לזכרו של מוטי מירון

10 0

בחודש אפריל הלך לעולמו המנהל המיתולוגי של הקונסרבטוריון העירוני, מוטי מירון ז"ל, מוטי במשך 18 שנה טיפח את החינוך המוזיקלי בעיר נתניה והביא את הקונסרבטוריון להישגים גבוהים ברמה הארצית.

ביום רביעי האחרון התקיים טקס במלאת 30 לפטירתו, בו נחנכה ספריית עיון, האזנה ומנוחה לזכרו בלובי התחתון של הקונסרבטוריון. הספרייה היא ספרייתו האישית של מוטי ז"ל, אשר הועברה לקונסרבטוריון העירוני בידי משפחתו, בעוד פינת המנוחה הוקמה באדיבות שני אחיו, עומרי ועמיחי מירון.

בטקס המרגש נכחו, אהרון אורגד, המשנה לראש העיר והממונה על התרבות שסיפר :"אנחנו נפרדים בטרם עת ממוטי היקר שניהל את הקונסרבטוריון  18 שנה , המורשת שלו נשארת איתנו ותהווה מקור השראה לכל מי שיגיע לבית הזה. בית יוצר מוביל בארץ שבוגריו מתקבלים לתזמורות הנחשבות ביותר בארץ" אורגד יחד עם אורי רייסנר -מנהל הקונסרבטוריון בפועל חלקו חוויות מעבודתם המשותפת עם מוטי ז"ל, נכחו גם  סגן ראש העיר עו"ד אדיר בנימיני, בני אפרים, מנכ"ל עמותת היכל התרבות ותרצה גרינפלד, יו"ר המועצה הדתית, נציגי המשפחה ושותפים לדרך. במסגרת הטקס תלמידי הקונסרבטוריון ומורים הופיעו בקטעי נגינה ושירה.

משפחת מירון במחווה מרגשת לעיר נתניה תרמה את ספרייתו האישית של מוטי מירון ז"ל שכוללת פריטי קריאה והאזנה נדירים במוסיקה הקלאסית ובתחום תזמורת כלי נשיפה עליהן ניצח מוטי והיה בעל שם עולמי

יהי זכרו ברוך

Related Post

תקרת זכוכית

Posted by - 1 ביוני 2022 0
המקום הראשון בתחרות בניית בתחרות בניית האתרים הוכרז לנבחרת בית ספר ש"י עגנון , התחרות בנושא ‘נשים פורצות דרך’ של תוכנית…

מתרחבים בקרליבך

Posted by - 19 במרץ 2024 0
עיריית נתניה, אגף מבני ציבור במנהל ההנדסה – החלה בביצוע עבודות להרחבתו של בית הספר הממ"ד קרליבך, כאשר מיקומו של…

מקיפים את כדור הארץ

Posted by - 22 בינואר 2024 0
בבית ספר שורשים החלו השבוע במיזם יוצא דופן תחת הכותרת "מקיפים את העולם בשבילם". מטרתו להגביר את  המודעות להשבת החטופים…
כלי נגישות