לוגו המכביה ה-21 נחשף בנתניה

1 0

 

ראשי מכבי העולמית חשפו לראשונה, את סמל משחקי המכביה ה-21, באירוע רשמי שהתקיים בנתניה. 

יציאתה לדרך של המכביה ה-21 וסמליל (לוגו)המשחקים הססגוני, הושקו ביום שני באירוע חגיגי שנערך במלון "ווסט לגון" בנתניה, בהשתתפות 250 נציגי מכבי תנועה עולמית מהארץ ומהעולם, ספורטאים ישראלים מובילים (בהם אורי ששון ואלכס אברבוך ב.ג.) ובמעמד ראש העיר נתניה מרים פיירברג-איכר וסגן ראש העיר ירושלים אלישע פלג.

האירוע, כך נמסר לעיתון השבוע בנתניה, התקיים במסגרת הקונגרס השנתי הבינלאומי של מכבי תנועה עולמית המתקיים בישראל, ובו הוצגו גם תאריכי המשחקים שיחלו בחודש יולי 2021, כאשר טקס הפתיחה ייערך באצטדיון טדי בירושלים.

בדרך אל המכביה יתקיימו בקיץ הקרוב משחקי מכבי 'פאן אמריקה' במקסיקו סיטי בהשתתפות 4,000 ספורטאים יהודים. מיד לאחריהם משחקי 'מכבי אירופה' אשר ייערכו בבודפשט בהשתתפות 3,000 ספורטאים. הם יהוו את יריית הפתיחה העולמית לקראת משחקי המכביה, שתהיה כאמור הגדולה ביותר מאז יצאו המשחקים לדרך בשנת 1932.

הערים המרכזיות שיארחו את המשחקים הן ירושלים, שהוכרזה כבירת המכביה, חיפה אשר אירחה בקיץ האחרון את מכביית הנוער, והעיר נתניה שתארח את משחקי המאסטרס.

הצוות הבכיר שינהל ויוביל את משחקי המכביה יכלול את יו"ר המכביה הנכנס, ניצב בדימוס אילן פרנקו, את רואי הסינג המשמש כמנכ"ל המכביה ואת גליל יצחקי, המכהן כראש מטה המכביה. לוגו המכביה עוצב על-ידי איתי בלאיש, מנהלה הקריאייטיבי של משחקי המכביה 2021.

במסגרת הקונגרס שנערך השבוע הוזמן קומישינר ליגת ה-NBA, דיויד סילבר, לשמש כאורח כבוד במשחקים. אגדת ההתעמלות, נאדיה קומנצ'י, שהוזמנה גם-כן, הודיעה כי תשמח להגיע.

ראש עיריית נתניה,מרים פיירברג-איכר, אמרה בערב השקת הסמליל, כי "נתניה גאה לארח את משחקי המכביה ולהוות המוקד לחשיפת סמל משחקי המכביה ה-21 שייערכו בקיץ 2021". ואילו ראשי המכביה הוסיפי כי "אנו בטוחים כי שיתוף הפעולה לו אנו זוכים ממשרדי הממשלה, הרשויות המקומיות ובראשן ירושלים, חיפה ונתניה, וכמובן החיבור המצוין בין המכביה לבין הקהילות היהודיות בתפוצות, יבטיחו את הצלחת אירוע הספורט הבינלאומי-ציוני הגדול ביותר בישראל. משחקי המכביה יהיו מאירועי הספורט הגדולים בעולם, והאטרקטיביים לקהל הישראלי".

צילום רן אליהו

Related Post

הידידים של כולם

Posted by - ספטמבר 25, 2019 0
ארגון ידידים, המסייע לאנשים בהתנדבות מלאה בכל חלקי הארץ, תפס תאוצה בשנים האחרונות עם אלפי פעילים. יוסף עמר, מנהל מרחב…

נתניה יצאה לרחובות להפגין

Posted by - מרץ 31, 2022 0
אמש (יום ד') כ200 תושבים יצאו לרחובות העיר בעקבות גל הטרור האחרוןבקריאות לממשלה לפעול כנגד הפיגועים האחרונים.

בלבולידע נתנייתית במיטבה: עשרות אלפים צפויים לחגוג, גם השנה בנתניה, בשפע של הופעות עם כוכבי ילדים, מסיבה לנוער עם מיטב הדי.ג'ייז ועדלאידע מושקעת

Posted by - מרץ 19, 2019 0
חגיגות פורים בנתניה נחשבות כבר שנים רבות לאחת האטרקטיביות בארץ בכלל ובאזור השרון בפרט. מידי שנה החגיגות מושכות אליהן עשרות…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות