים ברובם הגדול מחנויות אאוטלט.

היתרונות של חנויות עודפים ברורות לרובנו – מדובר בדרך נוחה, נגישה ופשוטה למצוא מוצרים איכותיים של מותגים ויצרנים מוכרים ומוערכים, במחירים הנמוכים בעשרות אחוזים מהמחירים המקוריים של מוצרים אלו, המחירים בהם נמכרו כאשר רק יצאו לשוק. לרובנו המכריע אין בעיה מיוחדת עם לקנות וללכת עם מותג איכותי, אך בדגם של שנה שעברה. מי בכלל מכיר ועוקב?…

לכן, מדובר ברווח טהור – ללכת עם המותג האיכותי והנחשב שאנחנו רוצים ביותר, אך לשלם עליו הרבה פחות ממה שהוא עלה כאשר רק יצא לשוק.

יתרון נוסף הוא המגוון הרחב – בחנות אאוטלט גדולה תמצאו מגוון רחב ביותר של מוצרים ואפשרויות, וכאשר מדובר במרכזי אאוטלט הכוללים כמה וכמה חנויות עודפים שונות אחת לצד השנייה, וודאי שהמגוון הוא עצום ומספק ביותר.

חנויות עודפים נולדו על מנת לספק את הצרכים של הלקוחות (הצרכנים, אנחנו…) והיצרנים (החברות המייצרות והמותגים הגדולים עצמם) גם יחד – החברות מצידן נתקעות עם סחורה רבה שלא בהכרח הצליחו למכור, וכבר מייצרות את הקולקציה החדשה לשנה הבאה. הצרכנים מצידם מעוניינים אמנם ללבוש, לנעול ו/או להשתמש במוצרים האיכותיים ביותר של המותג הנחשב בתחום, אך לא תמיד מעוניינים לשלם בעבור כך מחיר מלא (אשר עשוי להיות גבוה ביותר). חנות האאוטלט מאפשרת לשני הצדדים להרוויח – החברה מוכרת את שאריות העודפים מהעונה שעברה, והצרכנים נהנים ממוצרי איכות מעולים בהנחות משמעותיות ביותר.

מצרפים לכל זה בילוי במרכז הקניות הגדול ומלא האטרקציות ומוקדי העניין, ומקבלים סיטואציה בה כולם מרוויחים ונהנים. למה לא?…

לפרטים אודות חנויות אאוטלט הקרובות אליך ומבצעים והטבות הכנסו לכתובת https://myofer.co.il/

תמונה: pixabay

Related Post

תקציב 2022

Posted by - 7 בדצמבר 2021 0
הצעת תקציב עיריית נתניה לשנת  2022 הכוללת את התקציב השוטף ואת תקציבי הפיתוח – תעמוד על כ- 2.4 מיליארד ₪  דגשים מיוחדים…

סיפורים לילדים

Posted by - 3 ביולי 2023 0
הורים רבים לילדים בגילאים שונים מדווחים על כך שאחד מהאתגרים הגדולים בהורות, זה לגרום לילדים לקרוא. כולנו יודעים שיש יתרונות…

שומרים על החיים

Posted by - 11 בנובמבר 2020 0
פקחי העירייה ומשטרת נתניה פועלים מסביב לשעון בשבועות האחרונים למיגור תופעת אופנועים וטרקטורונים המשתוללים על הכביש, זאת, במסגרת מבצע אכיפה…
כלי נגישות