למעלה מ-5,000 איש השתתפו במרוץ חופים איקאה נתניה; מדובר בכמות המשתתפים הגדולה ביותר אי פעם!

7 0

אלפים השתתפו במרוץ חופים איקאה נתניה, שהתקיים ביום שישי האחרון זו השנה השישית. במרוץ, בהפקת אגף הספורט של עיריית נתניה ובחסות "איקאה", השתתפו רצים ממגוון גילאים, רצים מקצועיים לצד חובבים ובני נוער אשר רצו במקצה חצי מרתון (21.1 ק"מ), במקצה 10 ק"מ, במקצה 5 ק"מ ובמקצה עממי 2 ק"מ. מסלולי הריצה שילבו ריצה על החוף, על הטיילות ועל הכביש. את המרוץ לעשרה קילומטרים הזניק שוקי קובלנץ, מנכ"ל איקאה ישראל, בקול תרועה ועודד את הרצים.

מרגשת לא פחות הייתה מעורבותם, גם השנה, של מאות תלמידים ותלמידות מבתי הספר בעיר, שהשתתפו בקטגוריית המרוץ העממית. בסיום התחרות התקיים הפנינג גדול עם דוכני בריאות, מוזיקה ומתחמי ישיבה מפנקים – בו השתתפו גם התלמידים שרצו עם ההורים והמורים.

בתום המרוץ ציינה ראה"ע מרים פיירברג-איכר בגאווה את שמות חברי וחברות המועצה שהשתתפו במרות, בהם, מ"מ ראה"ע אלי דלל ועו"ד שירי חגואל-סיידון, המשנים לראה"ע טלי מולנר ואפרים בולמש וכן מחזיק תיק הספורט, חבר המועצה ארז אבא, שהפגין כמו שאר חבריו למועצה, רוח ספורטיבית והרבה כושר.

צילום תמונה ראשית: דימה וורף ונמרוד גליקמן

Related Post

הנה הם באים

Posted by - 30 בדצמבר 2020 0
מי בחר להתארח בנתניה השבוע ? כ – 100 צוערי משרד הפנים, בחרו להתארח (בקפסולות) בעיריית נתניה במסגרת יום עיון…

השבוע בכפר יונה: נטיעות 

Posted by - 31 בינואר 2023 0
בסך הכל ייטעו התלמידות והתלמידים במהלך השבוע, 148 (!) עצים מסוגים שונים, ברחובות אהבת אדם, נעמי שמר, גרניט, השלווה, אריאל שרון, הרוגע…

סכינים למבינים

Posted by - 1 ביוני 2021 0
אם המילה "סכין" לא מפחידה אותך אלא מדליקה אותך, ויש לך אוסף של סכינים מיוחדות, או שמראה של סכין עתיקה…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות