לארוז לחופשה בלי להשתגע

0 0

מכירים את האנשים האלה, שבשבילם לארוז מזוודה זה כמעט בילוי? אלו שיודעים בדיוק מה צריך לקחת, ואיך להנדס את כל הדברים כך שהכול ייכנס והמזוודה תיסגר בקלות?

אם לא זכיתם ביכולת המופלאה הזו, לא נורא. יש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי לארוז לקראת החופשה ולהישאר בחיים.

רשימות, רשימות, רשימות

הדרך הכי יעילה לארוז בלי להילחץ, היא להתכונן מראש. אחרי שסגרתם את יעד החופשה ואת התאריכים, כבר תדעו פחות או יותר מה מזג האוויר ואיזה סוגי פעילויות אתם מתכננים לעשות, ובהתאם לזה לחשוב מה תצטרכו עבור החופשה.

אנחנו ממליצים לחלק את הרשימה לכמה חלקים, או אפילו לכמה רשימות נפרדות: דברים שחייבים לקחת, למשל כמו דרכון או תרופות מרשם, רשימה של ביגוד בסיסי, רשימה נפרדת למוצרי טואלטיקה, ורשימה נוספת של דברים שתיקחו במידה ויישאר מקום. אחרי שתתחילו למלא את הרשימות, מדי פעם תמצאו את עצמכם נזכרים בעוד משהו קטן שכדאי לקחת- הוסיפו אותו לרשימה המתאימה.

איפה המזוודה שלי?

הרשימות מהפסקה הקודמת יעזרו לכם להבין כמה דברים אתם רוצים לקחת, ולבחור את המזוודה בהתאם. יש אנשים שמסוגלים לטוס לשבועיים בחו”ל רק עם תיק גב קטן, ואילו אחרים כבר יודעים מראש שהם יצטרכו לשלם קנס על overweight.

אנחנו ממליצים למצוא את שביל הביניים בין שתי הגישות הללו, כך שתארזו מספיק כדי שלא יחסר שום דבר, אבל מצד שני גם לא תיסחבו עם מזוודות ענקיות וכבדות, שמלאות בבגדים מיותרים.

יש היום בשוק כמה חברות מובילות בתחום של ייצור המזוודות, ביניהן Jeep, Herschel ו-Swiss. היתרון של החברות הללו הוא מזוודות איכותיות, בגדלים ובעיצובים שונים. טווח המחירים משתנה מאוד, אך בהחלט אפשר לרכוש מזוודה במבצע ולחסוך קצת גם בתחום הזה.

לארוז כמו מקצוענים

יש באינטרנט אינספור מדריכים וטיפים איך לארוז בצורה היעילה והחסכונית ביותר, אל תתביישו להיעזר בהם. חיפוש זריז בגוגל או ביוטיוב יפתח בפניכם עולם חדש.

אנחנו ממליצים לתכנן את האריזה כך שכל הדברים השבירים יהיו מוקפים בדברים רכים יותר. למשל את מוצרי הטואלטיקה כדאי לארוז בשקית או בתיק רחצה נפרד ואטום, וסביבם לסדר את הבגדים.

חפצים שבירים מאוד, או כאלו שחשובים לכם במיוחד- לא בטוח שכדאי לארוז במזוודה.

לא לשכוח תיקי גב

גם אם אתם לא בדיוק אנשים שאוהבים להסתובב עם תיק גב, עדיין כדאי לשקול לקחת אחד כזה לטיסה. היתרון של תיק הגב שתוכלו להכניס אליו את הדברים החשובים והשבירים, כאלו שלא תרצו שיסתובבו במזוודה בבטן המטוס.

מבין המותגים המובילים בשוק תמצאו את Swiss, המייצרים תיקים גדולים ומלאי כיסים ותאים, את Lee cooper שמתמחים בתיקים איכותיים בעיצוב יומיומי וקליל, ו- Bobby, מותג חדש שנכנס לאחרונה לשוק, עם תיקים המעוצבים נגד גנבות.

הטיפ האחרון והחשוב ביותר הוא לקחת נשימה עמוקה, ולזכור שהאריזה היא רק מכשול קטן בדרך לחופשה נהדרת.

 

(קרדיט תמונה: https://pixabay.com/en/passport-luggage-trolley-travel-2733068/)

Related Post

עיר של נשמה

Posted by - September 16, 2019 0
עשרות מתושבי העיר הגיעו ביום ראשון לתחנת מגן דוד אדום בנתניה, חלקם מתנדבי מד”א, על מנת לתרום דם וגם שיער…

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Accessibility