לחדש את תו התושב ולהימנע מדוחות

0 0

בסוף דצמבר יפוג תוקפם של תווי תושב שהונפקו במהלך 2018. כדי להימנע מדוחות ולהמשיך ליהנות מנייה חינם בכל רחבי העיר, יש לחדש את התו

ב-31 בדצמבר 2020 יפוג תוקפם של תווי תושב שהונפקו במהלך שנת 2018, ובמחלקת החנייה של העירייה נערכים בכוחות מתוגברים לחידוש כ-20 אלף תווי תושב לנהגים תושבי חדרה.

תושבים אשר תו התושב שלהם יפוג בסוף דצמבר, יכולים לחדשו באמצעות אתר העירייה www.hadera.muni.il  או באמצעות יישומון Tiktak. גם מי שאינו בטוח במועד פקיעת תו התושב שברשותו יכול לבדוק את תוקף התו באתר או ביישומון.

תושבים שבבעלותם יותר מרכב אחד, יגישו בקשה לתו תושב לכל רכב בנפרד. הפקת תו תושב כרוכה בתשלום 30 שקלים. תוקף התו עד 31 בדצמבר שלאחר שנת נתינתו.

הזכות לחנות חינם ברחבי העיר ובאזור הפארק (ללא צורך בהפעלת אמצעי תשלום כמו פנגו או סלופארק) נכנסת לתוקף מיד עם התשלום המקוון וקבלת אישור על כך. יודגש כי באזור המוגדר בתמרור כאזור מע”ר, חובה להפעיל גם לאחר הרישום אמצעי תשלום למשך 72 שעות, זמן עדכון הנתונים בחברות החנייה הסלולריות עד לכניסת הזכות לחנייה חינם לתוקף.

באמצעות תו תושב בתוקף נהנים תושבי חדרה מחנייה ללא תשלום בכל רחבי העיר ללא הגבלת זמן וללא צורך בהפעלת אמצעי תשלום מכל סוג, בכפוף להוראות השילוט המקומי. בעלי תו תושב כללי רשאים לחנות ללא תשלום גם באזורי מע”ר ניתן למשך 3 שעות (במצטבר ליום) ובהפעלת אמצעי חנייה סלולרית (פנגו, איזיפארק וכדומה) שיחלו לגבות תשלום רק אחרי 3 השעות המותרות.

במחלקת החנייה מדגישים כי חנייה בתשלום תיאכף על תווי תושב שלא חודשו ולכן אינם בתוקף. כדי להמשיך ליהנות מחנייה חינם, על תושבי חדרה לחדש את התו שברשותם ולהדביק על שמשת המכונית את התו החדש. באמצעות תו תושב בתוקף נהנים תושבי חדרה מחנייה ללא תשלום בכל רחבי העיר.

נהגים תושבי חוץ ימשיכו לשלם עבור החנייה בחדרה.

Related Post

“שרדתי את המלחמה ההיא”

Posted by - January 21, 2018 0
ביום הזיכרון הבינלאומי לשואה ולגבורה תוצג בחדרה תערוכה המוקדשת לווטרנים לוחמי מלחמת העולם השנייה. הציבור מוזמן   כחלק מאירועי ה-70…

בית ספר משחק ראשון בחדרה

Posted by - January 14, 2020 0
בשנת הלימודים תשפ”א ייפתח בשכונת הפארק בית ספר ייחודי במתכונת בית ספר משחק, המשלב למידה משחקית התורמת להישגים לימודיים מאת…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility