כמה עולה מטבח חדש

10 0

לשפץ בית זה משהו שלא עושים ביום אחד ולא מגיעים להחלטה לגבי זה ברגע אחד. מדובר בתהליך מורכב ומשמעותי שישפיע על איכות החיים שלכם, במיוחד אם מדובר בבניה של מטבח חדש מאפס. מטבח זה המקום האהוב עלינו ביותר בבית, וכל פריט בו עושה את ההבדל. לפעמים דברים מתיישנים לנו בבית, וכשמדובר במטבח זה אומר שהגיע הזמן לשנות פה את הכל ולחדש חלק או את כל האלמנטים המרכיבים אותו.

כאשר שוקלים לעשות חידוש מטבח צריך להביא בחשבון הערכה נכונה ומדויקת עד כמה שניתן לגבי התקציב שברשותכם. לא תוכלו להביא לתוצאה מוגמרת אם באמצע הפרויקט ייגמר לכם הקצב שהקצבתם לכך. אתם לא רוצים להיתקע עם חצי מטבח ולא מתפקד. לכן, חשוב מאוד לבחור בקפידה את הדברים שאתם רוצים לשנות, להוסיף או לחדש – ארונות, שיש, כיריים, מקרר תנור ועוד – ולהכין תוכנית מסודרת ומפורטת שתבטיח לכם תוך זמן קצר יחסית מטבח מושלם בדיוק כמו שאתם הייתם רוצים.

מחיר של ארונות מטבח

בראש ובראשונה, מה שמגדיר מטבח זה מקום לטיפול באוכל ואחסון כלי אוכל. בחזית המטבח עומדים להם ארונות המטבח, עליונים ותחתונים בדרך כלל. הם אלה שנותנים את המבנה הכללי, יחד עם השיש, ובונים את הבסיס המוצק למטבח סטנדרטי. תוכלו לבחור אם לעצב ארון כך שכל יחידה תעלה לכם בפני עצמה כמה אלפים, או להרכיב את כל הארונות כולם כסט אחד שלם, כאשר המחיר יכול לנוע סביב עשרת אלפים שקלים ויותר.

סידור האלמנטים במטבח

לסידור של כל האלמנטים במטבח – ארונות, כיור ומקומות ישיבה – יש השלכות כמובן על העיצוב הכללי, הפונקציונליות והמחיר. תוכלו לבחור מבין מגון עיצובים שנלקחו ממיטב המעצבים מרחבי העולם. אפשר לקחת השראה ממטבחים מודרניים, כפריים, חדשים וישנים. אפשר לבחור להפריד בין הארונות לכיור ולשיש, לבחור להשקיע בעיקר על ארונות תחתונים, לעצב כך שהמגירות והארונות יהיו מוסווים, לשלב מקומות ישיבה במקביל או צמוד לאזור הכנת האוכל ועוד. ישנן אפשרויות רבות והכל תלוי כמובן בתקציב ובסגנון המועדף עליכם.

תאורה ועיצוב הקירות

תתפלאו עד כמה העיצוב המינורי של המטבח נותן את האפקט וההשפעה המכרעת על כל מי שנכנס. לתאורה ולעיצוב הקירות ישנה חשיבות מכרעת על הסגנון והעיצוב המוגמר של הפרויקט. חשוב לבחור בתאורה כזו שתכניס המון אור למטבח מבלי לאבד שום אפקט ויזואלי. תוכלו לבחור אם לעצב את הקירות עם טפטים או תוספות מיוחדות המוברגות לקירות, כמו גם מדפים ואלמנטים עיצוביים חדשים שיעניקו למטבח שלכם ייחודיות שלא נראתה בשום מקום אחר.

כאשר בוחרים חברת מטבחים צריך ללכת על הטוב ביותר. אחרי הכל, אתם רוצים להרגיש הכי בבית שבעולם. גלו את היופי של המטבח והשקיעו את התקציב הנכון על מנת שבסופו של תהליך תוכלו להנות מהמטבח שתמיד רציתם.

תמונה: pexels

Related Post

תחנת המכללות

Posted by - 30 בדצמבר 2020 0
משרד התחבורה אישר לנתניה תחנת רכבת שלישית על ציר לנטוס שבמזרח נתניה. התחנה תבנה בקומת הקרקע באחד מתוך שלושה מתחמים…
כלי נגישות