למה גם לכם כדאי להכיר את טויוטה קורולה החדשה?

0 0

טויוטה קורולה היא המשפחתית הפופולרית ביותר בישראל, ועכשיו – כשהיא מושקת גם בגרסה היברידית – המכונית הופכת לעוד יותר כדאית.

היתרונות של רכב היברידי

טויוטה קורולה החדשה היא הגרסה ה-12 של רכב זה, שהושק לראשונה ב-1998 ומאז לא הפסיק להתחדש ולהשתכלל.

ההיברידיות היא כמובן תוספת משמעותית מאוד לשלל היתרונות של הרכב. בזכות השילוב בין מנוע בנזין לבין מנוע חשמלי מופחתת מאוד צריכת הדלק, וכתוצאה מכך נהנים הנהגים מעלות שימוש נמוכה יותר במידה ניכרת.

תועלת חשובה נוספת שמושגת בזכות המנוע החשמלי היא צמצום זיהום האוויר, ובעידן שבו כבר ברור לגמרי שחובה על כולנו לשנות את ההתנהגות אם אנחנו רוצים להמשיך לחיות כאן בנחת וברווחה, זהו יתרון דרמטי.

יתרון שלישי הוא הנסיעה השקטה יותר ולכן גם הנינוחה והנעימה יותר.

מערכות הבטיחות של טויוטה קורולה החדשה

הנסיעה עם טויוטה קורולה החדשה מספקת לנו גם שקט נפשי חיוני – בזכות מערכות הבטיחות המתקדמות שמותקנות בה (והודות לאמינות שמאפיינת את רכבי טויוטה באופן כללי).

בין השאר תמצאו בקורולה החדשה בקרת סטייה מנתיב הנסיעה, בלימה אוטומטית במצבי חירום, ניטור מרחק מלפנים, זיהוי תמרורים וגם 7 כריות אוויר.

מולטימדיה מרשימה

עוד סיבה טובה להכיר את טויוטה קורולה החדשה – ומן הסתם גם להתאהב בה – היא מערכת המולטימדיה המשוכללת Toyota Touch2. בין השאר כוללת מערכת זו תמיכה באנגלית, רוסית, צרפתית ושפות נוספות, חיבור למגוון רחב מאוד של דגמי סמארטפונים, שימוש נוח במיוחד באפליקציות כמו יוטיוב, ווייז, פנגו, מזג אוויר ואחרות, מערכת להתראות על תנאי דרך ואירועים חריגים, גישה נוחה להיסטוריית הטיפולים של הרכב ועוד.

עיצוב

טויוטה קורולה על כל גרסאותיה השונות התאפיינה תמיד במראה פשוט מצד אחד ומצד שני שובה לב. הדגם ההיברידי מגיע בשתי רמות אבזור, שאחת מהן כוללת גם חלונות כהים מאחור והשנייה כוללת גג שמש חשמלי.

אורך הקורולה הוא 463 ס"מ, רוחב 178 ס"מ וגובהה 143.5 ס"מ. בסיס הגלגלים הוא 270 ס"מ.

נפח מנוע

הטויוטה קורולה החדשה מגיעה עם שני נפחי מנוע – הדגם ההיברידי מצויד לצד המנוע החשמלי במנוע בנזין 1.8 ליטר, ואילו הדגם ה"רגיל" מגיע עם מנוע 1.6 ליטר. ההספק המרבי של המנוע בעל הנפח הצנוע יותר הוא 132 כוחות סוס, ואילו ברכב ההיברידי ההספק המרבי הוא 122 כוחות סוס.

המומנט המקסימלי הוא 14.5 קג"מ בדגם ההיברידי ו-16.3 קג"מ בדגם בעל מנוע הבנזין בלבד.

אפשרויות המימון

את טויוטה קורולה החדשה ניתן לקנות במספר דרכים, ובפרט באמצעות תוכנית המימון של סוכנויות טויוטה המורשות. בתוכנית זו הלקוח קובע מהי המקדמה, מהי תקופת התשלום (עד 36 חודשים) ומהו התשלום אותו הוא מעוניין לשלם בסוף התקופה – ובהתאם נקבע ההחזר החודשי. בדרך זו כל אחד וכל אחת יכולים ליהנות מהיתרונות של הקורולה בהתאם להעדפות הספציפיות שלהם מבחינת התשלום.

Related Post

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות