למה גם את חייבת לעשות פירסינג טראגוס?

8 0

את עומדת מול המראה ורואה שאת צמאה לשינוי? עד היום לא עשית עגילים שונים בגופך וברור לך שעכשיו זה הרגע הנכון? אם כך, טבעי שתרצי לדעת כל מה שאת יכולה על פירסינג טראגוס.  מדובר על עגילים שהפכו לאופנתיים ולצורת עיצוב גוף פופולרית בשנים האחרונות. למעשה, מדובר על סוג של עגיל באוזן הכולל ניקוב של דש הסחוס הקטן והמשולש הממוקם מול תעלת האוזן, המכונה טראגוס.
עגיל זה קיים כבר מאות שנים, כאשר היסטוריונים מסוימים מייחסים את מקורותיו לתרבויות עתיקות. בעידן המודרני, עגילי טראגוס זכו לפופולריות כאלטרנטיבה ייחודית ומסוגננת לעגילי תנוך האוזן המסורתיים. פירסינג טראגוס מבדילים את עצמם מעגילי אוזן אחרים בכמה דרכים. ראשית, מיקומו על הסחוס הופך אותו ליוצא דופן ומושך את העין יותר מעגילי תנוך סטנדרטיים. מיקום ייחודי זה יכול להדגיש את העקומות הטבעיות של האוזן וליצור אסתטיקה בולטת. שנית, עגילים אלה נוטים להיות כואבים יותר מעגילי אוזן אחרים בשל צפיפות הסחוס. עם זאת, הכאב משתנה מאדם לאדם, ורבים מוצאים אותו נסבל.

זמן הריפוי של פירסינג טראגוס

אם את מכירה אנשים שכבר עשו פירסינג טראגוס, בוודאי יצא לך לשמוע אותם מדברים על זמן הריפוי. לכן טבעי שתרצי לדעת על מה כולם מדברים. למעשה, חשוב להבין שזמני הריפוי של פירסינג טראגוס יכולים להיות גם ארוכים יותר מעגילי אוזן אחרים. בפועל אנחנו רואים שאצל חלק מהאנשים זמן הריפוי הוא בין 3 ל 6 חודשים. מעבר לזמני הריפוי, צריך לקחת בחשבון גם את שאלת הטיפול במקום שבו את עושה את הפירסינג. בפועל, טיפול נאות חיוני כדי למנוע זיהום ולהבטיח תהליך ריפוי חלק. עגילים כאלה מציעים מגוון רחב של אפשרויות תכשיטים, כך שזו עוד סיבה נהדרת שבגללה גם לך כדאי לעשות פירסינג כזה. את תוכלי לבחור בין אפשרויות פופולריות שכוללות חישוקים קטנים, עגילי סאד ומוטות. הגמישות של תכשיטי טראגוס מאפשרת התאמה אישית והזדמנות לבטא את הסגנון האישי של כל אחד מאיתנו. לכן, אם חלק ממה שאת שרוצה זה תכשיט שיהיה ייחודי לך, אין ספק שפירסינג כזה יכול לבוא בחשבון. תוכלי לבחור תכשיט בכל צורה וסגנון שתרצי, כך שזה יהפוך להיות סימן ההיכר שלך.

המקום הכי טוב שיש לעשות בו פירסינג

אפשר להבין אותך את אם רוצה לעשות פירסינג טראגוס אך לא ברור לך לכאן כדאי לך לגשת. יש לברר מראש מספר נתונים חשובים. למשל: האם המקום שבו את רוצה לעשות פירסינג כזה הוא מקום בעל מוניטין? בנוסף, אסור לשכוח שחלק מהמטרות כאן הן למעשה להימנע מזיהום. לכן, אם יש משהו קריטי שכדאי לך לבדוק לגבי השאלה איפה את עושה פירסינג כזה, זו שאלת ההיגיינה. המקום שבו את עושה עגיל כזה חייב להיות מקום שבו מקפידים הפקדה יתרה על הסטריליות. אם יש לכם דילמה בין מספר מקומות שבהם תוכלי לעשות פירסינג מסוג כזה, בדקי על מה כולם ממליצים. האם מדובר על מקום שכל מי שפנה אליו יצא מרוצה? והאם מדובר על מקום שבו אנשי המקצוע שיעשו לך את הפירסינג באמת מגיעים עם ניסיון רב? לבסוף, שווה גם לבדוק את המחירים. זה נכון שלעשות פירסינג כזה זה כמו לתת לעצמך מתנה, אך האם את חייבת לשלם על כך הרבה? לא בטוח. השוואת מחירים מהירה שתעשי באינטרנט תסייע לך לחסוך לא מעט כסף. אם החלטת לעשות פירסינג טראגוס אל תדחי זאת למחר, כי את לא תאמיני עד כמה תאהבי את מה שתראי במראה אחרי שתעשי פירסינג כזה.

תמונה: pixabay

Related Post

כל יולדת והרצון שלה

Posted by - 31 בינואר 2018 0
סיכום הנתונים הסטטיסטיים של שנת 2017 באגף המילדות בלניאדו מציירים תמונה בה היולדת נמצאת במרכז והיא זו שבוחרת את סגנון…

כל בית (יפה) צריך פרקט

Posted by - 8 בדצמבר 2020 0
בחירה בצבע וסוג הפרקט יכולה להיות בעלת חשיבות רבה בעיצוב החלל ובאווירה שאתם רוצים להקנות למקום. ידוע שרצפת פרקט משרה…

מערכת הידרופוניקה

Posted by - 16 בנובמבר 2021 0
העתיד הוא ירוק, וכדי להבין כמה, הגיע הזמן שתכירו גם אתם את כל מה שיש לדעת על מערכת הידרופוניקה לגידול…
כלי נגישות