למה כדאי להיעזר בשירותי תיווך לרכישת הדירה שלכם?

9 0

רובנו מחפשים כל דרך אפשרית שתסייע לנו להוזיל עלויות. וכשמדובר ברכישת דירה, מי לא ירצה לחסוך את האחוזים הנוספים שיגבה המתווך עבור עסקת המכירה? נכון שכל אחד יכול לקנות דירה גם ללא מתווך נדל״ן, אבל אם אין לכם זמן פנוי, נראה שמתווך מקצועי ואמין יוכל למצוא עבורכם את הנכס המושלם לצרכים שלכם הרבה יותר מהר.

נניח שאתם רוצים בניין מגורים עם חצר רחבה, או דירה עם יותר ממרפסת אחת. כאשר אתם מחפשים משהו ספציפי, מתפקידו של מתווך הנדל״ן לדעת אם קיימת שם בשוק דירה שמתאימה לצרכים שלכם, ולתמוך בכם לאורך כל הדרך עד לסיום העסקה.

כמה מהיתרונות העיקריים של מתווך הנדל״ן

  1. מציאת נכסים למכירה

למרות שלא מעט מוכרים מפרסמים את הדירות שלהם באינטרנט, במקרים מסוימים מוכרים לא רוצים שהעובדה שהנכס שלהם עומד למכירה תתפרסם באופן נרחב (למשל, בגלל סיבות אישיות או בגלל שהם לא רוצים שהחברים או השכנים יידעו שהם מוכרים את הדירה). במקרים שכאלה, רק המתווך יודע שדירות אלה עומדות למכירה.

המשמעות היא שרכישה של דירה בעזרת מתווך תפתח בפניכם גישה לדירות, שאחרת הייתם מפספסים אותן.

  • מומחיות במחירי הנדל״ן

רוב המתווכים יכולים לקבוע את מחירה של הדירה ברגע שהדלת נפתחת. כאשר מדובר במתווך בעל ניסיון רב בשוק, הוא גם ידע אם הדירה ממוקמת בשכונה שתבטיח שמירה על ערך הנכס לאורך שנים.

למרות שכל אחד יכול לגלוש כמה דקות באינטרנט ולמצוא מידע על מכירות של דירות דומות למה שאתם מחפשים, מתווכי נדל״ן מנוסים יוכלו לדעת אם דירה ספציפית היא יקרה מדי או להיפך, מוצעת למכירה במחיר מציאה.

במקרה הטוב, למתווך יהיה כל כך ברור מה בדיוק אתם מחפשים, עד שאפילו לא תצטרכו לבזבז את זמנכם בסיורים בדירות שלא מתאימות לכם.

בנוסף, המתווך יכול לספק לכם לא רק את הנתונים על דירות למכירה שתרצו לראות, אלא גם להציג בפניכם נכסים מתוך ידע שצבר לאחר שנים של צפייה בגלי העסקאות שבוצעו בשכונה.

  • להימנע מבעיות בסגירת החוזה

כאשר רכישה של נכס מתקרבת לשלב סגירת החוזה, קיימים סוגי מלכודות שונים שעלולים לפגוע בעסקה. מתווך נדל״ן יודע לחפש בעיות שכאלה, לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

למשל, יתכן שהדירה רשומה על שם קרוב משפחה שנפטר, כך שהחתימה של המוכר על החוזה לא תהיה בעלת תוקף. או אולי הערכת שווי הדירה על ידי הבנק תזכה אתכם במשכנתא פחותה בהרבה מכפי שתכננתם, כך שהאפשרות שלכם לממן את הרכישה עומדת בספק.

כאשר מתקרבים לסגירת העסקה, חשוב לוודא שלא יתעוררו בעיות בלתי צפויות, שהמימון יגיע בזמן, ושכול אנשי המקצוע המעורבים בעסקה יפעלו נכון ובזמן. מתווכי

נדל״ן רגילים להתמודד עם סוגיות שכאלה, ויוכלו להתמודד עם כמעט כל אתגר שיופיע באופן בלתי צפוי כמכשול לסגירת העסקה.

צילום:freepik

Related Post

קידום אתרים – למה זה חשוב

Posted by - 4 בפברואר 2019 0
שירותי קידום אתרים או בשפה יותר מקצועית אופטימיזציה במנועי החיפוש זאת השיטה האסטרטגית שמבוססת על תהליכי חשיבה וטכנולוגיה אשר מטרתן…
כלי נגישות