ליל המדענים הגדול

9 0

ערב של פעילויות מדע מרתקות לכל המשפחה יתקיים בפלנתניה ביום ה-6 בספטמבר ויכלול סדנאות מדעיות, פעילות רחפנים, הרצאות ועוד.

ביום חמישי ה-6 בספטמבר החל משעות אחר הצהריים, יפתחו מוסדות המחקר ומוזיאוני המדע ברחבי הארץ את שעריהם לקהל הרחב ויציעו מפגשים בגובה העיניים עם מדענים ומדעניות, הרצאות, ניסויים, סדנאות ופעילויות מדע לילדים. כל הפעילויות בפלנתניה בערב זה מתקיימות בשיתוף האגודה הישראלית לאסטרונומיה וsapceIL.

הפעילויות יחלו בשעה 18:30 ויכללו שלל פעילויות ייחודיות לכל המשפחה. המבקרים מוזמנים לקחת חלק בהדגמות מדעיות בנושאים מרתקים – המוח והחושים על ידי ד"ר מרקוס הילסנרט,  להתרשם מניסויים מדעים ואף לצפות בתערוכת רחפנים, ופעילות בגן המדעי.

מלבד כל אלו, בפלנטריום ייערך מייצג מיוחד בנושא חדשנות בחלל. באולם הרב תכליתי יתקיימו הרצאות מרתקות בנושא 70 שנות חדשנות בישראל עם עדי ניניו גרינברג ,כיצד נחשפים סודות היקום, הרצאה על החללית הישראלית הראשונה בדרך לירח, ולסיום איך עובדים רחפנים.

44

ה"פלנתניה"- מרכז מדע, חלל ותרבות ע"ש מדראמה, נפתח לפני כשנתיים וכבר מהווה מוקד משיכה ואטרקציה ייחודית, תיירותית וחינוכית לאנשים מכל רחבי הארץ.

מדובר במרכז הכולל את השילוב הייחודי בין פלנטריום דיגיטלי בו מתקיימים מיצגי כוכבים ייחודיים עם הסבר על כוכבי הלכת ותופעות שונות ביקום, גן יפני, גן מדע אינטראקטיבי, בריכות אקולוגיות, אולם הרצאות, חדרי פעילות וחדר יפני. המתחם נועד לשרת את כלל האוכלוסייה ומציע מגוון רחב של פעילויות וסדנאות המותאמות לכל הגילאים. הפלנטריום והגן המדעי יספקו לילדים ומבוגרים כאחד, חשיפה לעולם מדעי החלל, האסטרונומיה והפיזיקה וכן הצצה לעולמה המופלא של התרבות היפנית.

ההשתתפות באירוע מומלצת מגיל 8 ומעלה | הכניסה בתשלום 10 ₪  | יש צורך בהרשמה מראש למיצגי הפלנטריום. לכרטיסים באתר

או בטל' 09-7485760 או בעמוד הפייסבוק- "פלנתניה- Planetanya"

 

לפרטים נוספים ולשעות הפעילות המדויקות באתר הפלנתניה.

www.planetanya.org.il

Related Post

טיפים למראה זוהר

Posted by - 13 בפברואר 2020 0
בכל שנה חוגגים בכל העולם את חג האהבה; אז מעבר לפרחים ולשוקולדים, זה הזמן להיראות במיטבך. מירב בן יקר, מנהלת…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות