לאחר שהיה מורדם ומונשם – שוחרר היום לביתו תושב נתניה בן 58 כשהוא בריא ושלם

10 0

לאחר כחודש של אשפוז במחלקת ההתפרצות קורונה-כתר בבי"ח לניאדו – במהלכו היה מורדם ומונשם במשך 16 יום – משתחרר היום לביתו כשהוא בריא תושב נתניה בן 58

תושב נתניה בן 58 הגיע לפני כחודש למחלקת ההתפרצות קורונה-כתר בבי"ח לניאדו – מאובחן כחולה קורונה במצב קשה. עם אשפוזו נאלץ צוות המחלקה להרדים ולהנשים אותו בעקבות מצבו. לאחר 16 יום בהם היה מורדם ומונשם, נגמל מהנשמה, החל ללכת ולאכול בכוחות עצמו – היום שוחרר לביתו כשהוא בריא לחלוטין. עם שחרורו אמרה בתו כי "אבא היה בידים טובות, אחרי שאבא התעורר מההרדמה וההנשמה נכנסתי לבקר אותו, זה ממש לא מובן מאליו ! אנחנו מאד מודים לכולם ושמחים שאבא הגיע לידים של הצוות בלניאדו. אנחנו מתפללים על כל החולים במחלקה שיחלימו ויחזרו הביתה, אם אבא שלי הצליח לצאת מזה, אז יש תקווה"

ד"ר לוינגר מנהל מחלקת ההתפרצות וד"ר שפירו מנהל מחלקת טיפול נמרץ אמרו כי "המטופל היה במצב קשה מאד במשך תקופה לא קצרה, אבל היום כבר דיבר עם הצוות על העיסוקים השגרתיים שלו ! זה מרגש מאד לעמוד לצידו ברגעי השחרור הביתה. אנו מקווים להמשיך לשחרר מטופלים לביתם"

מר נדב חן מנכ"ל לניאדו בירך את הצוותים "יישר כח! משמח מאד לראות את ההצלחה של צוות טיפול נמרץ וצוות מחלקת ההתפרצות. עם ישראל מתרגש לראות את העבודה הנפלאה שאתם עושים פה!"

Related Post

לימודי הנדסאי סאונד

Posted by - 25 ביוני 2023 0
לימודי הנדסת קול (סאונד) נועדו להכשיר את הסטודנטים והסטודנטיות לתפקידי מפתח בתעשיית הסאונד, הן בפן הטכנולוגי והן בפן האמנותי. בוגרי…

רכב במימון מלא – האם כדאי?

Posted by - 12 בפברואר 2019 0
הגיע הזמן לרכוש רכב חדש. החלטה שמביאה עמה את הדילמה הידועה, האם לקנות רכב חדש 'חדש' או שאולי להסתפק ברכב…

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כלי נגישות