כרטיס ביקור דיגיטלי – למה כמעט כולם צריכים כזה?

8 0

זוכרים איך פעם אנשי עסקים מפולפלים היו מסתובבים עם כרטיסי ביקור? כרטיסים קטנים, עשויים נייר עבה, אותם הם היו מחלקים ללקוחות ושותפים עסקיים פוטנציאליים. סוכני ביטוח, מתקיני מזגנים, עורכי דין או פרופסורים לרפואה, כמעט כל בעל מקצוע החזיק כרטיסי ביקור לחלוקה. בתקופה שבה לא היו רשתות חברתיות כמו פייסבוק או לינקד אין, כרטיסי ביקור היו הדרך ליצור ולשמר קשרים. כיום, בעידן הדיגיטלי, כרטיסי ביקור מודפסים הם נחלת העבר, וכולם מתקדמים לכיוון של כרטיס ביקור דיגיטלי.

מה זה בכלל כרטיס ביקור דיגיטלי ומה היתרונות שלו?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא עמוד אינטרנטי מקוצר ומתומצת הכולל את כל הדרכים ליצור איתם קשר, תוכלו להחליט אם להוסיף תמונה ואיזה אמצעי יצירת קשר שחשוב לכם שיהיו. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא גמיש, ואתם יכולים להוסיף ולהוריד ממנו פונקציות שונות כמו שליחה, שמירה, שיתוף ועוד. רוב כרטיסי הביקור הדיגיטליים הם בעלי נראות מותאמת גם למחשב וגם לטלפון. אתם יכולים להעביר את כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם בכל סיטואציה מקצועית בה אתם מעוניינים לקדם את עצמכם. היתרונות של כרטיס ביקור דיגיטלי רבים:

  • אין צורך להקריא את כתובת המייל שלכם או את מספר הטלפון, פשוט לשלוח את הכרטיס ולאיש הקשר יהיו את כל הפרטים המדויקים שלכם ללא שגיאות
  • מכיוון שאתם יכולים לעצב כרטיס ביקור דיגיטלי בסגנונות שונים בקלות, תוכלו להעביר את הסגנון שלכם ושל התחום שלכם גם ברמת העיצוב של הכרטיס .
  • אין צורך להדפיס כרטיסים בתשלום בכל פעם ולייצר פסולת מיותרת.
  • לא ניתן לאבד כרטיס ביקור דיגיטלי, הוא תמיד יכול להיות שמור במחשב או בנייד שלכם ושל איש הקשר שאליו שלחתם את הכרטיס.
  • מהרגע שאתם שולחים את הכרטיס שלכם לאיש קשר, הפרטים שלו גם שמורים אצלכם כך שאתם יכול ליצור קשר גם בעצמכם.
  • כרטיסי ביקור דיגיטליים יכולים לכלול גם את המיקום של העסק שלכם, כך תוכלו לשלוח אותו בקלות באמצעות הכרטיס.
  • תוכלו לבדוק בקלות לקוחות שכבר שלחתם להם כרטיס ביקור בעבר כדי ליצור איתם קשר שוב.
  • כרטיס ביקור דיגיטלי מתעדכן כל הזמן, ניתן לעדכן בקלות פרטים המשתנים במהלך השנים בכרטיס ולא לדאוג שלמישהו יש עותק לא רלוונטי של הפרטים שלכם ולכן לא יוכל ליצור איתכם קשר

איך אפשר לייצר כרטיס ביקור דיגיטלי?

כיום ישנן חברות שונות המאפשרות לכל אחד לייצר כרטיס ביקור דיגיטלי. תוכלו לייצר לכם כרטיס ביקור באמצעות ממשק של אחד אתרי האינטרנט שעוסק בתחום או להעזר בבעל מקצוע שיעצב לכם את הכרטיס.

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

העלות לכרטיס ביקור דיגיטלי משתנה מחברה לחברה, וגם המודל לתשלום, יש כאלו שגובים תשלום חד פעמי ויש כאלו שגובים דמי מנוי חודשיים או שנתיים.

Related Post

שנה אינטנסיבית באכיפה

Posted by - 3 בינואר 2018 0
  מינהל האכיפה, הפיקוח והביטחון בעיריית נתניה בראשות אלון אהרון, מסכם את שנת הפעילות 2017. בין היתר אחראי המינהל על…
כלי נגישות